Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Moze i meni neko u PP da posalje ove popuste za mob...,cekam da me zovu i da probam da isciganisem jos povoljnije za ovaj realme gt 2 pro,pa ako moze da recikliram i ovaj popust saberem i da uzmem tako mob
 
Ovo nesto novo kome treba
 

Prilozi

  • Screenshot_20220826-102849_Yettel.jpg
    Screenshot_20220826-102849_Yettel.jpg
    115.6 KB · Pregleda: 131
Nije novo, bilo je ovoga i pre...Samo ne znam da li moze da se prenese na drugu osobu, ako ne onda je glupost level pro...
 
Negde sam video da Yettelu ponude vaze do 31.8.
Znaci li to da i od njih ocekujemo uskoro novotarije kao u A1?
Zna neko?
 
Samo broj na kojem je vaucer dobijen moze da koristi isti. Osim u slucaju da je vec uzet telefon uz taj broj onda moze.
Ako na tom broju ima uslova da se uzme telefon, a koristi se samo neki popust na pretplatu i slicno onda nije dozvoljeno.
Uzeo sam tel u decembru i otplatio ga u februaru.
Znači da ne može, dobro je da si rekao.
Negde sam video da Yettelu ponude vaze do 31.8.
Znaci li to da i od njih ocekujemo uskoro novotarije kao u A1?
Zna neko?
Juće je bila novotarija za kućni net.
 
Teško da ćeš od njih da dobiješ "nepristojnu ponudu" 😂
 
Ako nekom treba kod za prelazak na postpaid sa 6 meseci po 1 dinar, može da mi piše na PP.
 
Nemoj iz boxa da vadis broj vec odmah prenosis broj. Ako ga izvuces racuna se kao promena i cekaces 3 meseca za prenos. Imas u A1 nove tarife za 1499 neogranicen net . Mozda i Yetel ponudi nove tarife.
 
Nemoj iz boxa da vadis broj vec odmah prenosis broj. Ako ga izvuces racuna se kao promena i cekaces 3 meseca za prenos. Imas u A1 nove tarife za 1499 neogranicen net . Mozda i Yetel ponudi nove tarife.
Pozdrav, ja sam izvukao broj iz box-a i posle mesec dana sam preneo u drugu mrežu.
 
Nemoj iz boxa da vadis broj vec odmah prenosis broj. Ako ga izvuces racuna se kao promena i cekaces 3 meseca za prenos. Imas u A1 nove tarife za 1499 neogranicen net . Mozda i Yetel ponudi nove tarife.
Može da ga izvuče i ne mora da čeka 3 meseca, ja tako preneo broj u roku od 2 nedelje. Napomenuo sam samo šta želim tj da zbog prenosa u drugu mrežu vadim broj iz box-a
 
Yettel bese ne nudi nikakve pogodnosti za prelazak kod njih? Najbolja varijanta je prelazak na prepaid i sacekati da se pojavi ponuda za 50% na postpaid tarife?
 
Yettel bese ne nudi nikakve pogodnosti za prelazak kod njih? Najbolja varijanta je prelazak na prepaid i sacekati da se pojavi ponuda za 50% na postpaid tarife?

tako i planiram od 3.09 2022. na Total 12
 
Yettel izgleda od 01.09 nema nove tarife
Nemoj leba ti da uvode nove...svaka nova je skuplja od stare ;)

Samo sto ovo napisah videh da su digli cene telefona...onaj realme gt2 pro bio 81000 i nesto,sad 85000 i nesto uz total 12...lopovi.
Ovaj mob u Segedinu bez ugovora 87000 u obicnoj radnji i cini mi se da ima 3 god garacije...vratite i pdv i dobijete mob za 500 evra :D
 
Poslednja izmena:
Nemoj leba ti da uvode nove...svaka nova je skuplja od stare ;)

Samo sto ovo napisah videh da su digli cene telefona...onaj realme gt2 pro bio 81000 i nesto,sad 85000 i nesto uz total 12...lopovi.
Ovaj mob u Segedinu bez ugovora 87000 u obicnoj radnji i cini mi se da ima 3 god garacije...vratite i pdv i dobijete mob za 500 evra :D
A koliko košta put do Segedina?
Za neke i 300€ i da pojede nešto pošto se vozi ceo dan (pretpostavimo da nije iz Subotice, Horgoša i tih pograničnih mesta).
Nije to samo aparat.

p.s. Ne branim Yettel i njihovu politiku cena, ali daju uređaj na rate preko zajedničkog računa (ne jure te kao banka ako zakasniš i nema upisivanje docnje kod kreditnog biroa), ne naplaćuju uslugu dostave na celoj teritoriji države i ko ne uzme uređaj ima 50% popusta na tarifu.
Malo li je na ovu inflaciju, koronu, rat i sve druge probleme koji nas okružuju?
 
