Šta je novo?

Zamrzavanje slike nakon par sekundi.

Marko Mitrovic

Zapažen
Učlanjen(a)
13.08.2022
Poruke
39
Poena
15
Imam mts box paket gde imam internet,televiziju i fiskni ,mts imam na dva televizora jedan u dnevnoj sobi a jedan u spavacoj.Na oba televizora je televizija povezana preko hdmi kabla.Model televizora koji koci je Tesla 40S306BF. Slika koci bukvalno kao na ovom snimku- . Bili su iz mts-a i nije navodno do njih ali jedno vreme sam ga popravio resetovanjem rutera i radio je bez problema neko vreme.. Medjutim opet je krenuo kociti.Probao sam menjati hdmi kabl posto na glavnom tv radi odlicno pa sam taj hdmi pokusao prebaciti i nije do njega.

 
Promeni hdmi port... Taj ti crkava...
 
Kada odspajate i spajate HDMI kabl isključite televizor sa napajanja, da elektronika na TV ne bi stradala od prevelikog napona usled prelaznih procesa.
 
Može biti i STB, tačnije kabl koji ide u njega. Može biti i modem, nije ništa neobično. Hoće i signal da zeza, možda proveriti jačinu na tom izlazu.
Opa, Partizan - Mančester Siti.:cool:
 
Promeni hdmi port... Taj ti crkava...
Stavlja sam drugi neverujem da je do toga ali hvala.
Kada odspajate i spajate HDMI kabl isključite televizor sa napajanja, da elektronika na TV ne bi stradala od prevelikog napona usled prelaznih procesa
Jedino mi to deluje kao neko resenje jer vec je jednom i to sam sam ga popravio setartovanjem rutera..
Može biti i STB, tačnije kabl koji ide u njega. Može biti i modem, nije ništa neobično. Hoće i signal da zeza, možda proveriti jačinu na tom izlazu.
Opa, Partizan - Mančester Siti.:cool:
Brate svi zivi su dolazili i mts i menjali kablove ruter sve zivo..mozda signal zeza
 
Nazad
Vrh Dno