Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Onda im odgovori na taj mail da isprave “gresku”
 
Preko e-maila. Zvala osoba koja joj nije ponudila nikakav popust, iako je traženo po spec. uslovima, a ona nije razumela da je to za 1600.

Pisi im onda prigovor, svakako s obzirom da je preko telefona sklopljeno, imate pravo u roku od 2 nedelje na raskinete, sto je neko gore vec napisao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo moze samo vlasnik grebe da iskoristi jer ae odnosi na dodatnu "orginalnu" opremu u Telenor prodavnicama. Tata dobio pre izvesnog vremena 1000 din popust, nisam mogao da iskoristim dok nisam otisao sa njim licno u poslovnicu.

Prepaid neregistrovan broj ;) tako da nemaju čije podatke da traže.
 
Preko e-maila. Zvala osoba koja joj nije ponudila nikakav popust, iako je traženo po spec. uslovima, a ona nije razumela da je to za 1600.

Ako ste dobili spec. uslove, mozes da se zalis. Ako ste samo trazili, pa oni zvali i ponudili standardne a vi pristali, onda naravno ne mozes. Mozes da raskines ako je "na daljinu" pa u roku od 14 dana a ustvari iovako, posto je bez telefona i popusta, nema penala.
 
Na daljinu, može da se raskine, što ćemo i uraditi. Veoma bezobrazno su se postavili.
 
Jel zna neko zasto nece da radi APN "net" nego samo "internet"?
 
Ovakva je situacija, upravo se vratio iz poslovnice. Mogu da uzmem nov broj i prebacim postojeci ugovor ali ovim redom. Raskinem ugovornu obavezu i tim putem gubim promocije i boonuse pod kojim sam vezao postojeci ugovor. A to znaci da gubim 50% pretplatu i novogodisnju promociju neogranicenog interneta. Kad raskinem postojeci ugovor vezu me novim ugovorom na nov broj i placam Total 12-2000 i nesto dinara, bez neogranicenog internetai bez 50% popusta, a sad placam 1525din..Ne isplati mi se.

Trazi promenu broja zbog narusavanja privatnosti Kazi da su do broja dosli neki ljudi za koje ti ne zelis da poseduju tvoj broj, i zamenice ti broj 100%.
 
Jel zna neko zasto nece da radi APN "net" nego samo "internet"?

A zasto hoces da koristis APN koji ne radi?

a4c06ffe787b81d7ec4e5e7a69462522.jpg
 
Možda nekoga zanima - juče sam uzeo pripejd karticu i istog dana dobio ponudu za prelazak na postpejd sa 50 % popusta.
Za bonus paket mislim da je pisalo da imam rok nedelju dana da ga aktiviram iako ta promocija ističe danas. Pretpostavljam da je poenta samo da se kartica kupi još danas.

@Skamer Koliko sam ja razumeo iz svih tema i priča, APN "net" je za kućni internet.
 
Može li još neko da potvrdi da je (ne)moguća promena paketa nakon odobrenih 50%?
Ako se ipak promeni paket (uz zadržavanje 50% nakon molbe mejlom, kako je neko napisao) šta se dešava sa dupliranim netom?
Ja sam nekoliko puta menjao paket i ostao mi je 50% popust na pretplatu

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ako neko ima kupon sa donesi.com za pokloniti, bio bih mu jako zahvalan :)

Sent from my H8314 using Tapatalk
 
Nema vise one (ne)ogranicene promocije za NG... na 6-12 meseci
 
Nema vise one (ne)ogranicene promocije za NG... na 6-12 meseci

Jbl ih promocija, moram da ih cimam da mi je isključe. Kada je ona uključena, piše da imam neograničeno internet i onda nemam ideju koliko zapravo imam po punoj brzini. Ona smanjena brzina bi baš bila nužno zlo.
 
Pa imaš 30 gb na regularne gb iz paketa. Verovatno znaš od prilike koliko trošis mesečno. A verovatno će ti stići sms da si potroši gb po punoj brzini.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Pa imaš 30 gb na regularne gb iz paketa. Verovatno znaš od prilike koliko trošis mesečno. A verovatno će ti stići sms da si potroši gb po punoj brzini.

Sent from my Mi10T using Tapatalk

Potrošnja mi je promenljiva, uglavnom ispod paketa, ali to je manje bitno. Važno je da ne vidim koliko je ostalo, a to mi smeta.

Veći deo dana imam pristup brzom WiFi i nikada ga ne koristim. Ako bih pao na 2mbps, koristio bih WiFi ili drugi telefon koji svakako već imam sa sobom.

Dakle, 2mbps ne bih koristio, pa mi smeta što ne vidim koliko imam protoka po punoj brzini.
 
ako tu karticu koristis u jednom telefonu, mozes da namestis da te upozorava kad potrosis odredjenu kolicinu gb. mada, ako koristis neki dodatak za hbo, deezer, viber.... onda opet to nije merodavno jer telefon meri potrosnjui tih aplikacija a teleNor ne..

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Prihvatis ponudu za prelaz sa prepaid na postpaid preko aplikacije (50% popusta)... jedva sve popunis, jer UX je los... izaberes najblizu poslovnicu da potpises ugovor... i oni sve moraju ponovo da kucaju, “jer im nesto ne prolazi” (citaj ne broji im se), pa to moraju da otkazu. Tako da se naoruzajte strpljenjem
 
Ja sam otišao odmah u poslovnicu i sačekao da otkucaju ugovor, samo sam im rekao na kom broju je ponuda za 50% popusta. Ništa nisam online popunjavao.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Od 2003 koristim telenor, izgleda je došao kraj, a jedina opcija gde da prenesem broj je VIP.

Pošto mi je broj stari šestocifreni a i 'lako zapamtljiv', 'okugao' ili kako već da definišem, da li postoji opcija da mi odzmu broj ili bilo šta u tom smeru ili je to sada moje vlasništvo i mogu sa tim da prelazim gde hoću? Siguran sam da u svakom ugovoru piše da zadržavaju pravo da ti promene broj.
 
Prijatelju, razmisli još jednom. Koristim sva 3 mobilna operatera. VIP ubedljivo najgoru uslugu ima. Jedino ako ti je kinta bitna...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Od 2003 koristim telenor, izgleda je došao kraj, a jedina opcija gde da prenesem broj je VIP.

Pošto mi je broj stari šestocifreni a i 'lako zapamtljiv', 'okugao' ili kako već da definišem, da li postoji opcija da mi odzmu broj ili bilo šta u tom smeru ili je to sada moje vlasništvo i mogu sa tim da prelazim gde hoću? Siguran sam da u svakom ugovoru piše da zadržavaju pravo da ti promene broj.
Ne mogu da te zezaju za broj. Ipak, pre nego što pokreneš zahtev za prenos broja, pročitaj malo i Vip temu. Makar jedno mesec dana unazad, ne moraš više. Čisto da vidiš kakvih sve "izazova" imaju njihovi korisnici od kako su krenuli ovi neo neo paketi.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Šta da radim, nema opcije osim VIP.
Ovo je moja odluka ako dođe do najavljenog spajanja režimskog telekoma i telenora, nije zbog usluge ili cena.

Znam da ja kao pojednic ništa ne menjam niti ih se tiče, ali eto, pincip.
 
Šta da radim, nema opcije osim VIP.
Ovo je moja odluka ako dođe do najavljenog spajanja režimskog telekoma i telenora, nije zbog usluge ili cena.

Znam da ja kao pojednic ništa ne menjam niti ih se tiče, ali eto, pincip.
A da bacis pogled malo na zvanican odgovor telenora po pitanju spajanja?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ne menja ništa osim što si da bi naudio selu odsekao q..tz na panju.

90% korisnika VIP-a su zbog ovoga ili onoga nezadovoljni...dobrodošao u klub.
 
Dobar im je odgovor, bolje da nisu ništa pisali, sve je jasno sada :)

Ne menja ništa osim što si da bi naudio selu odsekao q..tz na panju.

90% korisnika VIP-a su zbog ovoga ili onoga nezadovoljni...dobrodošao u klub.

Nije to meni baš ni bitno, uglavnom i nisam Srbiji a i kada jesam ne vrti mi se život oko telefona, ali moram da imam broj, jel' :)
 
Poslednja izmena:
Ako ti nije bitno podnesu zahtev za prenos broja. Ljudi su ti lepo napisali. Niti je VIP ni Telenor humanitarna organizacija, lova ih samo zanima a ne patriotizam.
 
Dobar im je odgovor, bolje da nisu ništa pisali, sve je jasno sada :)



Nije to meni baš ni bitno, uglavnom i nisam Srbiji a i kada jesam ne vrti mi se život oko telefona, ali moram da imam broj, jel' :)[/QU

Ako si vise preko razmisli o Globaltel, mozes da koristis razgovore prema Srbiji
 
ako tu karticu koristis u jednom telefonu, mozes da namestis da te upozorava kad potrosis odredjenu kolicinu gb. mada, ako koristis neki dodatak za hbo, deezer, viber.... onda opet to nije merodavno jer telefon meri potrosnjui tih aplikacija a teleNor ne..

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Da je 2007.godina, pa da smišljam workaround. U 2021, hoću da vidim stanje na računu, a ako ne zbog realne potrebe, a ono zato što sam razmaženi potrošač koji je navikao na to :)
 
Nazad
Vrh Dno