Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da ja sam podneo zahtev pre nekoliko dana i pre dva dana me kontaktirali i ponudili go data sa 50% popusta. Opredelio sam se za go data + zbo dve premijum aplikacije. Paket je odmah aktiviran sa novom cenom prezadovoljan sam 😊😊😊
 
Ja sam tako, pa javljam šta bude :ROFLMAO:
 
Ogrebao sam neki vaucer za plavi petak i sad ne mogu da ga nadjem u aplikaciji kad udjem.
Jel zna neko gde se nalazi to sto se ogrebe?
Na starijoj verziji aplikacije bila je sekcija "Spisak dobitaka" sada vise nema.
Android uredjaj je u pitanju
 
@shotaa91

Nedavno sam prešao u T'nor, pa da opišem proceduru:
  • odeš u poslovnicu, podenseš zahtev za prelazak na prepaid (Ja sam rekao šta sam smislio, pa sam neke stvari kasnije "na reč" završio, tj. oni mi završavali a ja kasnije došao da potpišem)
  • kad se sam prelazak desi, dobiješ prazan prepaid račun. Ja sam se online dopunio sa 500din (kredit koji ostane kad pređeš na postpaid ide u akontaciju)
  • ideš u poslovnicu da potpišeš saglasnost za obradu podataka
  • veoma brzo (~24h-36h) dobiješ od Telenora neki kredit i GB gratis (mislim da traju 7 dana i da je 1500din kredita i 5GB interneta), a tada dobiješ u aplikaciji ponudu da pređeš na postpaid sa 50% popusta
  • odeš opet u poslovnicu da potpišeš postpaid ugovor
* kad pređeš na postpaid, aplikaciji moraš obrisati CASH i DATA da bi brojači počeli da rade, tj. da bi sve selo na mesto
Jel još važi ovo da se dobija 50% popusta na pretplatu kad se pređe iz druge mreže na Telenor pripejd? To verovatno može i preko aplikacije da se odradi kad stigne ponuda. Ali me interesuje pošto je broj pre mesec dana prebačen sa postpejda u a1 na pripejd u a1 da li mora minimum 3 meseca da prođe pre nego što se u telenoru podnese zahtev?
 
Može da se proba, ali mislim da će praviti problem što je "nov" korisnik na pripejdu
 
@bojilica
Ja sam takodje presao iz postpejd A1 u Telenor priprejd, pa na Telenor postpejd. Mislim da jos uvek tako. Mozes da pitas u poslovnici
 
Tu je problem što ima korak više nego kod tebe, vip postpejd --> vip pripejd (tek pre mesec dana). 99% će praviti problem.
 
Mozes slobodno da predjes, ne moras da cekas 3 meseca.
Taj period vazi samo kad menjas operatera(odnosno minimum da se zadrzis kod jednog). S obzirom na to da si ti sve vreme kod istog, mozes da predjes kod drugog.
 
Poslao sam preko Twittera zahtjev za popust, i sad su me zvali, znači dan kasnije. Ponudili su mi 40% na Go Data+, 1300 rsd, prihvatiću, da se ne cjenjkam.
 
Hvala pokušaću. Idem da uzmem esim za mene pa ću pitati za prebacivanje tog broja.
 
Svašta, nisu skontali da sam strani državljanin, imaju različite ljude za različite korisnike... Idemo opet čitav proces
 
i meni odobrili popust,go data+ 1070 din.
 
Ali si rezident?
Jesam, ali džaba. Ja bio spreman da pristanem na tih 40%, odem u poslovnicu, cimaju me pola sata jer ne znaju ništa, i kažu da mogu da ponude najviše 1400, što je 100 dinara više. Zovem opet BG, opet me zove agentica, i kaže - zato što sam stranac ne može 1300. Bukvalno sam prokuvao sad.

A eto, može i 1070 kome hoće, valjda mora na strancima da se zaradi, kao da su moje pare prljave... Smijurija.

EDIT: Koliko sam skapirao, treba da izmirim preostale obaveze prvo ako prenosim broj u drugu mrežu?
 
Poslednja izmena:
Jedino ako imaš zaostale račune a ako su tekući onda slobodno podnesi zahtev za prenos.
Mnogo se često menjaju radnici po poslovnicama pa zato ne znaju. Ako se dobro sećam stranci rezidenti bez problema mogu da potpišu ugovor sa trenutnim akcijama ali bez uzimanja uređaja, možda su nešto menjali.
 
možete li malo da mi razjasnite ovo oko prepaid postpaid....ako sam recimo sveže prebačen na prepaid kod jednog operatera ne mogu da pređem odmah na postpaid kod telenora? pominje se nekih 3 meseca...ili sam nešto pogrešno razumeo?
 
Jesam, ali džaba. Ja bio spreman da pristanem na tih 40%, odem u poslovnicu, cimaju me pola sata jer ne znaju ništa, i kažu da mogu da ponude najviše 1400, što je 100 dinara više. Zovem opet BG, opet me zove agentica, i kaže - zato što sam stranac ne može 1300. Bukvalno sam prokuvao sad.

A eto, može i 1070 kome hoće, valjda mora na strancima da se zaradi, kao da su moje pare prljave... Smijurija.

EDIT: Koliko sam skapirao, treba da izmirim preostale obaveze prvo ako prenosim broj u drugu mrežu?

Nisu prljave pare nego svi imaju ideju da stranci imaju "vise para" i zele im uzeti "vise para" ... simple as that
 
Gldedam sad internet dodatke na postpaid-u i slucajno vidim na Moj Telenor aplikaciji da imam nekih 4.5GB za Zapadni Balkan. S obzirom da ovih dana putujem u BiH a verovatno i Hrv, da li mogu to tamo da koristim i na koji nacin (da li je potrebno da se nesto podesi, ukljuci i sl)? Nisam do sada koristio internet u romingu pa nisam upucen. Hvala
 
Gldedam sad internet dodatke na postpaid-u i slucajno vidim na Moj Telenor aplikaciji da imam nekih 4.5GB za Zapadni Balkan. S obzirom da ovih dana putujem u BiH a verovatno i Hrv, da li mogu to tamo da koristim i na koji nacin (da li je potrebno da se nesto podesi, ukljuci i sl)? Nisam do sada koristio internet u romingu pa nisam upucen. Hvala
jasam toliko koristio u CG bez podesavanja,
 
Gldedam sad internet dodatke na postpaid-u i slucajno vidim na Moj Telenor aplikaciji da imam nekih 4.5GB za Zapadni Balkan. S obzirom da ovih dana putujem u BiH a verovatno i Hrv, da li mogu to tamo da koristim i na koji nacin (da li je potrebno da se nesto podesi, ukljuci i sl)? Nisam do sada koristio internet u romingu pa nisam upucen. Hvala

U BIH možeš, u HR ne možeš da koristiš taj internet.
 
Gldedam sad internet dodatke na postpaid-u i slucajno vidim na Moj Telenor aplikaciji da imam nekih 4.5GB za Zapadni Balkan. S obzirom da ovih dana putujem u BiH a verovatno i Hrv, da li mogu to tamo da koristim i na koji nacin (da li je potrebno da se nesto podesi, ukljuci i sl)? Nisam do sada koristio internet u romingu pa nisam upucen. Hvala
U hrvatskoj se ne igraj s tim,samo u Bih.
 
Takodje moraš u podešavanjima telefona upaliti opciju DATA ROAMING. Ali kad udješ u HR obavezno je ugasi
 
Jel ima neko slučajno da je ogrebao vaučer za popust na kupovinu telefona u telenoru? Uzimao bi nešto pa bi mi dobro došlo
 
Nisu prljave pare nego svi imaju ideju da stranci imaju "vise para" i zele im uzeti "vise para" ... simple as that
Evo sam iscimao da ipak bude dogovoreni popust, nije ni trebalo da podnesem zahtjev za prenos broja, samo sam pitao na Twitteru za proceduru oko plaćanja duga...
 
nije to klasican vaucer kao sto imate za plavi petak. to se veze za broj
Pa neko dobije par hiljada dinara popust a neko za 1rsd telefon
 
Nazad
Vrh Dno