Šta je novo?

Yettel pripejd - Turistički paket

Yettel-ov prepaid paket od 100GB se odavno ne pojavljuje u aplikaciji. Što se mene tiče prebacio sam broj u A1 i uz aplikaciju sa Lidl-a dobio ponudu: popust 25% - 400gb za 1460 dinara.
Izgleda da smo prizvali Yettel 100GB za prepaid 😍🤣
 

Prilozi

  • Screenshot_20231222_084125_Yettel.jpg
    Screenshot_20231222_084125_Yettel.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 52
I kod mene se pojavila ista ponuda. Prijatno su me iznenadili brzom reakcijom. Važno ja da imamo izbor, pa ko voli nek izvoli.
 
Može online da se kupi i aktivira dodatak - tada se ne produžava važnost broja/dopune.

Dopuna kredita, pa aktivacija dodatka je druga opcija kojom se produžava važnost broja/dopune.
Kupim karticu za 1.000 (1.399 koliko god, nebitno), registrujem je u Yettel app i sta sad? OImam 50GB + tih 1.000 ili imam samo 50GB? I da li mogu da imam karticu npr godinu dana samo da na svakih mesec uplacujem i aktiviram dodatak (npr taj od 50GB)?
@KLNG ...Kupuješ samo SIM karticu za 1000 dinara uz saobraćaj od 50GB, a pošto se kredit za internet dopunu troši za data saobraćaj, preporuka je preko Yettel aplikacije aktivirati dodatak od 50GB za 600 dinara na drugom internetu (korišćenjem mobilnih podataka na svom broju, Unifi, javni hotspot i drugo).
Ovo mi tek nije jasno sta si hteo da kazes? Kakav drugi internet, svoj broj, unifi, javni hotspot?
 
Za 1399 dinara dobijaš samo SIM karticu. Promo 50 GB na toj kartici se aktivira slanjem besplatne sms poruke START na 9000.
Ne postoji (barem meni nije poznato da postoji neki rok za tu aktivaciju - treba proveriti).

Možeš kako i kada želiš da dopuniš kredit i aktiviraš 50 GB po ceni od 999 dinara.


Treba znati da za razliku od obične Yettel prepaid kartice (nema interneta bez aktiviranog dodatka), ovde se internet ne prekida i troši kredit (1 RSD za 1 MB).
Zato je preporučeno da se koristi neki drugi internet dok se ne aktivira paket.
 
Je l' to obična Yettel pripejd kartica na kojoj aktiviram turistički paket ili baš posebna turistička kartica? Na kiosku nisu čuli za nju.
 
Uzeo u poslovnici. Da vidim mesec, dva da li mogu da izguram sa 50GB mesecno (sumnjam). Ako se budem navukao preci cu na A1+Lidl postpejd, 400gb.
 
Pozdrav svima, jel neko testirao brzinu skoro? Jel stvarno 10Mbps ili ide i nesto vise?
 
E pa super, mozda uzmem karticu posto vazi kredit 12 meseci, sto mi se mnogo svidja 😅😅
 
Kartica je, cini mi se 180 dana od poslednje uplate. Pise u uputstvu. Slikacu sutra.
 
Kartica je, cini mi se 180 dana od poslednje uplate. Pise u uputstvu. Slikacu sutra.
12 meseci kredit a mislim da je sim malo vise vidi vazenje kredita u moj Y.Ako ne uplacujes dinare vec mb dodatak odmah ne menja se datum vazenja kartice
Pozdrav
 
1000027208.jpg
1000027209.jpg

ROKOVI ZA DOPUNU KREDITA
Rok za aktivaciju dopune je 90 dana, a kartica je aktivna u periodu od 180 dana. U slučaju da ne iskoristiš sve megabajte u okviru dopune u odgovarajućemr roku, saobraćaj koji je ostao na računu prestaje da važi. Ukoliko kupiš i aktiviraš standardnu elektronsku pripejd dopunu (u dinarskom iznosu), imaš mogućnost da sa njom aktiviraš internet tarifni dodatak. Ovako ostvarena dopuna važi 330 dana, uz dodatni period od 60 dana za dopunu"

Da zaključimo, znači imaš 100 drama na litru sedam dana...
 
Poslednja izmena:
1000027224.jpg
Mereno na kineskom 4g mifi ruteru.
Ookla ni iz app ni iz browsera neće da izmeri.
1000027226.jpg
 
999 din je 50 gb?A pre je bio 600 din? Ili ima neka caka koju ne znam.
 
Mislio sam da se prebacim sa A1 kucnog neta na ovaj turisticki za stan u koji se ide samo par puta godisnje.
Jel moze da se koristi ruter sto mi ostaje od A1, i mogu li da dopunjavam i aktiviram pakete sa druge lokacije, sa mog moba, koji nije na yettelu?
 
Siguran sam da je moguće. Svi ruteri koje mibilni operateri daju uz net pakete su otključani i automatski se podešavaju na mrežu u zavisnosti od kartice.

Ubaci u A1 ruter, Mts ili Yettel pripejd karticu na kojoj imaš aktiviran bilo kakav internet i radiće bez problema. Važno je da zbog trošenja kredita, na kartici imaš aktiviran net. Zato najpre, aktiviraj internet, pa onda eksperimentiši.
 
Mislio sam da se prebacim sa A1 kucnog neta na ovaj turisticki za stan u koji se ide samo par puta godisnje.
Jel moze da se koristi ruter sto mi ostaje od A1, i mogu li da dopunjavam i aktiviram pakete sa druge lokacije, sa mog moba, koji nije na yettelu?
Mora se napravi acc i napomena aktiviraj prvo net pre ubacivanja u uredjaj skida 1din/mb ako nije aktivan net dodatak.Najbolje kartica u dumb nokiju da stigne sms za registraciju acc i cim vidis da je aktiviran internet prebacis u ruter
apn:net user yettel sifra gprs ako ne podesi automatski
A za obicne prepaid vazi apn internet user yettel sifra gprs-Na tim se desava ako je apn net da nema interneta
 
Može, samo vodi računa ako ti povuče Telenor parametre da upišeš Yettel i neće biti problema.
 
Može, samo vodi računa ako ti povuče Telenor parametre da upišeš Yettel i neće biti problema.
zato sam mu i napisao parametre iz glave posto cesto radim sa ruterima znam sve napamet za sva 3 operatera u srb
 
Video sam posle, ali rekoh neka stoji kao dodatno pojašnjenje, pošto sam skoro imao situaciju sa Huawei B315s i ručno unosio parametre.
 
Nazad
Vrh Dno