Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To sto imate ugovor ne znaci da uvek ne mozete ga raskinete sa penalom. Tipa danas potpisete ugovor sa 25% popusta na pretplatu. I posle 2 meseca vam se svidi promocina vase je samo da platite za 2 meseca po tih 25% popusta sto ste dobili. Nemojte biti neupuceni u svoja prava kao potrosaca.
 
Meni istice ugovor krajem avgusta , bas se pitam da li ce yetel da mi oept omoguci 50% koji sam do sada imao sigurno 6 godina :)
 
Nema razloga da ti ne obnove, meni su uvek odobravali 50% popusta, pošaljem poruku oni mi pošalju u pdf aneks ugovora i to je sva matematika. Nema prelaska na pripaid i ostalih žongliranja...
 
Dobio esim , u poslovnici nije im radio wifi , ja bukvalno na glas LOL
Dobro , pitam lika da li mogu opet sa tim qr kodom da aktiviram esim i on mi ladno kaze da ne mogu i da moram kod njih opet ...
Ok opet lol , nisam hteo vise da mu gubim dragoceno vreme a ni svoje.
Znaci oni ladno i ne citaju sta pise na tom kartonu od esim-a.

Nekoliko metara od poslovnice ,aktiviram na pikselu preko mobile data (mts) uspesno tu karticu.
Hvala svima na odg , bukvalno to prvi put radim.
 
Meni istice ugovor krajem avgusta , bas se pitam da li ce yetel da mi oept omoguci 50% koji sam do sada imao sigurno 6 godina :)
Cena sa popustom od 50% je u stvari realna cena (uporedi sa konkurencijom).
Tako da će većina dobiti 50% popust misleći da je odlično prošla i biće zadovoljna a i yettel će biti zadovoljan jer vam u stvari i nije dao baš ništa.
 
A tek kako su zadovoljni prodavci kad uvale pune cene. Raspitajte se koliko kesa dobije prodavac kad vam uvali paket,telefon, masku, staklo, punjac 😁 A tek hipernet pa taj dan ne mora vise da radi.
 
Cena sa popustom od 50% je u stvari realna cena (uporedi sa konkurencijom).
Tako da će većina dobiti 50% popust misleći da je odlično prošla i biće zadovoljna a i yettel će biti zadovoljan jer vam u stvari i nije dao baš ništa.
Kao i sve kod nas, iz supljeg u prazno. Svako trlja ruke misleci :” Al’sam ga zajeb’o”.😂😂😂
 
Dobio esim , u poslovnici nije im radio wifi , ja bukvalno na glas LOL
Dobro , pitam lika da li mogu opet sa tim qr kodom da aktiviram esim i on mi ladno kaze da ne mogu i da moram kod njih opet ...
Ok opet lol , nisam hteo vise da mu gubim dragoceno vreme a ni svoje.
Znaci oni ladno i ne citaju sta pise na tom kartonu od esim-a.

Nekoliko metara od poslovnice ,aktiviram na pikselu preko mobile data (mts) uspesno tu karticu.
Hvala svima na odg , bukvalno to prvi put radim.
Ako deaktiviraš e sim na prethodnom telefonu onda možeš da aktiviraš na novom preko istog koda.. Ako, kao ja, razbiješ ekran i nema šanse da deaktiviraš e sim, moraš kod njih po novi kod..
 
Cena sa popustom od 50% je u stvari realna cena (uporedi sa konkurencijom).
Tako da će većina dobiti 50% popust misleći da je odlično prošla i biće zadovoljna a i yettel će biti zadovoljan jer vam u stvari i nije dao baš ništa.
Evo pogledao sam a1 tarife i nisam primetio nešto da imaju to što ti pišeš..
Recimo kao sada što koristim , start 300 1.5GB / 300minuta za 800din
Jedino i da oni nude 50% ovako teško.
 
@dean87
Total 5 - puna cena paketa 2349 dinara. Sad idi kod konkurencije i vidi šta se za 2349 dinara dobije i onda ćeš videti da ovo nije realna cena paketa.

p.s. taj tvoj paket nije odavno u redovnoj ponudi i nemoj to ga spominješ 2022. god.
 
@dean87
Total 5 - puna cena paketa 2349 dinara. Sad idi kod konkurencije i vidi šta se za 2349 dinara dobije i onda ćeš videti da ovo nije realna cena paketa.

p.s. taj tvoj paket nije odavno u redovnoj ponudi i nemoj to ga spominješ 2022. god.
Znaš ko kod Yettel-a plaća tu punu cenu.
Samo onaj ko kupuje uređaj
Sve ostale kategorije korisnika imaju neku promociju.
Možda ne baš svi 50% popusta, ali daju promocije
Kod drugih operatera da svako od korisnika ima neki popust ne postoji
Pa onda Yettel petak gde svakog petka dobiješ neku nagradicu ( namerno deminutiv jer takav je značaj tih dobitaka).
Uvek nešto daju.
 
Ja cu samo napisati ovo, 20+ godina na krljavom MTS-u nikada ni 1 GB nisam dobio na poklon od njih, u Yettelu sam evo zapoceo drugi mesec do sada sam na crnom petku dobio nekih 15 gb na 1 dan korisecenja, i dobio sam ne znam kako 20 gb na dva meseca da mogu da trosim.

Kada sam u MTS-u njihovom greskom ostao na dve nedelje bez interneta mislite da su se udostojili da kazu evo vam na telefon 20 gb da vam se nadje da imate, bio u poslovnici da im trazim da mi daju internet ili da mi osposobe ono sto placam ni jedno ni drugo nisam dobio 2 nedelje, u poslovnici su mi rekli idite pa kupite, reko gospodjo ja imam internet kod vas i placam ga ali to sto ste nesposobni da odklonite kvar to je vas problem.

Optika im brutalno dobra na lokaciji gde sam ja, nikada prekida nema brzine uvek u full-u, mobilni telefon malo njajav ali dobro. Ali preko nekih stvari se ipak ne moze preci.

Problem o kojem sam gore pisao se odnosi na drugu kucu kod matoraca.
 
@dean87
Total 5 - puna cena paketa 2349 dinara. Sad idi kod konkurencije i vidi šta se za 2349 dinara dobije i onda ćeš videti da ovo nije realna cena paketa.

p.s. taj tvoj paket nije odavno u redovnoj ponudi i nemoj to ga spominješ 2022. god.
Ali taj total 5 ću dobiti upola cene.

Ja gledam baš slabije pakete , npr

Go Data
10GB
250min

1749din , znači oko 900din uz 50%

Brutalna ponuda, ima konkurencija to za iste pare ili jeftinije možda?
 
Ali taj total 5 ću dobiti upola cene.

Ja gledam baš slabije pakete , npr

Go Data
10GB
250min

1749din , znači oko 900din uz 50%

Brutalna ponuda, ima konkurencija to za iste pare ili jeftinije možda?
Vip A1 in tarfia bez ugovorne obaveze - 1000 din mesecno
300 minuta, neogranicen sms
10 GB net + 4 aplikacije sa neogranicenim netom.
Sve to bez vezivanja na dve godine.
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    14.5 KB · Pregleda: 82
i 30% veca cena i 50minuta manje i mora ugovor 24meseca. Jos a1 in tarifa ima neogranicen net za aplikacije.
 
Ako deaktiviraš e sim na prethodnom telefonu onda možeš da aktiviraš na novom preko istog koda.. Ako, kao ja, razbiješ ekran i nema šanse da deaktiviraš e sim, moraš kod njih po novi kod..
Ovo sam upravo ja uradio juče i to u inostranstvu kul stvar. Samo čuvajte QR kod.
 
Moćni plan sa standardnim cenama kod A1 - bez popusta u varijanti bez i sa moćnim dodatkom:
  • 900 din, 500min/sms ka svima, paralelno neograničeni minuti u mreži, 9GB net + 10GB za Viber, FB, Messenger i WA + 10GB za Instagram
  • 1300 din, 1000min/sms ka svima, paralelno neograničeni minuti u mreži, 18GB net + 10GB za Viber, FB, Messenger i WA + 10GB za Instagram

Vrlo dostojna konkurencija GoData paketima, a dosta povoljnija.
 
Povoljnije je u A1, ali realno meni više odgovara zbog aplikacija Yetel( Deezer, HBO max). Trenutno koristim Go data+ sa 50% popusta
 
Moćni plan sa standardnim cenama kod A1 - bez popusta u varijanti bez i sa moćnim dodatkom:
  • 900 din, 500min/sms ka svima, paralelno neograničeni minuti u mreži, 9GB net + 10GB za Viber, FB, Messenger i WA + 10GB za Instagram
  • 1300 din, 1000min/sms ka svima, paralelno neograničeni minuti u mreži, 18GB net + 10GB za Viber, FB, Messenger i WA + 10GB za Instagram

Vrlo dostojna konkurencija GoData paketima, a dosta povoljnija.
Pa da li je bolje ovo ili preci u GlobalTel gde je za 1300 din sve neograniceno, a opet koristi A1 mrezu?
Screenshot 2022-06-23 101220.png
 
Zavisi kome šta odgovara.

Ako su bitni neograničeni pozivi i SMS i ako ne se ne možete uklopiti u 1000min i sms ukupno (s tim što su pozivi u A1 paralelno neograničeni). Onda Globaltel.

A1 ipak nema probleme koje Globaltel povremeno ima naročito sa SMS porukama (naročito onim servisnim).
A1 ima manu što se saobraćaj iz mesečnih planova ne prenosi, dok se kod Globaltela prenosi neograničeno dugo.
Globaltel ima i FUP za internet definisan ugovorom između A1 i Globaltela, a to je da jedna SIM kartica u toku meseca može da prenese 40GB, nakon čega se brzina smanjuje na 128kbps.

Vredi pogledati sve ponude.
 
"Promocija Moćnog plana po ceni od 600 dinara traje 6 meseci za korisnike koji prenesu broj u A1 do 31.12.2022. Cena tarifne opcije Moćni plan nakon isteka promo perioda od 6 meseci je 900 dinara."
Mada svakako jeste povoljno.
Pitanje stoji da li ću taj moćni plan da dobijem uz 50% popusta , onda će biti ultra moćni 🤣
 
Kome treba nek se posluzi. Steta da propadne :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20220624-105623_Yettel.jpg
    Screenshot_20220624-105623_Yettel.jpg
    90.3 KB · Pregleda: 56
Povoljnije je u A1, ali realno meni više odgovara zbog aplikacija Yetel( Deezer, HBO max). Trenutno koristim Go data+ sa 50% popusta
da li je moguce u mobtelu ostvariti 50% popusta na data paket ako se ne uzme telefon, sada? znam da je moglo nekad, ali sad ne vidim da vise moze.

koji operater daje najbolji popust uz pretplatu bez telefona?
 
U Mobtelu?
 
Ja sam dobio na go data pre 2,3 nedelje. Imaj u vidu da im ostavljam svakog meseca oko 5000, red je da me caste malo😁
 
Nazad
Vrh Dno