Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nista ne daju za pametne satove
Jako cudno ,ne verujem da ih prodaju u nekim velikim kolicinama
Vezan sam ugovorima jos 1 god tako da pretnja odlaskom nema smisla
Sacekacu neku promociju ,akciju na drugim mestima
Ali vidi se da to vise nije Telenor tako da kada isteknu ugovori morace se dobro razmisli da li se ostaje
 
Sta se desava sa telenorovom ponudom za obnove ugovora, istice mi ugovor za 2dana, ocekivao sam da ce neko da me pozove da produzimo, cak vidim i u aplikaciji da je nestala ona ponuda sa 4x vise neta i popustom
 
Moraš ti njih da kontaktiras na mail ili fb, tw pa će te oni zvati.

Inače slabo im je ovo sniženje cena telefona.. I dalje skupo. Moze li se dobiti još neki popust na telefon, a da nisu kuponi i reciklaža?

Oće li biti Vivo x80pro preorder? Info neki?
 
Sta se desava sa telenorovom ponudom za obnove ugovora, istice mi ugovor za 2dana, ocekivao sam da ce neko da me pozove da produzimo, cak vidim i u aplikaciji da je nestala ona ponuda sa 4x vise neta i popustom
Jedva čekam da me ne pozovu. UO mi ističe 31.avgusta. Odmah se prebacujem na Global freepaid 1300. Odmah se dobija 200 Gb (bonus za prenos broja) plus redovnih mesečnih 20 Gb, neo minuti i neo poruke. Nema ugovorne obaveze, plaća se unapred za 30 dana (moze automatski skidanje sa platne kartice). Pa ću da čekam ko će pre od provajdera da ponudi neku super postpaid promociju i bez problema pređem opet na postpaid.

Za 1300 rsd yettel bi morao ponuditi više od Globala da bih ostao u njihovoj mreži. Yettelov HBO Max i Deezer mi ne trebaju jer to imam na SBB (Tidal).
 
Mnogo hoces i ocekujes,neces nikad dobiti tako slicnu ponudu za 1300din u Yettelu,pa i kod druga dva operatera.Bolje odmah planiraj Global ako ti odgovara ta ponuda kod njih.
Nemoj samo da smetnes sa uma kvalitet same mreze,da se ne nadjes negde pa te ne mogu dobiti na telefon,nisi dostupan,sustanje u samom kvalitetu razgovora kao da smo u 2001 god..
 
Pošto skoro da i ne mrdam iz NS (Bg) pogotovo period jesen-proleće, ništa mi osim Globala za 1300 i ne treba. Ali, bila je kratkotrajna akcija A1 Moćna tarifa 1500 rsd uz prenos broja, 6 meseci 1 din. To bi već uveliko moglo da konkuriše čak i Globalu.
 
Ima li neko vaučer za kupovinu telefona na rate a da mu ne treba?
 
Mnogo hoces i ocekujes,neces nikad dobiti tako slicnu ponudu za 1300din u Yettelu,pa i kod druga dva operatera.Bolje odmah planiraj Global ako ti odgovara ta ponuda kod njih.
Nemoj samo da smetnes sa uma kvalitet same mreze,da se ne nadjes negde pa te ne mogu dobiti na telefon,nisi dostupan,sustanje u samom kvalitetu razgovora kao da smo u 2001 god..
izvini, ako oni koriste neciju mrezu kao virtuelni operater, zasto ne bi bio dostupan, ili tako neke trivijalnosti? gde god taj operater ima pokrivenost, imace i virtuelni. ili to nije tacno?
 
Ne razumem se bas u tu tematiku, ali generalno sa Globaltelom nisam odusevljen. Uzeo sam ga da probam i na Zlatiboru sam imao slabiji signal nego kod Yettela, takodje i problem sa romingom u Grckoj. Uporedjivao sam i sa kevom, ona ima A1 i bolji signal nego Globatel a koriste istu mrezu. Mozda je samo do lokacije gde se koristi..
 
Da li svi dobijaju 10.000 vaučer za kupovinu novog telefona bez obzira kakav telefon odnesu i da li važi za sve modele telefona?
 
Da li svi dobijaju 10.000 vaučer za kupovinu novog telefona bez obzira kakav telefon odnesu i da li važi za sve modele telefona?
Samo novi korisnici,ili oni koji obnavljaju ugovor
Da li ce se dobiti bas 10k ne znam ,s obzirom da na sajtu dok ne procitas romane ne shvatis da je za gore navedene grupacije
Prevaranti klasicni a akcija komedija
Nije to vise Telenor na zalost
 
U cemu se tacno ogleda prevara ako sve pise na sajtu? Njima je cilj da privuku ljude da obnove/potpisu novu UO dajuci popust. Ne vidim prevaru...
 
