Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pa probaj na mail da im pišeš i čekaj poziv.. Navedi broj telefona na koji se vodi ugovor, napiši da ti telefon nije potreban, i koji bi paket koristio i to je to...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pisao na mail par dana pred isticanje ugovora kao i svaki put... Pozvali juce i odobrili 50% na play 10 =1.150 dinara

40f172f968fea522d4df45f7e93d9bba.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar se 50% popusta ne odnosi na punu cenu, bar je do skoro tako bilo?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa odnosi se na punu cenu, ne vidim da je neko napisao suprotno :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Telenor zakon, hbo, deezer, gomila neta, sve se prenosi za 1150 dinara, dok samo hbo kosta 750 dinara i deezer verovatno i vise :)
abd2f2fdedff649471f3a56c8d3b9475.jpg
7fd9606cde863e0e5589be9c1ef76a57.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@bubac jesi li dobio ovih dodatnih 10GB, sto su promocija trenutno?

Razmisljam da li i ja da saljem poruku i potpisujem novu UO, posto mi ova istice oko septembra cini mi se.
 
Za tih 10gb videcemo sutra, od sutra pocinje nova ugovorna obaveza. Iskreno nisam ni pitao, mada mislim da daju i tih 10gb dodatnih jer sam trazio normalan paket play 10, ne neki osakaceni [emoji14]... Svakako ja nisam "kadar" ni ovo da potrosim redovno sto dobijem al od viska glava ne boli.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su rekli da onaj ko dobije 50% popusta na pretplatu ne dobija dodatnih 10 gb. Ako neko dobije i to, nek javi. Meni nisu dali [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mada mislim da daju i tih 10gb dodatnih jer sam trazio normalan paket play 10, ne neki osakaceni [emoji14]..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Naravno da nećeš dobiti tih 10 GB, jer je to bonus.
U pregovorima moraš tražiti paket+bonus, da bi se to dobilo. Mislim da u ovom trenutku to niko neće dobiti.
 
Svaka čast, ali ti si verovatno tražio u pregovorima i dodatni net (bonus) da bude uključen?
 
Tu je prvo što sam pitao posle dogovora za 50% tako da nisam ni našta pristao dok nije rekla da imam pravo i na tih 10gb.
 
Mozete da date predlog na koji nacin nov korisnik telenora koji zeli da potpise ugovor moze da ostvari ovoliko interneta 20-30gb,neograniceni minuti i poruke za cifru do 1500 din?Da li je to izvodljivo i sta treba da trazi u poslovnici?
 
Za 1800din jedino 10+10gb + 3x10gb za digitlne servise, bez telefona...
Ili za 1400din 5+5gb + 2x10gb za digitlane servise..takodje bez telefona
To je to čini mi se što se vrti oko tvoje cifre..

U poslovnici ni stari korisnici ne mogu da dobiju ništa sem standardne ponude...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Mozete da date predlog na koji nacin nov korisnik telenora koji zeli da potpise ugovor moze da ostvari ovoliko interneta 20-30gb,neograniceni minuti i poruke za cifru do 1500 din?Da li je to izvodljivo i sta treba da trazi u poslovnici?

Nikako. Ja dobio 5+10gb i 3x10gb za aplikacije ,morao na 2g i to mi je 1800.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Standardna ponuda, kao što stoji na njihovom sajtu
4c07ba2f127f9b214678a61d222763f0.jpg


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Dodatni gigabajti promocija
Promocija važi od 28.11.2018. do 31.01.2019.

Promicija još stoji na sajtu, ali juče je zvanično istekla.
 
Da li je ovo standardna ponuda i koji je naziv paketa,ili se natezes sa njima u poslovnici i trazis nesto odredjeno?

To je standard samo sta sam ja uzeo total 5 a ne play 10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nema vise dodatnih GB... ogoljena je ponuda, i ostali su samo osnovni GB uz pakete...
 
Sad cidim da su mi i u treci mesec prebacili internet iz paketa,jel to normalno?[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sasvim normalno, tri meseca se prenosi. Prenose se i u četvrti.
 
Vidim i telenor i mts osakatili pakete. Za sedam dana mi ističe ugovor i pravac u VIP. Paket neo 2, 5Gb i neograničeni minuti za 1000 dinara.
 
Do kraja februara, mislim da ce biti 16., jer je dupli GB do 15. valjda. Kao poklon onima koji nisu za valentinu kupili nesto :D
 
Mozete da date predlog na koji nacin nov korisnik telenora koji zeli da potpise ugovor moze da ostvari ovoliko interneta 20-30gb,neograniceni minuti i poruke za cifru do 1500 din?Da li je to izvodljivo i sta treba da trazi u poslovnici?
Jesi li koristio do sada pripejd ili prelazis u Telenor iz druge mreže? Ako si bio na pripejdu zar nemaš na Moj Telenor app specijalne popuste ako pređeš? 50% u prvih 6 meseci i 25% na 18meseci uo bez telefona a uz to možeš da prekineš kada god ako uzimaš i telefon. Ako si pripejd i ako nemaš na app to probaj da ih pitaš na fb.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Jesi li koristio do sada pripejd ili prelazis u Telenor iz druge mreže? Ako si bio na pripejdu zar nemaš na Moj Telenor app specijalne popuste ako pređeš? 50% u prvih 6 meseci i 25% na 18meseci uo bez telefona a uz to možeš da prekineš kada god ako uzimaš i telefon. Ako si pripejd i ako nemaš na app to probaj da ih pitaš na fb.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Nisam druze nikad bio korisnik Telenora,ja sam u MTS-u,imam dobar paket sa 102gb,traje mi jos godinu dana UO..Raspitujem se za mladjeg brata,on hoce da bezi iz MTS,pa gledam koja bi mu bila najbolja opcija u Telenoru.Paket Total 10 je dobar,ali kosta 1800,vidim da vise nema bonus interneta samo 10gb,nekako malo za bratove prohteve..Ne znam kako to oko sparivanja 2 paketa,nesto mobilni i tv pa se dobije vise GB za cifru oko 1600-1800 din,ako neko zna da mi pojasni,koja jr kombinacija najbolja sa vise interneta za manje novca??

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Total 10 ti je 2300 a total 5 je 1800. Ili si permutovao ili si pogrešio. Znači 5gb za 1800.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno