Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Ugasi vpn na profilu sa koga je aktiviran yt premium ako nisi,pa onda salji.
 
Dodao novi payment profile na pay.google.com sa turskom adresom i on mi je izabran u "Select a payments profile" u gornjem desnom uglu (nisam našao negde posebno da ga naznačim kao primarni). I dalje mi ne prolazi. Na Google Playstore/Settings/Account and device Preferences/Country profiles mi stoji Serbia i u helpu piše da ne mogu to da promenim 12 meseci od kreiranja payments profila. Na account-u sa kojeg sam aktivirao Premium tu stoji Turkiye.
 
Uspeo sam, mora da se obriše srpski payment profile. Otkazao prvo pretplate sa tim profilom, a Google Wallet je ostao nepromenjen. Na drugom nalogu sam uspeo da aktiviram bez kreiranja turskog profila, samo sam obrisao srpski profil i bio na turskom vpn kada sam prihvatao pozivnicu (u Google Play Store je pisalo Turkiye).
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko mesto za Srb YT family kupio bih mesto na 6 meseci ili 1 god meni isto dodje?
 
Ne znam koliko kosta Turski ali za YT Premium za Indiju je 15 eura godisnje. Problem za mene je sto ne mogu da dodam kreditnu karticu jer se trazi adresa koja mora biti u Indiji jer u suprotnom ne prihvata legalnu karticu. Ima li neko neki savet. Pretpostavljam da se slicno trazi i za turski nalog.
 
Pa idi i nadji neki soping mol u Indiji i stavi tu adresu, prosto.
Tako sam ja za Turski samo google ne YT, nasao u Istambulu neki soping mol i tu adresu stavio i evo god dana sve funkcionise.
 
Ако ср узме УТ премијум преко Индије ово као припејд на годину дана, јел постоји опција да се доплати и пређе на породични пакет?
 
Ako stavis broj tvoje Visa kartice pored broja i bezbednosnog koda bar ovde kod nas u Kanadi moras da stavis i adresu gde se salje racun za Vizu. Tek kada se OBA podatka potrefe Viza odobrava kupovinu. Kada sam probao da platim na YT India nisam mogao da stavim moju adresu, jer polja koje ima YT Indija ne dozvoljavaju da stavim Kanadu ili bilo koju drugu zemlju sem indije. Nisam probao da posaljem jer verujem da bi mi odbili placanje. Zato i pitam da li je neko uspeo da plati sa kreditnom karticom i kako.

Ja sam inace pre jedno pet godina tako uzeo i NBA League Pass ali sam placao u rupijama preko Skrilla. Posto se to obnavlja svake godine ja to dobijam za 20 dolara umesto 200 koliko bih platio u Kanadi.
 
Pa objasnih ti kako sam uradio i kako evo vec god. dana placam tom istom karticom.
 
Ја сам синоћ уплатио сингл премијум за годину дана са мастер картицом, само сам ставио адресу неког Мек Доналдс-а из Мумбаија... Него сам гледао али нигде не видим опцију да пређем на породични налог, можда и не може када се уплати тако унапред годину дана. Ја сам мислио да може само та нека разликау новцу па исто тако на год дана...
 
Voljan sam biti član porodice. Plaćam već regularan YT Premium, ali ne vidim razlog tome, kad YT koristim ponekad. Nemojte predlagati ReVanced jer mi instalacija nije prošla.
 
Sta ima kod ReVanceda da ti ne prodje instalacija, normalan apk, mogu ti poslati i rafice ti sigurno, meni ista instalacija na 4 uredjaja radi.
 
Pisao sam već, puca instalacija na Androidu na koraku kada prijavi PlayProtect safety. Pokušao sam da exportujem apk ali puca na istom koraku.
 
Ne znam koliko kosta Turski ali za YT Premium za Indiju je 15 eura godisnje. Problem za mene je sto ne mogu da dodam kreditnu karticu jer se trazi adresa koja mora biti u Indiji jer u suprotnom ne prihvata legalnu karticu. Ima li neko neki savet. Pretpostavljam da se slicno trazi i za turski nalog.
nije problem adresa u Indiji, kartica mora biti Indijska
 
Nesto nije mozda dobro kod te apk, mozda da probas neku drugu, ja ti mogu poslati ovu poslednju koju sam na 4 android uredjaja instalirao.
 
nije problem adresa u Indiji, kartica mora biti Indijska
Neke banke ne dozvoljavaju transakcija, istog momenta blokiraju placanje mora da se kontaktira banka da odobre transakciju. Blokiraju verovatno zato je Indija poznata po različitim scamovima. Kod mene, nije radilo ni preko Raiffeisen, Intese uspeo sam da aktiviram samo preko Erste banke.
 
Na koji nacin se preplacujete na godisnji individualni paket? Meni ta opcija nigde ne izlazi, ni na telefonu ni na PC-u. Preplacen sam na turski induvidulani yt ali bih uzeo godisnji.
 
Na koji nacin se preplacujete na godisnji individualni paket? Meni ta opcija nigde ne izlazi, ni na telefonu ni na PC-u. Preplacen sam na turski induvidulani yt ali bih uzeo godisnji.
Nema u svakoj zemlji, ima u Indiji skine ti od jednom za 12 meseci i ne obnavlja se automatski kad prođe 12 meseci.
 
Prošle nedelje sam uzeo bratu Tursku godišnju pretplatu,oko 1600 dinara ga izašlo...
 
Update za Argentince.Od poskupljenja je meni family plan racunao Google 4.55$(699 ARS) sto me je preko Vise izlazilo 500 din.Danas sam otkazao pretplatu i pokusao da obnovim kod Turaka.Posle niza neuspesnih pokusaja sam se vratio nazad na Argentinu.Sve je proslo ok samo sto je gosn Gugleta sad sracunao da je to 2.98$.Hvala im puno nastavljamo saradnju🤣
 
Poslednja izmena:
Meni od poskupljenja svakog meseca skida sve manje. Poslednje je bilo 2.79e pocetkom meseca. Ovim tempom pasce ispod 2 do kraja godine.
 
Jel moze neko ugrubo da mi napise kako da kupim turski/argentinski youtube premium nalog?
P.S. Imam Visa karticu, ako nesto znaci

Hvala svima unapred na odgovoru :)
 
Jel moze neko ugrubo da mi napise kako da kupim turski/argentinski youtube premium nalog?
P.S. Imam Visa karticu, ako nesto znaci

Hvala svima unapred na odgovoru :)
Ja sam odavno uzeo Family Premium nalog preko Indije (koji i dalje najnormalnije funkcioniše) pomoću sledećih koraka, nadam se da će pomoći za Tursku/Argentinu:

Na telefonu (na kojem sam prijavljen sa primarnim Google nalogom) sam pokrenuo VPN (Surfshark, ali nisam siguran koji su sada aktuelni za ovu proceduru), zatim sam pokrenuo Youtube aplikaciju i izabrao opciju da uzmem Premium Family (ova opcija možda nije htela da mi se prikaže iz prve, pa sam par puta pokretao Youtube). Zatim sam uneo podatke svoje platne kartice, a za adresu sam stavio neku nasumičnu indijsku. Plaćanje je prošlo iz prve i od tada uredno skida 189 INR mesečno. Na pay.google.com mi se zatim pojavio novi profil plaćanja za tu pretplatu (da napomenem da imam i drugi profil plaćanja preko kojeg regularno u Srbiji plaćam Google One).
 
Da tako bi islo.Preporucujem za argentinu vpn.lat
Ako odbije placanje probati neki drugi server od dostupnih dok ne prodje.
 
Da li neko možda zna kako mogu sa svog YouTube Music da download playliste koje sam napravio? Imam premium account i hteo bih gotove pleyliste da skinem na PC. Hvala u napred.
 
Nazad
Vrh Dno