Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Ja sam sve preko telefona uradio. Prvo kada mi je ostao region Arg u YT app, nisam mogao da dodam članove. Kada sam prebacio na Srbiju, da se poklapa s onima koje pozivam, onda je prošlo. Koju grešku ti izbacuje?
 
Region u yt app podešen na Srbiju? Tebi i ostalim članovima?
Nema uopšte opcija podešavanja regiona na YouTube nego radi prema IP adresi.
Svi su na Srbija.
Payment metod na Premium je TUR naravno
Uzmite mejl I lozinku tih koje hoćete da ubacite u familiju i ubacite ih sami.Tako sam ja uradio.
A koja je tu razlika?
Šaljem sam sebi na primarni Gmail nalog pa nece.
Error "you are not in same country"
Ja sam sve preko telefona uradio. Prvo kada mi je ostao region Arg u YT app, nisam mogao da dodam članove. Kada sam prebacio na Srbiju, da se poklapa s onima koje pozivam, onda je prošlo. Koju grešku ti izbacuje?
Ne razumem gde ima opcija promene zemlje na YouTube?
Menja stranicu prema IP adresi
 
Nema uopšte opcija podešavanja regiona na YouTube nego radi prema IP adresi.
Svi su na Srbija.
Payment metod na Premium je TUR naravno

A koja je tu razlika?
Šaljem sam sebi na primarni Gmail nalog pa nece.
Error "you are not in same country"

Ne razumem gde ima opcija promene zemlje na YouTube?
Menja stranicu prema IP adresi
Odradi preko telefona. U YT app na telefonu imaš da biraš region. Ja sam sve ljude pozvao preko telefona. Obavezno svi u istom regionu da budu, ugasi VPN, proveri region i radiće.
 
Šaljem preko kompa,upišem mejl.Udjem u njihove mejlove I potvrdim.
 
a ako su svi u TUR?
 
Vi ga komplikujete pisano nekoliko strana u nazad lepo, ne mora region da se dira,najbolje preko pc-a.vpn odaberi sta ces,nacin placanja.
Zavrsis UGASIS vpn i posaljes pozive ostali ostaju na srb i to je to.
 
To je moglo tako preko ARG i lagano smo ih ubacivali sad kad smo presli na TUR nema sanse, ugasen VPN, ubacivao njima u tel VPN konektovao ih na TUR i opet nema sanse. Kod mene YT prebacen na Srbija region al placanje je na TUR i nema sanse da se promeni.
Probacu kasnije bas preko kompa da im posaljem pozivnice pa javljam
 
Onda je nešto drugačije što se tiče TUR. Preko ARG prošlo sve lagano.
 
Clanovi porodice ostaju valjda bez obzira sto se menja zemlja? Nisam isao van Agentine 🙂.
 
To je moglo tako preko ARG i lagano smo ih ubacivali sad kad smo presli na TUR nema sanse, ugasen VPN, ubacivao njima u tel VPN konektovao ih na TUR i opet nema sanse. Kod mene YT prebacen na Srbija region al placanje je na TUR i nema sanse da se promeni.
Probacu kasnije bas preko kompa da im posaljem pozivnice pa javljam
Takodje i ja sta nisam radio, na kraju sam morao da otkazem YouTube Family i Google One i obrisem google nalog za placanje. Jedino tako sam uspeo da dodam novog clana i nakon toga sam kupio ponovo oboje.
 
Upravo mi proslo placanje za YT ARG PREMIUM .. nije prosla VISA INTERNET banca intesa(do sada sve placao sa njom ) ,ali zato je prosla virtuelna MC kreditna koju sam bio postavio kao back up. Sad sa je preinacio u primarnu sledecih 6 meseci ;-)

699 arg pezosa je kostalo danas 389.63 dinara ili 3,35 euro

Nije bilo potrebe da se prebacujem na turski yt ;-)
 
To je moglo tako preko ARG i lagano smo ih ubacivali sad kad smo presli na TUR nema sanse, ugasen VPN, ubacivao njima u tel VPN konektovao ih na TUR i opet nema sanse. Kod mene YT prebacen na Srbija region al placanje je na TUR i nema sanse da se promeni.
Probacu kasnije bas preko kompa da im posaljem pozivnice pa javljam
Moraju da postave profil za placanja na Tursku, pisao u ranijim porukama kako dodaje brise i dodaje profil za placanje. Svi morate da imate isti profil za placanje.
 
Dižu cene YouTube Premium
Ubi ova inflacija 😂
 
Dižu cene YouTube Premium
Ubi ova inflacija 😂
Na koje regione se ovo odnosi, na USA? Ja nisam dobio nikakav mejl za povecanje cena u aprilu
 
Nakon sto sam uplatio family u turskoj sve mi je na turskom na guglu, region sam vratio na srbiju i pise da je jezik na engleskom ali kada god nesto trazim po netu turski mi se pojavljuje
 
Готово је, потурчио си се. 🤣🤣🤣
 
Meni je tako bilo u startu na ARG nista nisam menjao,pa posle ti izlazi ono sto pretrazujes.
 
Ljudi neće da mi obnovi pretplatu iz Argentine. Izlazi mi stalno this card cant be added. Do sad radilo regularno.
 
Ako je u pitanju kartica naše banke, moraš dodati Mastercard.
 
Nisi ispratio temu i mali koji si dobio od YT da Visa kartice moraju biti od argentinske banke. Od prošlog meseca je to obaveštenje bilo.
 
Nisi ispratio temu i mali koji si dobio od YT da Visa kartice moraju biti od argentinske banke. Od prošlog meseca je to obaveštenje bilo.
Nije mi stiglo nikakvo obaveštenje preko mejla. Nisam uspeo da ispratim temu, hvala svakako, probaću sa Mastercardom.

Nadam se da je to rešenje.
 
Uspela Turska na isti nacin kao pre na Arg;
vpn.lat preko telefona, usao na yt preko chrome, kupio premium. Nikakve drzave/regione nisam rucno menjao, sam je prepoznao Tursku prilikom unosa kartice.
 
Nazad
Vrh Dno