Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da potvrdim i ja, 50% samo puna cena paketa bez telefona. Ukuliko ide telefon, mislim da daju 20% na ugovor a telefon koliko košta uz taj paket. Za ovo drugo nisam siguran, mislim da sam to negde pročitao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nisu dali 50% ni sa ni bez telefona. Ponudjeno mi je 30% kada ide bez telefona (ni dodatne GB nisu hteli da daju). No shit da je 30% bez telefona, pa to je default ponuda za svakoga ko pogleda njihov portal (web page)...
Oba puta isti ishod... razocaran.
 
Meni svih 5 puta kada sam pitao, dali su bez ikakvih problema. Još par drugara su pitali i njima bez problema odobreno.

Moju majku su zvali i sami joj to nudili. Bila je na nekom starom paketu gde je tarifiranje bilo po sekundi. Mislim da se zvao Prenesi 80.

Probaj opet da pitaš, ako ne daju opet zahtev za prenos broja i mislim da će zvati tad. Srećno [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nikad ne pitam "može li"... Samo traži da proslede poziv službi za brigu o korisnicima da se dogovorimo o obnovi aneksa i to je to. Nikad nismo ni došli do toga koje su opcije, šta bi mi odgovaralo itd. Tražim, kažu ok, i to je to. Isto tako, 5,6 zadnjih UO sam na tim servisnim promocijama, ne znam ni sam više.

Mnogo zavisi i od toga kako se nastupi. I ne mislim nešto bezobrazno itd već da se zna šta se hoće. A naravno i to šta njoj tamo piše kakav ste korisnik tj jel ste kvalifikovani za promociju.

Mislim da je zahtev za prelazak u prepaid sigurnija varijanta. Em ostaje broj u mreži, em ako ne pozovu odmah kroz mesec dana se u Moj Telenor app pojavljuje opcija za prelazak na postpaid sa 50%.



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
I ja danas dobio 50% popust na total 5. Poslao im poruku juče na fb, zvali prvi put kao ne može ona proslediće dalje. Danas zovu i odmah odobrili. Potvrdio porukom i rešeno.

Sent from my ANA-NX9 using Tapatalk
 
Blago vama, ja ne znam kako se ja tamo kod njih vodim, kao crno pace... poslednja rupa na svirali.
A pri tom stari korisnik, iz vremena Mobtela prepaid, uzimao 2-3 puta iPhone, sve redovno placao. Ne znam u cemu je caka...
 
Koliko poziva ka drugim mrežama imaš u odnosu na to koliko ukupno zoveš? I koliko imaš dolaznih iz drugih mreža? To im je zapravo jedini trošak/zarada. Uz redovno plaćanje kapiram da su to stvari koje gledaju a ne da li je neko potrošio svih 10GB iz dodatka za Instagram.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa to moze da bude problem, i ne komuniciram previse (pozivi) i ako budu neki odlazni ili dolazni uglavnom je to u vidu data - Facetime ili Viber poziv (video poziv).
 
Da li daju 50% na ovaj novi Godata+? Duple GB?
 
Poslednja izmena:
Može 50% (6 meseci neograničen internet umesto duplih GB)

Screenshot_20201209-232314_Moj Telenor.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako utvrditi tačan datum kada ističe ugovorna obaveza na Telenor?
Imam okviran datum, zbog maila koji sam im slao, ali ne znam koliko posle je stigao onaj SMS za prihvatanje paketa.
 
Pošalji im poruku preko twittera, veoma su ljubazni.
A imaš taj podatak i u moj telenor app.
 
I ja danas dobio 50% popust na total 5. Poslao im poruku juče na fb, zvali prvi put kao ne može ona proslediće dalje. Danas zovu i odmah odobrili. Potvrdio porukom i rešeno.

Sent from my ANA-NX9 using Tapatalk

Kad kazes 50% da li mislis 50% od 1799 dinara ili 50% od 2249 dinara?
 
Na punu cenu naravno.... Niko do sad nije dobio popust na popust [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovi dodatni servisi (dodatne aplikacije iz ponude) koji se dobijaju u okviru paketa besplatno mogu da se menjaju tokom trajanja ugovorne obaveze ili ostaju isti oni koji se definisu na samom startu?
 
Možeš da ih menjaš. Ali tek po isteku meseca, znači moraš deaktivirsti servis u tekućem mesecu ( i koristiš normalno tu aplikaciju do kraja meseca), da bi ti slot bio slobodan za sledeći mesec.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li 50 posto pusta vaze za total data i total data +?
Moja tetka je u Telenoru ali ima 1 godinu do isteka UO da li ce i on dobiti 50?
Ili je to kako se njima cefne fazon....
 
Poslednja izmena:
Da li 50 posto pusta vaze za total data i total data +?
Moja tetka je u Telenoru ali ima 1 godinu do isteka UO da li ce i on dobiti 50?
Ili je to kako se njima cefne fazon....

Vaze i za ova dva paketa, ali trenutna redovna promocija je takva da za Total Data+ ispada jeftnije tako kroz regularnu promociju, nego 50% popusta na punu cenu.
A ugovor sigurno nije moguce produziti godinu dana pre isteka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako utvrditi tačan datum kada ističe ugovorna obaveza na Telenor?
Imam okviran datum, zbog maila koji sam im slao, ali ne znam koliko posle je stigao onaj SMS za prihvatanje paketa.

Moj telenor app > menu > profil
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Koliko najranije pred istek ugovora se moze pisati telenoru za produzenje ugovora i za nastavak korišćenja 50 posto popusta? U martu mi ističe.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko najranije pred istek ugovora se moze pisati telenoru za produzenje ugovora i za nastavak korišćenja 50 posto popusta? U martu mi ističe.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja sam dobio skoro 3 meseca pre sad ovaj zadnji ugovor

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ja takodje, skoro 3 meseca ranije...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Sta se desava sa Telenor ponudom telefona? Imaju neke arhaicne modele, tipa XA1, LG G6, P10+ i slicno, pri tome cene su im ludacke....

Da li neko ima info za Total pakete, da li oni mogu sa 50% popusta ili ne, jer su kao vec na nekom popustu?

Edit: videh gore da moze 50% ali na punu cenu za Total pakete, sto se ne isplati jer su vec na boljem popustu.
 
Poslednja izmena:
Kako se ne isplati? Ja sam dobio total 12 za 1475 sa svim aktuelnim novogodisnjim promocijama?

Huawei P30
 
Greska, mislio sam na Total Data pakete koji su vec na develom popustu.

Total 12 i ja gledam, da li mozes da mi kazes kakve su sve promocije ukljucene tu? Hvala :)
 
Ja mislim neograniceni net godinu dana, 25% popusta na dodatnu opremu... Nisam bas siguran

Huawei P30
 
Nije mi jasno kako funkcionisu ove 2 besplatne aplikacije, po 10gb na Total5?
Kada bi se npr.koristio HBO Go to znaci da se mogu gledati filmovi i serije samo u okviru tih 10gb mesecno i onda se ceka sledeci mesec, ili se moze nastaviti sa wi-fi mrezom u tekucem mesecu nakon potrosenih 10gb?
 
10 GB je samo za mobilni internet za taj dodatak , a ti možeš gledati koliko hoćeš, i sa onim netom van dodatka i sa WiFi mreže [emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno