Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pre 10 dana sam promenio paket i upravo je onako kako sam napisao. Dodao sam aplikacije u slot i nastavio da koristim.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Odlicno super, javljam i ja sutra kako cu da prodjem!
Doduse ja menjam i telefon... tako da ce biti instalacija svega od pocetka.

Hvala
 
Da li je moguce 50% popusta na nove pakete i telefon na rate?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja malo pre ugovorio i za drugi mob 50% i dupli net

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Uz kupovinu uredjaja?
 
Neeee to je nemoguce,budimo realni...i jos su mi dali neogranicen net...samo koliko bese uz total 5 meseci free?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ja mislim neograniceni net godinu dana, 25% popusta na dodatnu opremu... Nisam bas siguran

Huawei P30
Tako je, uz total data (koji smo dobili po sniženoj ceni od regularne) smo dobili neograničen net godinu dana i popust 25% na bilo koji drugi uređaj, ja sam iskoristio taj popust za smartwach.
Inače sam novi korisnik, verujem da stari mogu izvući još nešto.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Neeee to je nemoguce,budimo realni...i jos su mi dali neogranicen net...samo koliko bese uz total 5 meseci free?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

Meni su dali telefon za dinar xiaomi redmi note 9 i total 12 paket za 2200din.
Pisao sam im na tviter i zvali me posle 2-3 dana.Trazio sam povoljnost za paket sa telefonom i ovo su mi ponudili.Total 12 je oko 3000 din.
Ja sam zadovoljan sa ponudom.
 
Poslednja izmena:
Mislim da su im ok paketi, a i čini mi se da su baš rešili da zadrže korisnike odobravanjem popusta, relativno lako. Meni su prvi put sad dali popust 50%

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ovaj neograničeni net što daju 6m za nove ugovore, koja je brzina? Je l nema neki ograničeni net po većoj brzini, pa resto po manjoj?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za Total 5 ide 5 gb regularno +30gb po punoj brzini, i kad potrošis svih 35 onda ide 2Mbps brzina. Znači na svaki total se dodaje 30gb, posle potrošenih svih gb, brzina pada na 2Mbps

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hvala za info, baš Total5 koristim. Meni više nego dovoljno [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas tako,meni rekli na tviteru

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

To još uvek nisu rešili?

Meni su pre dve godine kada sam prvi put na taj način potvrđivao aneks ugovora isto rekli.
Zatim su mi, na insistiranje, poslali neke linkove na kojima bih trebao da mogu da vidim ugovor, ali nisu radili.

Ako možemo online da potpišemo, mogu i oni da pošalju aneks na mail. Ili poštom.

Trebalo bi ih da ih malo pritisnemo u vezi ovoga, jer su mogućnosti manipulacije fantastične ako nemamo svoju kopiju ugovora.
Meni ide obnova i prvom kvartalu 2021, tako da ću ja tada iskoristiti priliku.
 
To još uvek nisu rešili?

Meni su pre dve godine kada sam prvi put na taj način potvrđivao aneks ugovora isto rekli.
Zatim su mi, na insistiranje, poslali neke linkove na kojima bih trebao da mogu da vidim ugovor, ali nisu radili.

Ako možemo online da potpišemo, mogu i oni da pošalju aneks na mail. Ili poštom.

Trebalo bi ih da ih malo pritisnemo u vezi ovoga, jer su mogućnosti manipulacije fantastične ako nemamo svoju kopiju ugovora.
Meni ide obnova i prvom kvartalu 2021, tako da ću ja tada iskoristiti priliku.
Istina, ali ako nešto promene ili prećute u ugovoru, isti uvek možemo da proglasimo ništavnim jer nigde nema našeg potpisa. Tako da mislim da im se ne isplati da nešto vrdaju :-devil-:
 
Ima tvoja saglasnost na snimljenom pozivu i DA preko sms. Ali bilo bi fer da radi link do ugovora u SMS i/ili na Moj Telenor u nekom sanducicu kao kod banke.
 
