Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Kinezi koriste neko jeftinije rešenje za krunice pa dok je sat nov i dok krunica ne legne, teže se zavrće, čak i kod homage skx007 satova, sve odgovara originalu osim krunice, jednostavno štede gde mogu.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
"te hajte molim vas..." :D

45,4mm:

osd.jpg

osd2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ок
cc0acca5973aca2aa585ed718127101f.jpg
 
@petarboj, odličan OSD :D

@forum1nick, odličan Ray, mnogo lep sunnburst ,)

Orient najbolja kupovina, sem loše narukvice nekih drugih mana nema.
 
Slazem se, voleo bih i ja da su manji, ali ovo 51,1 mislim da je lug to lug, sto i nije mnogo (moja festina je toliko).
 
4usd solid links narukvica sa alija..
c4e69ab393291ef5e7eff71ea4d4fdfe.jpg
7e63d39dab95821d0f606c10353b5a3d.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
90d5f5677fac8d52a57964ff5d4bd362.jpg
 
Poslednja izmena:
Na stranu specifikacije i lep izgled, ali veličina :zgran: ?!
Sve preko 42(aj 44mm) je preveliko i liči na Invictu i Diesel satove, a to nije dobro.

Pa bre kolega ako ti je mali (zglob) sta da ti kazem... :)
Ja ispod 44mm ne bih uzimao...

@petarboj
Odlican satic. Ja se suzdrzavam od kupovine plavog Tritona vec neko vreme, ali ne znam dokle cu jos moci... :)
 
Koliko vidim, nema mikro podešavanje dužine ma kopči.
 
Pa šta hoćeš za 5$
 
Da. Interesantno je da nisam ni obratio pažnju ko je ostavio opasku (čak se i slažem). Onda bih sigurno napisao Da li bi mogao više da očekuješ za 5$
Ovako mi je jednostavno delovalo kao adekvatnija fraza, sa obzirom o kakvoj se narukvici radi.
Tebe neću da procenjujem, suvišno je.
 
@Sgt. Major dobro me podsjeti [emoji23]
Baš zbog toga često biram nodate automatike. Osim jednostavnijeg mehanizma nema ni tog štelovanja datuma.
 
S'tim što sam mehanizam obično ima datum, samo se ne vidi, nema prozorče. :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Da li je neko naručivao neki sat sa creationwatches u proteklom periodu? Koliko obično treba vremena da stigne? Da li se dobija tracking number? Da li da očekujem 32% troškova od cene sa sajta ili od naših maloprodajnih cena?

Rešio sam da uzmem poklon za lepšu polovinu, a nikada nisam naručivao ništa odatle, a uz to ne znam kakva je situacija sa njihovim pošiljkama zbog ove pandemije
 
Trenutno šalju samo DHL-om ka nama tako da ti se ne isplati ni najmanje.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Uh, tek sad vidim to. Obično sam stvari naručivao na adresu brata iz Niša, pošto sam sa Kosmeta, ali sad vidim da šalju i ovamo i to Free shipping:IMG_20201011_152632.jpg
 
Nazad
Vrh Dno