Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Kukuuuu na šta će trošite 200GB? 🤣
Šalim se ja sam isto uzeo GoData sa 3x više net-a za 800din. mesečno 🤗
Nikada bolji paket za nikada manje para
Hvala Yettel 👍
 
Šta vam znači promocija samo 12 meseci više neta? Taman se naviknete da trošite i zavrnu slavinu, onda 12 meseci đoka. Ne znam šta se tripujete da je dobra promocija kad je polovična, samo 12 meseci. Prvi put se lomim da ne ostanem kod njih.
 
@alter
Ali i bez promocije "više neta" su paketi najkonkurentniji na tržištu za datu cenu (sa 50% popusta). Za 1575 dinara (Total 40) dobija se 200GB mesečno prvih 12 meseci, a ostalih 12 meseci po 40GB. Neka neko nađe za 1575 dinara bolju ponudu.
 
Šta vam znači promocija samo 12 meseci više neta? Taman se naviknete da trošite i zavrnu slavinu, onda 12 meseci đoka. Ne znam šta se tripujete da je dobra promocija kad je polovična, samo 12 meseci. Prvi put se lomim da ne ostanem kod njih.
Neko ko ne trosi net ili zadnja tri meseca se suzdrzi od trosenja gb ce da nakupi 600 gb za narednih 12 meseci da krcka ko veverica i sve sto potrosi novih 40 gb ce da nadoknadi potroseno i ko uradi ovako kako sam napisao drugih 12 meseci je miran sto se tice neta. Ili jednostavno prvih 12 meseci trosi po 150 gb a 50 ostavlja u stek i na kraju prve godine imace 600 gb u steku.
 
Ja preso na prepaid ,da proverim malo jel mogu sa tim da živim,sobzirom da retko kad sam prelazio 100min mesečno ,a interneta izmedju 5 i 10 gb ,dok sam bio na postpaidu .Za sad je dobro ,mislim da necu trošiti više od 700 din mesečno .Isplatio sam im unapred rate za mobilni i za sat {oko 300 e zajedno},i oni još zovu da nude te promocije kakve vama nude :) .Pa što bih placo unapred ako neću slobodu ,šta mi znaci tih 200gb i slično ako ću da budem opet vezan ugovorom .. :)
 
Ja preso na prepaid ,da proverim malo jel mogu sa tim da živim,sobzirom da retko kad sam prelazio 100min mesečno ,a interneta izmedju 5 i 10 gb ,dok sam bio na postpaidu .Za sad je dobro ,mislim da necu trošiti više od 700 din mesečno .Isplatio sam im unapred rate za mobilni i za sat {oko 300 e zajedno},i oni još zovu da nude te promocije kakve vama nude :) .Pa što bih placo unapred ako neću slobodu ,šta mi znaci tih 200gb i slično ako ću da budem opet vezan ugovorom .. :)
I ja sam o ovome razmišljao. Uz one pakete od po 7 dana može da se napravi fin paketić, ali na kraju je ušteda vrlo mala za neko cimanje.
godata je 900rsd sa neograničen sms, 400min i 15gb (bez dupliranja u prvih godinu dana). Između 700 i 900 mi je stvarno nebitno ako mogu da se ne gnjavim.
 
1670499588774.png
Добио сам овај одговор од службе за бригу о корисницима.
Међутим, фора је што не могу сада да платим последњу рату за телефон, јер је остала само та једна, могао сам да сам се сетио пре месец дана. Такав сам добио одговор у пословници.
Тако да чекам тај 3. јануар да платим рачун и онда да се јавим служби. Шта мислите, да ли ће и након истека уговора да дају понуду за 50 посто попуста за пакет?
 
Ako ti i ne daju imas ponude od mtsa i A1 a svakako kad pokrenes prenos na neku akciju od njih pri tome verovatno ce te zvati i tu pregovaras oko cene. A ako i preneses opet si na nekoj akciji i kako god okreneš apsolutno si na dobitku.
 
Pogledajte prilog 367102
Добио сам овај одговор од службе за бригу о корисницима.
Међутим, фора је што не могу сада да платим последњу рату за телефон, јер је остала само та једна, могао сам да сам се сетио пре месец дана. Такав сам добио одговор у пословници.
Тако да чекам тај 3. јануар да платим рачун и онда да се јавим служби. Шта мислите, да ли ће и након истека уговора да дају понуду за 50 посто попуста за пакет?
Mozes i pre januara, trazi "otkup uo", to se radi iskljucivo u poslovnici.
 
Trenutno sam u MTS- na zmaj tarifi. Ugovor mi ističe 26 decembra. Hteo bih da pređem u Yettel na prepaid pa onda ako mi daju 50% da pređem na postpaid.
Interesuje me kada bi trebalo da podnesem zahtev za prelazak u drugu mrežu. I koliko bi mi izašao račun za Total 10 ako pređem na prepaida na postpaid s ugovornom obavezom od 24 meseca? Ne želim da uzimam nikakav telefon uz paket. 1.000 dinara?



Total  10.jpg
 
Kako popust na cenu bez UO?Valjda je uslov da potpises ugovor na 24 meseca da bi dobio 50% na punu cenu paketa?

Edit:Juce lagano i bez trzavica u komunikaciji sa sluzbom za brigu o korisnicima prebacio tati sa starog total 5 na nov paket total 10,uz novogodisnju promociju..Pre toga kontaktirao 063/9000
 
Poslednja izmena:
Popust od 50% se obračunava na cenu koja je bez UO, u slučaju total 10 kada se potpiše ugovor na 2 godine dobija se popust 50% na cenu od 2500, dakle plaća se 1250.
 
Kako popust na cenu bez UO?Valjda je uslov da potpises ugovor na 24 meseca da bi dobio 50% na punu cenu paketa?

Edit:Juce lagano i bez trzavica u komunikaciji sa sluzbom za brigu o korisnicima prebacio tati sa starog total 5 na nov paket total 10,uz novogodisnju promociju..Pre toga kontaktirao 063/9000
Ono što je hteo da kaže je da se popust obračunava na punu cenu. Puna cena je cena bez UO.
 
Dobio sam poruku od Yettel-a da ce me zvati sa novom boljom ponudom uz ocuvanje UO. Cekam poziv.
 
mene su zvali juce, pa nisam imao vremena. danas su me pozvali opet. do sada sam koristio total 5 sa 50% popusta. sada su mi ponudili total data po 1775 din do kraja postojece UO(02.sep'24.)

100 gb po punoj brzini, posle toga usporen net (ne znam koja je brzina posle 100 gb, da li je upotrebljivo? mada mi nece trebati svakako..)

mogucnost besplatne aktivacije svih aplikacija sa pripadajucim saobracajem za njihovo koriscenje (10 gb)

9 gb za zapadni balkan (mesecno, ne prenosi se)

2 gb za EU roaming (mesecno, ne prenosi se)

sve to za 1775 din/mes uz aktivan eRacun.

Prihvatio sam jer mi je u paketu koji sam ranije koristio po nekad nedostajalo neta. sada bukvalno vise ne moram koristiti wifi, i onako mi je 4g uglavnom brzi od wifi (upload pogotovo) a mogu prestati da uplacujem globaltel koji mi je bio za svaki slucaj kad mi na ovom glavnom broju ponestane neta i jos neke kartice koje skoro i ne koristim.

na drugom broju koji supruga koristi (trenutno total2 sa 50% popusta) nisu hteli da mi daju nista drugo (npr total 10 ili 40), kazu moze isto samo total data a ne treba joj bas toliko svega na broju, mogla bi da prodje i malo jeftinije.
 
To je promena paketa do kraja postojece obaveze. Ostaje ti 50% popusta koji si vecimao plus dodatnih 200 din dodatnog popusta na cenu paketa.
 
mene su zvali juce, pa nisam imao vremena. danas su me pozvali opet. do sada sam koristio total 5 sa 50% popusta. sada su mi ponudili total data po 1775 din do kraja postojece UO(02.sep'24.)

100 gb po punoj brzini, posle toga usporen net (ne znam koja je brzina posle 100 gb, da li je upotrebljivo? mada mi nece trebati svakako..)

mogucnost besplatne aktivacije svih aplikacija sa pripadajucim saobracajem za njihovo koriscenje (10 gb)

9 gb za zapadni balkan (mesecno, ne prenosi se)

2 gb za EU roaming (mesecno, ne prenosi se)

sve to za 1775 din/mes uz aktivan eRacun.

Prihvatio sam jer mi je u paketu koji sam ranije koristio po nekad nedostajalo neta. sada bukvalno vise ne moram koristiti wifi, i onako mi je 4g uglavnom brzi od wifi (upload pogotovo) a mogu prestati da uplacujem globaltel koji mi je bio za svaki slucaj kad mi na ovom glavnom broju ponestane neta i jos neke kartice koje skoro i ne koristim.

na drugom broju koji supruga koristi (trenutno total2 sa 50% popusta) nisu hteli da mi daju nista drugo (npr total 10 ili 40), kazu moze isto samo total data a ne treba joj bas toliko svega na broju, mogla bi da prodje i malo jeftinije.
mislim da je 2/2 posle 100gb.
 
mene su zvali juce, pa nisam imao vremena. danas su me pozvali opet. do sada sam koristio total 5 sa 50% popusta. sada su mi ponudili total data po 1775 din do kraja postojece UO(02.sep'24.)

100 gb po punoj brzini, posle toga usporen net (ne znam koja je brzina posle 100 gb, da li je upotrebljivo? mada mi nece trebati svakako..)

mogucnost besplatne aktivacije svih aplikacija sa pripadajucim saobracajem za njihovo koriscenje (10 gb)

9 gb za zapadni balkan (mesecno, ne prenosi se)

2 gb za EU roaming (mesecno, ne prenosi se)

sve to za 1775 din/mes uz aktivan eRacun.

Prihvatio sam jer mi je u paketu koji sam ranije koristio po nekad nedostajalo neta. sada bukvalno vise ne moram koristiti wifi, i onako mi je 4g uglavnom brzi od wifi (upload pogotovo) a mogu prestati da uplacujem globaltel koji mi je bio za svaki slucaj kad mi na ovom glavnom broju ponestane neta i jos neke kartice koje skoro i ne koristim.

na drugom broju koji supruga koristi (trenutno total2 sa 50% popusta) nisu hteli da mi daju nista drugo (npr total 10 ili 40), kazu moze isto samo total data a ne treba joj bas toliko svega na broju, mogla bi da prodje i malo jeftinije.
Isto i meni, uzeo sam najvise zbog 2Gb Evrope, posto onda ne treba da razmisljam o e-simovima. :) 250 dinara je skuplje nego moj postojeci Total 40.
 
Trenutno sam u MTS- na zmaj tarifi. Ugovor mi ističe 26 decembra. Hteo bih da pređem u Yettel na prepaid pa onda ako mi daju 50% da pređem na postpaid.
Interesuje me kada bi trebalo da podnesem zahtev za prelazak u drugu mrežu. I koliko bi mi izašao račun za Total 10 ako pređem na prepaida na postpaid s ugovornom obavezom od 24 meseca? Ne želim da uzimam nikakav telefon uz paket. 1.000 dinara?

zahtev za prenos broja možeš podneti tek prvi dan nakon isteka ugovorne obaveze ( u tvom slučaju 27.dec ).
Gledaj da to uradiš najkasnije do 12-13h kako bi ti se 27. dec vodio kao prvi dan prenosa ( migracija traje 5 radnih dana ).
E sad ti si u malo nezahvalnom periodu jer hvataš praznike, tako da bi ti se broj preneo 2., 3. ili 4. jan u zavisnosti koji je prvi radni dan u 2023.

Ako podnosiš zahtev za prenos broja u jetel, OBAVEZNO napomeni da želiš da ti broj kod njih bude isključivo na pripejd dopuni.
Kad ti se broj prenese u jetel i aktivira kao pripejd, onda čekaš dva dana, pa se onda trećeg dana učitava promo 50 % popusta za prelaz na Total pakete.

Total 10 ispadne 1175 din sa e-računom i duplira ti se net prvih godinu dana.
 
Ево успео и ја да добијем 50% на тотал40 + 12 месеци ова промоција са доста интернета.
Хвала свима на помоћи!

Прво сам морао да отплатим телефон, рекли су ми у једној пословници да то није могуће, али у другој сам уредно то исплатио.
Јавио се мејлом, звали ме после једног дана и питали ме шта желим. Не знам да ли сам могао да добијем нешто више од тога, али и ово је доста.
 
Tražio sam po temi, ali ne mogu da nađem. Da li ovo prepaid na postpaid sa 50% važi za nov prepaid ili samo za one koji su prebačeni iz druge mreže? Hvala
 
Tražio sam po temi, ali ne mogu da nađem. Da li ovo prepaid na postpaid sa 50% važi za nov prepaid ili samo za one koji su prebačeni iz druge mreže? Hvala
Za sve vazi, trazis da te prebace sa postpejda na pripejd, (pokusavace da te ubede da ne moze, ali insistiraj) i nakon 2 dana dobijas ponudu kroz aplikaciju sa 50% popusta na pakete.
 
Za sve vazi, trazis da te prebace sa postpejda na pripejd, (pokusavace da te ubede da ne moze, ali insistiraj) i nakon 2 dana dobijas ponudu kroz aplikaciju sa 50% popusta na pakete.
Hvala. Uzeh pripejd karticu i aktivirah jutros. Ocekujem onda u utorak prepodne da ce to moci da se odradi.
 
Nazad
Vrh Dno