Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li ima neko da mu je istekla prošlogodišnja akcija od 1 god..da je potpisao ugovor prošle godine i dobio akciju za Novu godinu neograničen internet prvih 12 meseci ??
Interesuje me koliko ima interneta kada se akcija završila na recimo Total 12 paketu..tj. da li se nešto interneta prenelo ili se kreće sa početnih 12 GB ?
 
Prenosilo ti se standardnih 12gb za tri meseca unazad + tekuci mesec, znaci startujes sa max 48 gb .
Ovo vazi ako si u prethodnom periodu trosio samo promociju, neograniceni net (30gb ili 35gb) po punoj brzini.
Redosled trosenja je prvo promocija pa net iz paketa.
 
Prenosilo ti se standardnih 12gb za tri meseca unazad + tekuci mesec, znaci startujes sa max 48 gb .
Ovo vazi ako si u prethodnom periodu trosio samo promociju, neograniceni net (30gb ili 35gb) po punoj brzini.
Redosled trosenja je prvo promocija pa net iz paketa.
Kako da znam da li sam potrošio sve kada je internet neograničen, nemam kvotu u aplikaciji da pratim..samo piše neograničen internet do 27.01.'23 god.
 
Kad potrošiš sve, naglo se spusti brzina, skoro da nije upotrebljiv net. I stiže sms obaveštenja nešto tipa potrošili ste 80% brzog interneta...
 
Ako je neko ogrebao gigatron popuste,a ne treba mu,moze na PP da mi prosledi
 
U mts-u mi ističe ugovorna obaveza 22.12.2022,
ako sam dobro shvatio ja idem u poslovnicu 23.12. i tražim prenos broja na prepaid.
To prebacivanje znači da ostaje isti broj?
Nezgodno pada datum, neko je pomenuo da 5 dana traje migracija, i posle još 2 dana se čeka popust, to onda neće biti ove godine.
Ali ok, mts ne nudi ništa, a potreban mi je deezer, sa ovim popustom to će biti dosta jeftinije, zmaj paket je postao užasno skup.
 
U mts-u mi ističe ugovorna obaveza 22.12.2022,
ako sam dobro shvatio ja idem u poslovnicu 23.12. i tražim prenos broja na prepaid.
To prebacivanje znači da ostaje isti broj?
Nezgodno pada datum, neko je pomenuo da 5 dana traje migracija, i posle još 2 dana se čeka popust, to onda neće biti ove godine.
Ali ok, mts ne nudi ništa, a potreban mi je deezer, sa ovim popustom to će biti dosta jeftinije, zmaj paket je postao užasno skup.
Da da ostaje isti broj
Ja mislim da Yettel stvarno ima najbolju ponudu. Mts je bezobrazan
 
U mts-u mi ističe ugovorna obaveza 22.12.2022,
ako sam dobro shvatio ja idem u poslovnicu 23.12. i tražim prenos broja na prepaid.
To prebacivanje znači da ostaje isti broj?
Nezgodno pada datum, neko je pomenuo da 5 dana traje migracija, i posle još 2 dana se čeka popust, to onda neće biti ove godine.
Ali ok, mts ne nudi ništa, a potreban mi je deezer, sa ovim popustom to će biti dosta jeftinije, zmaj paket je postao užasno skup.
Promocija više neta važi do kraja januara.
 
Da podelim svoje iskustvo, ugovor na starom Total Data paketu mi je isticao 27. januara, početkom decembra sam dobio sms da mogu da produžim ugovor, a tada su krenuli sa promocijom sa više neta. Ugovor koji je isticao je bio na 50% pretplate i to su mi bili izašli u susret da obnovim ugovor nekoliko dana ranije da uhvatim tadašnju promociju.

Prošlog petka sam poslao mejl da me zanima obnova ugovora uz 50% na pretplatu, dobio sam auto reply da popunim formu na sajtu, što sam i uradio. U ponedeljak me je zvao agent i rekao da nema problema i da ću dobiti sve što sam hteo, dakle Total Data na dve godina za 1975 dinara i u prvoj godini 300 gb mesečno umesto 100. Odgovorio sam na sms sa „DA” i sve se aktiviralo odmah.

Bojao sam se da odgovor ne bude negativan jer mi je pretplata sve manja kako idu ugovori (4000 > 2700 > 1975) ali eto do sada iskustvo sa Yettelom/ Telenorom 10/10, da ne pričam da sam na plavom petku osvojio i Honor 10 pre par godina.
 
Da podelim svoje iskustvo, ugovor na starom Total Data paketu mi je isticao 27. januara, početkom decembra sam dobio sms da mogu da produžim ugovor, a tada su krenuli sa promocijom sa više neta. Ugovor koji je isticao je bio na 50% pretplate i to su mi bili izašli u susret da obnovim ugovor nekoliko dana ranije da uhvatim tadašnju promociju.

Prošlog petka sam poslao mejl da me zanima obnova ugovora uz 50% na pretplatu, dobio sam auto reply da popunim formu na sajtu, što sam i uradio. U ponedeljak me je zvao agent i rekao da nema problema i da ću dobiti sve što sam hteo, dakle Total Data na dve godina za 1975 dinara i u prvoj godini 300 gb mesečno umesto 100. Odgovorio sam na sms sa „DA” i sve se aktiviralo odmah.

Bojao sam se da odgovor ne bude negativan jer mi je pretplata sve manja kako idu ugovori (4000 > 2700 > 1975) ali eto do sada iskustvo sa Yettelom/ Telenorom 10/10, da ne pričam da sam na plavom petku osvojio i Honor 10 pre par godina.
Ma to je ono, sto je "gora" mreza, to je sve bolje za korisnika. Evo vidis A1. Ranije bilo i za prepaid i poklona i svasta nesto dodataka. A ove godine kako su postali mreza broj jedan i pretekli mts. Nit daju popuste neke, niti prepaid ima ista. Osim sto je poskupeo na 400 dinara najmanji paket :D. Tako da nemoj da te iznenadjuje sto su ti odobrili.
 
Evo vidis A1. Ranije bilo i za prepaid i poklona i svasta nesto dodataka. A ove godine kako su postali mreza broj jedan i pretekli mts.
Mreza broj jedan za naivce...Daleko je A1 od mreze 1,nevidjeni prevaranti,daleko pozati po klepanju po usima korisnike po pitanju interneta,roming usluga...Mnogi vodili parnice i nista nisu uradili.Poznati po aferi "NEograniceni internet" pa posle potrosenih 200 ako se dobro secam ukidali mogucnost hotspota.Losiji mnogo od Yettela.
 
Nije tema za A1 ali i mene su jednom bili baš zeznuli. Ugovor je bio bez telefona, posle godinu dana ja se odlučim da na isti paket uzmem i telefon i to bude novi ugovor na 2 godine. Kad oni mi ukinu dodatni gigabajt koji sam bio dobio u on line prodavnici , ej za 1 gb. mesečno su se brukali, koji bednici.
Rekli mi svi benefiti se odmah gube nakon potpisivanja novog ugovora. Uredu je nakon nakon 2 godine ali ne oni odmah što pre da otmu.
 
Isto je i u Yettelu. Novi ugovor stare pogodnosti se brisu.
 
Je l' zna neko zasto ne mogu sa Prenesi 400 (istekao ugovor) da predjem na Total 10 paket? Cimao sam support, kazu mora majka da zove iako broj telefona koristim vec nesto vise od 10 godina i majka ga nikad nije ni koristila, samo je moralo ici na njeno ime jer sam bio maloletan tog momenta... Ne zele da mi daju informaciju zasto ne moze sa Prenesi 400 na Total 10 vec maltretiraju mene da maltretiram majku da ih zove da ih pita isto to kao da je to neka privilegovana informacija...
 
Ako je istekla UO, moze sigurno da se obnovi na T10. Jedino što mora vlasnica u poslovnici. Može i preko app da se obnovi ako je ucitana ponuda.
 
Pozovi 063/9000,stupi u kontakt sa agentom,ostavi mu podatke,sta zelis i reci da te kontaktira sluzba za brigu o korisnicima..To je cela filozofija kad vidis ovako da koce i pametuju..Bilo je malih 1000 primera o tome,mnogo postova napisano sta treba raditi,predlagano,ali dzaba kad vam je tesko da vratite barem 2 stranice unazad i upadnete sa pitanjima..
 
@mbackonja jel zivis sa majkom? Jer kad te kontaktiraju, morace majka da se javi, neces moci nista da uradis bez nje, bez obzira koliko godina koristis taj broj, ona je vlasnik...
 
Idi sa majkom u poslovnicu i prenesi broj na tebe, pa se onda opravljaj dalje.
 
Zdravo treba mi savet. Trenutno imam Box 4 paket u mts-u i postpaid broj koji je vezan za njega. Ugovor mi istice 27.12.2022. E sad hteo bih taj broj da prebacim u Yettel pa me zanima kako je to najbolje da uradim a da dobijem 50% popusta na Total pakete?
 
Ako ima neko kod za Planetu, a ne treba mu, može na PP :)
 
Ne mogu više da izmenim post. Dobio sam 2 koda tako da imam i višak. Ako nekome treba neka piše. Hvala!
 
Zdravo treba mi savet. Trenutno imam Box 4 paket u mts-u i postpaid broj koji je vezan za njega. Ugovor mi istice 27.12.2022. E sad hteo bih taj broj da prebacim u Yettel pa me zanima kako je to najbolje Kad budeš raskidao BOX napomeni da mob broj mora da se razveže iz BOX-a i oslobodi za prenos u drugu mrežu.da uradim a da dobijem 50% popusta na Total pakete?
Kad budeš raskidao BOX napomeni da mob broj mora da se razveže iz BOX-a i oslobodi za prenos u drugu mrežu.
Zahtev za prenos broja možeš podnosiš tek prvi dan nakon raskida BOX ugovorne obaveze ( u tvom slučaju 28.dec ), tj. kad ti tačno potvrde da je BOX raskinut i mob broj razvezan iz njega.

Kad budeš potpisivao zahtev za prenos broja u jetel radnji, OBAVEZNO napomeni da želiš da ti broj kod njih bude isključivo na pripejd dopuni.
Kad ti se broj prenese u jetel, pre svega ga aktiviraš ( pozoveš 063-9000 na 5-10 sek ), onda čekaš dva dana, pa se onda trećeg dana učitava promo 50 % popusta za prelaz na Total pakete.
 
Kad budeš raskidao BOX napomeni da mob broj mora da se razveže iz BOX-a i oslobodi za prenos u drugu mrežu.
Zahtev za prenos broja možeš podnosiš tek prvi dan nakon raskida BOX ugovorne obaveze ( u tvom slučaju 28.dec ), tj. kad ti tačno potvrde da je BOX raskinut i mob broj razvezan iz njega.

Kad budeš potpisivao zahtev za prenos broja u jetel radnji, OBAVEZNO napomeni da želiš da ti broj kod njih bude isključivo na pripejd dopuni.
Kad ti se broj prenese u jetel, pre svega ga aktiviraš ( pozoveš 063-9000 na 5-10 sek ), onda čekaš dva dana, pa se onda trećeg dana učitava promo 50 % popusta za prelaz na Total pakete.
A hocu li stici da ugrabim ovu novogodisnju promociju?
 
A sam prenos broja i prelazak na pripejd je vezan samo na popust za pretplatu?
 
Nazad
Vrh Dno