Ima tvoja saglasnost na snimljenom pozivu i DA preko sms. Ali bilo bi fer da radi link do ugovora u SMS i/ili na Moj Telenor u nekom sanducicu kao kod banke.

To bez problema pada na sudu ;) Mada niko i ne očekuje da bi dotle došlo. Samo kažem.
Ali da je čudno što nema aneksa ugovora u aplikaciji, čudno je. Naročito, što je ranije aneks bio vidljiv.
 
Ljudi sta im znaci ovo dostupan VoLTE uz nove pakete? Jel to znaci da svi telefoni mogu da ga koriste ili i dalje samo Sljamsung?
Moj Poco f2 pro ima volte,ali ne znam jel ce raditi ako predjem na neki od novih paketa?
Jel ima ko neki drugi mob model,a da mu radi volte u telenoru?
Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ljudi sta im znaci ovo dostupan VoLTE uz nove pakete? Jel to znaci da svi telefoni mogu da ga koriste ili i dalje samo Sljamsung?
Moj Poco f2 pro ima volte,ali ne znam jel ce raditi ako predjem na neki od novih paketa?
Jel ima ko neki drugi mob model,a da mu radi volte u telenoru?
Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

Za sad samo Šljamsung :D
 
Ne razumem kako to mreza utice na marku telefona koji ce podrzavati volte?
Zar nije logicno svaki mob koji podrzava zajedno sa paketom odgovarajucim da to moze?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ne razumem kako to mreza utice na marku telefona koji ce podrzavati volte?
Zar nije logicno svaki mob koji podrzava zajedno sa paketom odgovarajucim da to moze?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

Logično ali eto... Mislim da je i kod Vipa neka glupost, tipa mogu samo neki Samsung i Huawei modeli. Jedino mislim da je kod mts to sve kako treba i da može bilo koji model.
 
Ode mi otac u telenor poslovnicu da potpise nov ugovor sa novim brojem, odgovara mu total 5 bez telefona.Pitao da li ima 50% pousta na punu cenu paketa, kazu ne moze. Kako je to moguce, od kad ne daju.. Pre nedelju dana, ne znam tacno, uzeo sam za ukucanina Total 12 sa 50% pousta, sve ok proslo, ne znam sta je sad ovo.
 
U poslovnici ne može 50%.. Jedino je moglo prošle godine čini mi se kada su sms slali da se dođe u poslovnicu i potpiše ugovor sa 50%, ko je bio na prepaid.
50% samo preko društvenih mreža možeš ugovoriti.

Jel bio prepaid ili novi broj? I samo su došao u poslovnicu i tražio 50% i dobio?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
On je trenutno u Vipu, pa hoce da uzme nov telenor broj i paket total 5,ode da potpise ugovor i izabere broj u nadi da ce dobiti 50% popusta na punu cenu bez telefona. Medjutim olade ga, kazu ne moze popust. Hteo da iskoristi ovu Novogodisnju promociju zbog 6 meseci neogranicenog interneta i potpise ugovor na 24 meseca, sa novim brojem. Na koju foru moze da ostvari to?
 
Neka kupi prepaid broj, posle 7 dana u Moj Telenor app bi trebao da ima ponudu za prelazak na postpaid sa 50% popusta. Mada kažu neki i posle 72h, u svakom slučaju brzo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jedino tako, ali mislio dabuzme neki birani broj,simbolika datuma rodjenja, ali dzaba kad ne daju popust.
 
Jedino tako, ali mislio dabuzme neki birani broj,simbolika datuma rodjenja, ali dzaba kad ne daju popust.
Neka uzme sad bilo koji broj i neka potpiše ugovor. Ima opciju kasnije da promeni broj telefona, cena za to je kako vidim 300din jednokratno. Doduše ne znam kako bi išlo ako se bira broj ali deluje izvodljivo. U krajnjem slučaju pozovi ih pa vidi.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno