Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ima li još neko problema sa yettel app? Kada se ulogujem, na widgetu pokazuje paket/potrošnju, ali pri ulasku u aplikaciju javi grešku.
Pokušao force close, tri puta deinstalirao i dalje isto.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220903-110820.png
    Screenshot_20220903-110820.png
    67.9 KB · Pregleda: 56
Evo sada probao i kod mene sve radi. Mada od kada je pisana poruka pa do sada je proslo 15 min mozda je i kod vas @Santa problem odklonjen.
 
Kod mene od juče ujutro ne radi, kod supruge i deteta sve normalno. Pokušao sa različitih WIFI, mobilni podaci, sve živo :) Ne radi.
 
Update: I dalje ne radi, instalirao i Firefox browser, I kroz njega ne ide isto, brisao cookie, deinstalirao adguard.. i dalje isto. Na Widgetu sve pokazuje normalno,gb/aplikacije, minute.
 
Možeš da tražiš 50% popusta na pretplatu za neki paket (recimo Total 12), ali to nećeš dobiti u poslovnici. Piši im na [email protected] da želiš da te kontaktiraju za produženje ugovora i da tražiš 50% popusta. Naravno, ako želiš da uzmeš uređaj uz paket, onda te očekuje samo standardni popust na pretplatu, pa idi u poslovnicu (mada je moj savet uvek uzimati uređaj negde drugde, a na pretplatu tražiti 50% popusta).
Ok, hvala.🙂

To za pisanje mejla i 50 % znam odavno. To mi je kao na pijaci da se pogađamo. Neka tajna bla bla. Ja bih full paket plus mob.

Ti misliš na to da uzmem mob u slobodnoj prodaji, a kod operatera paket bez uređaja?
 
@Nista
Da, to sam rekao, ali opet sam izračunaj. Jer ako uzmeš uređaj oni ti naplaćuju cenu uređaja i razliku u ceni paketa sa 50% popusta i cene paketa koju plaćaš uz uređaj puta 24 meseca. Izaberi neki telefon pa vidi, možda se za neki uređaj to i isplati.
 
@Nista
Da, to sam rekao, ali opet sam izračunaj. Jer ako uzmeš uređaj oni ti naplaćuju cenu uređaja i razliku u ceni paketa sa 50% popusta i cene paketa koju plaćaš uz uređaj puta 24 meseca. Izaberi neki telefon pa vidi, možda se za neki uređaj to i isplati.
Jasno , hvala. 🙂🍻
 
Ima li još neko problema sa yettel app? Kada se ulogujem, na widgetu pokazuje paket/potrošnju, ali pri ulasku u aplikaciju javi grešku.
Pokušao force close, tri puta deinstalirao i dalje isto.

Kod mene od juče ujutro ne radi, kod supruge i deteta sve normalno. Pokušao sa različitih WIFI, mobilni podaci, sve živo :) Ne radi.

Update: I dalje ne radi, instalirao i Firefox browser, I kroz njega ne ide isto, brisao cookie, deinstalirao adguard.. i dalje isto. Na Widgetu sve pokazuje normalno,gb/aplikacije, minute.

Nešto je do naloga, ne radi ni na PC ni na drugom telefonu.
 
Nestala je akcija sa prepaid popust 50% x 4 neta više. Gotovo. A od danas mi broj kod njih, zbog toga i prebacih.
 
Kako mislis ne stala? Odakle? Ti je cekas u aplikaciji , na tvom broju, kad se prebacis.
 
Pa proshlo 1.9 ta akcija svuda su govorili da je do tada. A samo tebi je jasno da ti. bolji golub na grani negovrabac u ruci.
 
Da ne bude da se nikad ne isplati uzeti telefon preko operatera:
1662628379498.png
Honor 70 sa 256B u maloprodaji košta najmanje oko 75.000 dinara. Tako da kad se ovde upustite u računicu vidite da uz Total 12 ovaj telefon izađe 6.000 dinara jeftinije od te najniže cene trenutno od 75.000 dinara [koga zanima: 75.000 - (24 * 4.450 - 24 * 3.150*50%) = 6.000].

Proverio sam i u A1, i kod njih se može napraviti i veća ušteda. E sad, ovaj telefon se tek pojavio i sam po sebi nije jeftin pa su operateri spremni da ponude povoljnije uslove za kupovinu. Takođe je i druga priča da li postoje bolji telefoni u istom cenovnom rangu. Ipak, ovo pokazuje da ponekad postoje donekle povoljne ponude za kupovinu telefona i kod operatera.

* dodato učešće od 10.080 dinara predstavlja vaučer od 10.000 dinara popusta za reciklažu
 
Meni sve jasno sem gde ti je ovo dobra kupovina. 12GB neta za 2250din? u mts nude vise neta (15GB) za 999din za stare korisnike. Tako da ako dodash jos 30000 na taj paket ispadne 90000 telefon uz preskup paket.
 
Da li neko od jutros na svojim pripejd brojevima vidi promo 50 % za postpejd prelaz ?
 
Da ne bude da se nikad ne isplati uzeti telefon preko operatera:
Pogledajte prilog 354858
Honor 70 sa 256B u maloprodaji košta najmanje oko 75.000 dinara. Tako da kad se ovde upustite u računicu vidite da uz Total 12 ovaj telefon izađe 6.000 dinara jeftinije od te najniže cene trenutno od 75.000 dinara [koga zanima: 75.000 - (24 * 4.450 - 24 * 3.150*50%) = 6.000].

Proverio sam i u A1, i kod njih se može napraviti i veća ušteda. E sad, ovaj telefon se tek pojavio i sam po sebi nije jeftin pa su operateri spremni da ponude povoljnije uslove za kupovinu. Takođe je i druga priča da li postoje bolji telefoni u istom cenovnom rangu. Ipak, ovo pokazuje da ponekad postoje donekle povoljne ponude za kupovinu telefona i kod operatera.

* dodato učešće od 10.080 dinara predstavlja vaučer od 10.000 dinara popusta za reciklažu
Pa prodaj ga za 70-75k pa se javi da castis :D I Honor 50 je zvanicno 60k a zapravo daleko jeftiniji
 
Pozdrav ljudi, ističe mi ugovorna obaveza 01.12.2022. Mislio sam da uzmem box paket u mtsu i prenesem ovaj broj. Koji iznos se plaća yettel-u da se raskine ugovorna obaveza? Na total 25 paketu sam sa 50% popusta
 
@Miksat
Imaš 2 opcije, pa biraš, mada je u tvom slučaju jasno koja je povoljnija opcija:
1. Platiš do 1.12. preostale rate sa 50% popusta
2. Platiš unazad razliku između pune cene paketa i paketa sa popustom.
 
Ima li neko onaj kod za popust u gigatronu što yateel valjda deli kao što je Telenor nekad delio?

Dajte na pm a pošto bih isto solidno dajte i tekući račun da vas castim za to :)
Nadam se da ne smeta ovakva poruka
 
Nisam to skoro dobio. Samo 645tb za 24h🤣🤣🤣
 
Lepo pise da je akcija od proslog meseca, mozda je link tu da za dva dana se vidi sta ce bude u ponudi.
 
Nije mi jasno kako je akcija svakog meseca ako je samo u avgustu 🤔

Svakog meseca samo u avgustu 👏😊
 
Koristio sam akciju prošle ili ove godine nekoliko puta. Nekad i zakasne pa je ne objave u baneru na početnoj stranici, ali kad god sam pitao u radnji, rekli su mi da traje. U slučaju da artikal nemaju u radnji, prvo provere da li mogu da ga poruče, jer ne mogu da vam izdaju račun i naplate za nešto što nemaju. Prvi put mi nisu tražili da platim pre nego što uređaj stigne, drugi put je moralo. Link sam podelio jer ne znam napamet sve uslove za iskorišćenje popusta.
 
Nazad
Vrh Dno