Za 50% moras klecish molis da ne kazem sta jos. Za rate preko racuna morash on line narucis ne moze u poslovnici.
Cene ne komentarisem smatram da svako ima pravo da ceni sta koliko hoce a tvoje je da odlucis gde ces da kupis.
 
Za 50% moras klecish molis da ne kazem sta jos. Za rate preko racuna morash on line narucis ne moze u poslovnici.
Cene ne komentarisem smatram da svako ima pravo da ceni sta koliko hoce a tvoje je da odlucis gde ces da kupis.
Ok ali postoji kao mogućnost.
Naravno loše je to što te mogućnosti nisu jednake za sve kupce.
 
Da negušimo temu više na ovo stvari su jasne.
Telefon preko Yettela kupuje samo onaj ko mora a nažalost dosta je takvih (pa su i cene takve).
Ko može kupuje preko. Beč je mnogo jeftiniji pa onda Mađarska.
 
Možda se nisam najbolje izrazio. Do 01.09 je bila akcija kod njih 4x više neta prvih godinu dana. Sada su to sklonili a ništa novo nisu ubacili
 
A koliko košta put do Segedina?
Za neke i 300€ i da pojede nešto pošto se vozi ceo dan (pretpostavimo da nije iz Subotice, Horgoša i tih pograničnih mesta).
Nije to samo aparat.

p.s. Ne branim Yettel i njihovu politiku cena, ali daju uređaj na rate preko zajedničkog računa (ne jure te kao banka ako zakasniš i nema upisivanje docnje kod kreditnog biroa), ne naplaćuju uslugu dostave na celoj teritoriji države i ko ne uzme uređaj ima 50% popusta na tarifu.
Malo li je na ovu inflaciju, koronu, rat i sve druge probleme koji nas okružuju?
Nek ode 50 evra na put i putarine,tamo kupis i neku klopicu jer ne jeftinija nego ovde i ti si okreni obrni 300 evra na dobitku,jos plus veca garancija,jedina mana ako mora da se reklamira.
Sve su oni uracunali da ne budu na gubitku sa tim kao povoljnostima,ukratko cene samo dizu,a usluga vidno losija u svakom pogledu,od signala,neta do podske...mobtel-telenor daleko ozbiljniji bili.
 
Nek ode 50 evra na put i putarine,tamo kupis i neku klopicu jer ne jeftinija nego ovde i ti si okreni obrni 300 evra na dobitku,jos plus veca garancija,jedina mana ako mora da se reklamira.
Troškovi puta su individualni kao što rekoh jer ne živimo svi u istom mestu i na istoj razdaljini.
Sve su oni uracunali da ne budu na gubitku sa tim kao povoljnostima,ukratko cene samo dizu,a usluga vidno losija u svakom pogledu,od signala,neta do podske...mobtel-telenor daleko ozbiljniji bili.
A za ovo se potpuno slažem i nisi jedini koji je primetio tu razliku u kvalitetu ima nas baš dosta.
Norvežani su ozbiljne pare ulagali u čitav sistem, a mrežu posebno.
Velika je šteta što su napustili Balkan.
 
Yettel je ekstremno bezobrazna mreža, burazer 22.08 ode kod njih i uradi prebacivanje broja. Broj je aktiviran 25.08 i pravi ugovor Total 5 gde dobija 20gb neta mesečno u promociji, takođe ostavlja im stari telefon za popust od 10.000din i odabere za suprugu A33 Samsunga. Kažu nemaju ga, poruce ga i da ne birne telefon dobija za koji dan uz sve akcije 4x više neta i popust na uređaj. Danas stiže uređaj i zovu ga da dođe u poslovnicu, u poslovnici mu kažu da je danas istekla akcija i ako hoće telefon mora novi ugovor bez akcije na net i popust na uređaj. Znaci ovo samo postoji kod nas i Yettel mreži, toliko su mu digli živac da je jedina sreća bila sto sam bio sa njim jer bi toj prodavacici zveknuo samar.
 
To jeste malo glupo da ako si se odlucio vec za nesto po tim uslovima i spreman si da potpises ugovor zbog toga onda treba da ga ispostuju, ali to nije samo kod njih nego kod svih je tako.

Ja sam tako izvisio u gigatronu za asus rog 3060ti po promotivnoj ceni, bio u radnji kazem ljudima koju karticu hocu i reko dizem kredit zbog toga i podignem kredit i na kraju odem u radnji da bi mi gospoda rekla da su oni karticu prodali i da istu vise nece nabavljati. Pitam a sta je sa onim sto sam je rezervisao i sto sam reko da dizem kredit pa kao mi nismo znali da li ste vi ozbiljno.

Tada kada ih nisam podavio sve u radnji necu nikada.
 
Nazad
Vrh Dno