Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Neka uzme sad bilo koji broj i neka potpiše ugovor. Ima opciju kasnije da promeni broj telefona, cena za to je kako vidim 300din jednokratno. Doduše ne znam kako bi išlo ako se bira broj ali deluje izvodljivo. U krajnjem slučaju pozovi ih pa vidi.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Tako ce uraditi. Znas mozda koliko kosta pripejd broj na kiosku ili u nekoj prodavnici?
 
Telenor Pripejd paket je 300 RSD, a Telenor Pripejd Plus 500 RSD

Ja sam prošle godine sa prepaid-a prešao na postpaid sa 50% popusta tako što sam otišao u poslovnicu i pitao da li može, oni proverili i kažu da može... Prepaid je bio u mreži kratko, možda nedelju, dve...
 
Poslednja izmena:
Ja sam na mts-u i uskoro mi ističe ugovor, imam i neku praistorijsku Telenor prepaid karticu koju ni ne koristim, tj. uplatim kredit tek s vremena na vreme. Sad vidim da imam 50% popusta ako bih prešao na postpaid. Fora je sto bih ja svoj mts broj prebacio na tih 50%, a ovde bih nastavio da uplaćujem kredit s vremena na vreme, i Telenor bi imao više para od mene, jer ne bih prebacivao mts broj ako mi ne daju 50%. Ali nemaju ljudi razumevanja za to, 50% popusta važi samo za tu prepaid karticu...

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Taj mts prebaci na prepaid u telenoru... evo ljudi kazu da ces nakon par dana imati ponudu za 50% za prelaz na postpaid
 
Ja bih rado prebacio broj, ali mi Box kod Mts-a ističe 27. decembra, pa dok precam broj, dok se realizuje prebacivanje i pojavi opcija za 50% popusta, proći će Telenorova promocija [emoji53]

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
A i moras biti 3 meseca na pripaidu pa tek onda mozes postpaid. Ako gresim neka me neko ispravi, ali mislim da ima takva neka fora kad je prenos broja u pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moraš ostati 3 meseca kod novog operatera.
Koliko znam, nema vremensko ograničenja za prebacivanje sa pre na postpaid.
 
Da, ja sam prebacio broj u Telenor na prepaid i posle dve nedelje prešao na postpaid. Ograničenja se odnose na prelazak između operatora, a ne na prelazak s prepaida na postpaid.
 
Poslednja izmena:
Ograničenja se odnose na prelazak između operatora.

Zapravo ovo ogranicenje je uklonjeno cenim pre godinu dana, ali zbog slabe informisanosti/obavestenosti radnika 90% njih ce vam dati pogresnu informaciju, verovatno i zbog toga kako bi ostali jos ta 3 meseca u njihovoj mrezi. Ja sam od jedne radnice u Zarkovu dobio informaciju da je to ukinuto i da sada moze bukvalno da se predje odmah po isteku pod uslovom da su sva dugovanja izmirena. Kako su mi usput bile druge poslovnice hteo sam da proverim tu informaciju cekajuci da mi istekne ugovor. Bukvalno od 5 salterusa i 3 iz korisnickog servisa sam dobio odgovor da mora da se ceka 3 meseca.

Istekao mi ugovor, otisao u Zarkovo kod iste devojke i resio sve za 5min.
 
MTS pri pre/registraciji prepaid uslovljava da se bude 3 meseca u mrezi. Pitao sam RATEL, ali su trazili prepisku oko toga i pokusaj resavanja sa opetaterom. I sada zbog toga ne mozemo da prebacimo broj u telenor :(
 
Zapravo ovo ogranicenje je uklonjeno cenim pre godinu dana, ali zbog slabe informisanosti/obavestenosti radnika 90% njih ce vam dati pogresnu informaciju, verovatno i zbog toga kako bi ostali jos ta 3 meseca u njihovoj mrezi. Ja sam od jedne radnice u Zarkovu dobio informaciju da je to ukinuto i da sada moze bukvalno da se predje odmah po isteku pod uslovom da su sva dugovanja izmirena. Kako su mi usput bile druge poslovnice hteo sam da proverim tu informaciju cekajuci da mi istekne ugovor. Bukvalno od 5 salterusa i 3 iz korisnickog servisa sam dobio odgovor da mora da se ceka 3 meseca.

Istekao mi ugovor, otisao u Zarkovo kod iste devojke i resio sve za 5min.
O kom ograničenju govoriš da je ukinuto?
I dalje postoji ograničenje da se prenos broja u drugu mrežu može izvesti tek 3 meseca nakon prethodnog prenosa. U prevodu, moraš biti korisnik jednog operatera najmanje 3 meseca.
Pozdrav
 
Zapravo ovo ogranicenje je uklonjeno cenim pre godinu dana, ali zbog slabe informisanosti/obavestenosti radnika 90% njih ce vam dati pogresnu informaciju, verovatno i zbog toga kako bi ostali jos ta 3 meseca u njihovoj mrezi. Ja sam od jedne radnice u Zarkovu dobio informaciju da je to ukinuto i da sada moze bukvalno da se predje odmah po isteku pod uslovom da su sva dugovanja izmirena. Kako su mi usput bile druge poslovnice hteo sam da proverim tu informaciju cekajuci da mi istekne ugovor. Bukvalno od 5 salterusa i 3 iz korisnickog servisa sam dobio odgovor da mora da se ceka 3 meseca.

Istekao mi ugovor, otisao u Zarkovo kod iste devojke i resio sve za 5min.
Naravno da mozes odmah po isteku UO preci kod drugog operatere, to je bilo oduvek. Ovde pricamo o tome da kad predjes kod drugog operatera i zelis naprimer da se vratis ili predjes kod treceg operatera moras provesti najmanje 3 meseca u toj mrezi pa tek onda promena...

Послато са Poco X3 помоћу Тапатока
 
Hmm nisam razmisljao o tome. Malo mi je nejasno zasto bi neko prelazio mesecno kod drugih operatera na mesecnom nivou?

Pricao sam o opciji prepaid -> prelazak u drugu mrezu. Istekao mi je ugovor, trazio sam da predjem na Prepaid odmah kako ne bih placao pretplatu i nakon toga presao u drugu mrezu.
 
Problem je što mts to primenjuje i prilikom prelaska sa postpejda na pripejd iako si ostao u istoj mreži.
 
Ja sam bio u mts-u, istekao ugovor i zeleo da prenesem broj u Telenor i da imam tih 50%.
U Telenoru su mi tad rekli da moram da budem u mrezi minimum 3 meseca da bih dobio benefite jer sam novi korisnik. Naravno podrazumevalo se da budem pripaid ta 3 meseca da bih dobio 50% popusta. Jer direektan prenos broja na postpaid i 50% tad nije moglo.

Mrzelo me da cekam pa sam jednostavno kupio karticu Telenor i dobio 50% popusta na pretplatu

To je bilo pre nekih god dana, e sad ne znam kako ide, ali verujem da se nesto promenilo do sada na tom polju posto vidim da ljudi pisu da moze postpaid-pripaid pa onda 50% postpaid bez 3 meseca cekanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Ja sam to uradio u oktobru 2019. godine, nije bilo čekanja od tri meseca, maksimalno 2 nedelje, ne sećam se tačno u dan...
 
Ja sam onda ocigledno bio usluzen od nekog vrsnog poznavaoca pruzanja usluga u tom trenutku u njihovoj poslovnici :)

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Juce kupio pripejd karticu za oca da bi se tim putem vezao ugovorom i ostvario 50% popust na tarifu..Dakle juce u ovo vreme aktivirao broj, ubacio ga u Moj Telenor apk,i evo sad proveravam iz radoznalosti kad ono vec izbacena ponuda da nude 50% popust za prelazak na postpejd..Nikad brze nije dobijeno u apk ta ponuda,za nekih 48h..
 
Ukoliko je nekome potreban promo kod za Gigatron(15%, ogrebao na plavom petku) neka mi se javi na PP. Poklanjam naravno, nego da ne kačim ovde.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Takođe, ako je nekome potreban promo kod od 500 din popusta za dodatnu opremu u Telenor prodavnicama, neka mi pošalje PP.
 
Imam i ja promo kod za dodatnu opremu u Telenoru od 500rsd. Ako nekome treba neka se javi na PM, poklanjam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja upravo iskoristio taj kod od 500din za kupovinu punjača. Nisam ni znao da ne mozes odmah da platiš, već uz prvi sledeći račun.
 
Ja dobio 20 % popusta u G...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Ako je neko voljan da pokloni gigatron popust, neka pusti poruku na pm [emoji4] hvala

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako nekom treba popust za Gigatron, dobio i ja 15%

Sent from my Huawei P40 using Tapatalk
 
Baci na pm ako nisi već nekom dao [emoji482]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno