Šta je novo?

YouTube koristi nove mere u borbi protiv korisnika koji koriste VPN za Premium pretplatu iz drugih regija

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,906
Poena
1,385
YOUTube-VPN.webp


YouTube koristi nove mere u borbi protiv korisnika koji koriste VPN za Premium pretplatu iz drugih regija​


YouTube je počeo da šalje obaveštenja o otkazivanju pretplate korisnicima koji krše uslove korišćenja tako što koriste VPN za jeftiniju pretplatu

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/biznis/y...te-vpn-za-premium-pretplatu-iz-drugih-regija/
 
Ja koristi adguard i nema reklama a za telefon, skinite revanced menadzer i eto vam free youtub bez reklama...naravno ako koristite ajfon zaboravite na te pogodnosti:)))
 
Sto? Ima i na iPhoneu.
AdGuard DNS kao i uYou+ za Youtube. Evo ~1.5god kako radi bez problema.
 
Ja koristi adguard i nema reklama a za telefon, skinite revanced menadzer i eto vam free youtub bez reklama...naravno ako koristite ajfon zaboravite na te pogodnosti:)))
To je tako na telefonima, tabletima to nikad nije bio problem vec na TV aj resi taj problem na recimo Google TV operativnom sistemu kako ces sve to instalirati na TVu.
To sto ti predlazes moj klinac od 11 godina zna, al resi ovo na TV a bez premium clanstva.
I da evo ti jedan hint da ne moras ni sa adguardom da se smaras kao aplikacijom(private dns) sad ti strucnjace istrazi sta sve mozes sa tom informacijom posto si nam svima strucno objasnio kako da imamo YT bez reklama😂😂😂
 
Ma to je ok ako je android tv, a sta kad nije android tv a smart tv je?
 
Pricamo o necem drugom kako resiti na tvu a da ne placas, to je poenta i to ne moze. Razne egzibicije mogu i to generalno znaju ljudi sa foruma siroke narodne mase ne znaju i to je to.
 
Lik je pitao da li može, ali da NE PLAĆA.
I moj odgovor je bio "Može". Ne znam šta nije jasno?
Koliko znam, Premium se plaća, a ništa drugo osim toga ne može.
I opet ponavaljam, može bez uplate premiuma. Rešenje postoji već 2 godine i zahteva napredan nivo znanja. Ali samo zato što može, ne znači da to treba raditi.
Tako je kako moze a da se ne plati?
pfSense MITM setup u sprezi sa pfBlockerNG pluginom i nekoliko linija Python code-a koje menjaju 1 byte podataka na google-ovom protobuf paketu za serilizaciju struktuiranih podataka. Pošto sam apsolutno siguran da ste vas dvojca razumeli šta sam napisao, pojednostaviću za one koji možda nisu.

Moguće je setupovati router koji će odraditi sledeće:

On the fly dekripciju HTTPS saobraćaja sa YouTube-a.
Rastavljanje glavnog YouTube video streama na nezavisne streamove među kojima su oni sa kojih dolaze reklame.
Identifikacija i uklanjanje streamova sa kojih dolaze reklame.
Enkapsulacija "očišćenog" YouTube video stream-a i dalje prosleđivanje klijentu.
 
Nazad
Vrh Dno