Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Je l ima neko na prepaidu na Yettelu još onu ponudu 50% popusta? Meni je ta ponuda nestala sa aplikacije. Inače, prepaid broj kod njih imam duže od godinu dana.
 
uvek je dostupna svima, ta promocija ne prestaje.
Kod mene je vidljiva na sva 3 pripejd broja.
Možda ti je trenutno samo neki bag.
 
A1 Promo kod koji donosi 50% popusta na mesečnu pretplatu u toku trajanja cele ugovorne obaveze bez uređaja ili popust na telefon u sledećim iznosima:

START-7.000

Neo Surf -10.000 RSD

NEO 4-10.000 RSD

NEO 20-15.000 RSD

NEO NEO 20.000 RSD

Neo platinum-30.000 RSD

Važi za prenos broja u A1


Kome treba-nek se javi u dm oko dogovora
 
Da i ja javim ishod, nije proslo preko drustvenih mreza, ali je na preporuku sa foruma prosla intervencija tako da sam preko telefona trazio da me pozove neko iz sluzbe za brige o korisnicima. Zvali su i dali Go data sa 50% popusta i dupli internet (30GB).
 
Neki pro tip kako da iskamačim da ne dajem pola bubrega = skoro 6.000 RSD mesečno u Yettel-u za telefon + paket? 🤣👍🏼

P.S. keva, ćale i ja smo 15+ godina postpaid u Yettel-u, ako može i na tu kartu da se igra. 🤷🏻‍♂️

Hvala svakom bratu i sestri koji odgovori. 😎
 
najbolji pro-tip: jednostavno ne uzimaj uređaje u jetelu, već samo Total ili Go pakete sa 50 % popusta tokom celog ugovora.
Koliko god da si njihov korisnik, boleće ih uvo da ti daju uređaje jeftinije, osim ako nemaš neki vaučer. Jetel je najnezahvalniji i najskuplji za kupovinu uređaja na rate.
Ako uređaje ipak moraš uzeti na rate umesto keširanja privatno, onda prebaci sve brojeve u vip A1, tamo su najjeftiji telefoni na rate.
 
Koliko u proseku prodje vremena dok se pojavi u app 50%.

Preneo sam broj, trenutno sam pripaid. Čoveče nema nikavih dodataka da se kupi, na sajtu stoji lepa promocija 15 puta više za 600, ali je nema u aplikaciji...

Minut razgovora oko 35 din. sad.
 
Prva dva dana si na pripejdu bez ponuda za pripejd promocije i bez 50 % za Total pakete.
Trećeg dana ti se sve učitava ( 50 % za prelaz na postpaid i pripejd promocije ).
U prva dva dana kako si na pripejdu možeš koristiti dodatke za net i sms
 
  • Like
Reagovanja: M J
najbolji pro-tip: jednostavno ne uzimaj uređaje u jetelu, već samo Total ili Go pakete sa 50 % popusta tokom celog ugovora.
Koliko god da si njihov korisnik, boleće ih uvo da ti daju uređaje jeftinije, osim ako nemaš neki vaučer. Jetel je najnezahvalniji i najskuplji za kupovinu uređaja na rate.
Ako uređaje ipak moraš uzeti na rate umesto keširanja privatno, onda prebaci sve brojeve u vip A1, tamo su najjeftiji telefoni na rate.
Pa znaš kako, to sam video, da su cene telefona na rate drastično veće u Yettel-u ali u A1 nema tog telefona koji hoću. 😱

Hvala u svakom slučaju, drugar. 👌🏼😎
 
Meni je odabir yettela najviše zbog signala, kad odem na vikendicu A1 i MTS mrtvi signali dok kod njih pun sa 4G. Drugo je Deezer i HBO max. Uvek samo pretplata sa 50% bez uređaja.
 
Da li moze da se iskoristi akcija u Yettel-u godinu dana za 1 din?
Kad skrolujem dole vidim da je cena 1599din mesecno.
 
Obnovio ugovor sms porukom za 50% nižu tarifu. Da li se u aplikaciji brišu svi aktivni servisi,koji posle moraju ručno da se opet aktiviraju? Sat ipo vremena nakon obnove ugovora,stoji da su mi i dalje aktivna dva slota aplikacija
 
meni su se deaktivirali slotovi, morao sam ponovo da ih aktiviram. ali mi se menjala tarifa. mozda se ne deaktiviraju ako ostaje ista tarifa..?
 
Menjao sam i ja tarifu,na veću. Ali mi stoje dva slota aktivno. Obično se sve briše.
 
Meni je dva sata nakon obnove stojalo dva slota aktivna. Aktivirao ostatak. Valjda neće dodatno nešto da mi naplate 🙃
 

Prilozi

  • Screenshot_20230124-232252_Yettel.jpg
    Screenshot_20230124-232252_Yettel.jpg
    74.1 KB · Pregleda: 43
Ne razumem ovo,za nove korisnike je skuplje?
A i brzina je duplo manja...
in1-horz.jpg
 
@Miki_ Kako moze biti skuplje?

Ovo sto gledas je ponuda za one koji vec imaju broj kod njih u mrezi pa ti korisnici dobijaju nizu cenu i duplu brzinu interneta. Oni koji nemaju broj kod njih cena je veca za 200 dinara a internet je 150/75.
 
Ugovor za mobilnu pretplatu koji ima punu cenu od min 1500 din (a plaćaš cenu sa popustom) da bi ostvario pravo na veće brzine.
Da je brzina konstantno 150/75mb/s vredelo bi,ali ovako ne vredi nikako.
Koliko sam procitao brzina dosta varira. Ja imam 50/8mb i mogu reci koliko god mi nisu dragi ovi iz mt:s-a brzina ne opada nikada...
 
Da je brzina konstantno 150/75mb/s vredelo bi,ali ovako ne vredi nikako.
Koliko sam procitao brzina dosta varira. Ja imam 50/8mb i mogu reci koliko god mi nisu dragi ovi iz mt:s-a brzina ne opada nikada...
Brzina Yettel Interneta na optici varira ?
Ako si na to mislio, ja imam 500/250 i za sada nisam primetio da ima bilo kakvog variranja brzine niti bilo kakve nestabilnosti.
Čak i kada je Yettelu pre par nedelja pala mobilna mreža u Srbiji, Internet je odlično radio.
 
Jel total 5 više nije deo ponude?

Nema na sajtu, ono istina nema ni 50% na sajtu ;)

Pojavilo mi se u aplikaciji da mogu da predjem na postpaid sa 50% popusta, kad kliknem pojavi se i paket total 5 paket, koji bi mi odgovarao...
 
Jel total 5 više nije deo ponude?

Nema na sajtu, ono istina nema ni 50% na sajtu ;)

Pojavilo mi se u aplikaciji da mogu da predjem na postpaid sa 50% popusta, kad kliknem pojavi se i paket total 5 paket, koji bi mi odgovarao...
Total 5 je pre 4 meseca postao Total 5 2020 (stari paket koji nije vise u ponudi za nove korisnike, oni koji ga imaju moci ce da ga koriste do isteka ugovora) a na njegovo mesto su stavili Total 10.
 
Moze total 4, total 5, dobih odgovor...
 
Nazad
Vrh Dno