Šta je novo?

Zašto ne radi napredna pretraga?

Laza

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.09.2001
Poena
38
Kada pokušam da pretražim forum po postovima po svom korisničkom imenu ne dobijem nikakav rezultat, odnosno dobijem samo teme sa stare verzije foruma. Već sam postavio ovo pitanje i odgovor je tada bio da forum nije indeksiran i da će indeksiranjem biti rešeni ovi problemi. Ne znam da li je to tačno, ali dizanje indeksa sigurno ne traje mesec dana.

Izvinjavam se što sam otvorio novu temu za ovaj problem, ali baš zbog tog problema ne mogu da nađem staru temu u kojoj sam ga prvi put prijavio,

Kada forumu pristupam preko Tapatalk aplikacije, klikom na dugme "participated" odmah dobijam izlistane teme u kojima sam učestvovao. Kako Tapatalk uspeva da izvrši ispravnju pretragu?

silverglider

Administrator
Urednik
Administrator
Učlanjen(a)
30.07.2000
Poena
36
Kako ne radi? Radi bre, to ti nešto grešiš oko sortiranja rezultata ili tako nešto.

Možeš svoje postove da nađeš na tri načina.

1) advanced search gore, tab "single content type", search posts, username "Laza" (exact username), search all open forums, all threads, any date, sort by last posting date descending - to je ovo iz attacha

2) odeš u svoj profil, imaš odmah u gornjem desnom bloku "find all posts" i "find all started threads"

3) nađeš svoj bilo koji post, recimo ovaj prvi u ovom threadu; klikneš na svoj username, dobijaš meni u kojem klikneš na "View forum posts"

Prilozi

• 2011-03-01_153106.png
    2011-03-01_153106.png
    14.2 KB · Pregleda: 25

Laza

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.09.2001
Poena
38
Hvala, radi. Ne znam da li je problem bio što je default pretraga bila Search Multiple Content Types, ali single content type radi odlično.

Vrh Dno