Sve je lepo objašnjeno na sajtu, doneseš telefon na kojem piše IMEI, oni ti daju vaučer od 10.000 dinara koji posle možeš da iskoristiš za kupovinu telefona uz UO ili da preneseš na drugo lice. Vaučer važi 30 dana. Sama promocija važi do kraja jula.

Jedino što je novo je da su omogućili da se vaučer iskoristi i u online kupovini ranije je moglo samo u prodavnici.

Ima u Yettelu mnogo drugih stvari koje im se mogu zameriti, ali ovo nije jedna od njih.
 
oni ti daju vaučer od 10.000 dinara
Na sajtu lepo pise "Nakon potpisivanja ugovora dobijaš kod za popust u iznosu DO 10.000 RSD ",nigde ne dobijas kao sto kazes vaucer OD 10000 din...Sto znaci da mozes dobiti kod od 1500 din,a moze i 3000 din..Na sajtu u napomeni stoji u jednoj tacki i ovo: "Vrednost koda koji je izdat do 4.07.2022. iznosi 1.500 RSD"
Napravili su igrariju sa ovim,niti se zna od cega zavisi da neko dobije veci kod a neko manji za kupovinu telefona ili dodatne opreme..
 
Slabo citaju ljudi,upravo tako
Da bi dosao do toga sta zapravo nude moras u napomene
Zato i napisah prevara klasicna ,dok ne procitas ceo roman od 5 stavki
A na osnovu uvodnog dela pomislis svi dobijaju popust ,nikada nisam u Telenoru bio uslovljen niti ogranicavan na 30 dana bla.bla ,ovo je samo za nove korisnike
Procitajte malo njihove uslove
Ako je tako a jeste onda naznaci to a ne lazi ljude da je za sve 10k i da svako moze dobiti popust
 
kome ne gori neki prepaid moze i goobaltel i cekamo sbb. Da vidimo konkurenciju na delu i ko sta nudi.
 
Ima li neko kod za G da prosledi?

Hvala
 
Moje pitanje
Šta znači do 10000din?Može biti i 3,5 ili 1000 din?Ko ima pravo,svi,novi korisnici?Zar moram da odem u poslovnicu,čekam u redu i tamo da mi kažu da nije popust baš kao u reklami?
I njihov odgovor
Yettel.Srbija
Zdravo Velimire, svi korisnici imaju pravo da recikliraju uređaj i dobiće vaučer u iznosu od 10.000 dinara koji mogu iskoristiti za kupovinu novog aparata. ~Jelena
 
Ko koga ovde J...e?Na sajtu pisu popust kod na reciklazu DO 10.000.
Tebi podrska pise da svako dobija vaucer/kod OD 10.000.
Nije prvi put da se ne usaglase radnici u kompaniji..
A vidi uslove na sajtu koje su napisali,ni traga da se dobija 10.000,vec do te sume...I to su u tackama naveli ko ima pravo,koliko,i trajanje koda.
 
Po ko zna koji put se desava da podrska kod Yettela nema pojma i ciljano korisnike dovodi u zabunu...
 
@Pavell @machak99
Izgleda da nije to u pitanju već ovo:

"Prema važećoj Yettel ponudi, minimalna cena koju plaćas sa upotrebom koda za popust je 2.300 dinara. Ukoliko je vrednost koda za popust veća od cene uređaja, cena uređaja će se najviše umanjiti na iznos od 2.300 dinara. "

Zbog toga su stavili do 10000 din.
 
Baš tako,zbog toga je do 10000din vaučer.To što dobiješ vaučer na 10k ne mora da znači da možeš da iskoristiš svih 10k dinara.Zavisi od cene telefona.
Kupiš Vivo X80pro i sigurno dobijaš ceo popust....


;)
 

Prilozi

  • kod.png
    kod.png
    34.9 KB · Pregleda: 33
Poslednja izmena:
Da li postoji neka racunica da izracunamo koliko ce izaci vrednost vaucera na osnovu ukupne vrednosti telefona,i kako?Da znamo unapred pre odlaska u poslovnicu da li nam odgovara ponuda?
 
Oduzmeš 10k od cene telefona razlika ne sme da bude manja od 2300din...
 
Kako si došao do cifre od 15000?
 
Pročitao je ovo ali nije bio koncentrisan:
Korišćenje popusta za kupovinu jednog artikla dodatne opreme moguće je uz sve artikle čija je prodajna cena veća od 15.000 dinara sa PDV-om.
 
Nazad
Vrh Dno