Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ima li neko problem sa slanjem obicnih sms poruka?Ne mogu d aposaljem,a stizu mi od drugih..Promenio 2 aplikacije ni jedna ne salje.
 
Ako ti je aktiviran VoIP onda je to zbog toga. Iskljuci ili deaktiviraj i sms poruke ce da idu u sekundi.
 
@ Pavell
Otvori Dialer aplikaciju (brojčanik gde kucaš brojeve)
Ukucaj sledeće:
IMG-f39d8cc71e443cf80b874ee79bdc146e-V.jpg
Odmah nakon ukucavanja poslednje zvezdice otvoriće se skriveni meni
Izaberi prvu opciju: Phone information
Zatim skroluj skroz do kraja stranice, naćićeš opciju SMSC i polje za unos broja
Unesi +38163100100 i pritisni Update zatim Refresh
Izađi iz skrivenog menija
 
Poslednja izmena:
@Pavell imam na Mi 9 SE za kinesko tržište, koji zbog nedostatka LTE B20 i uključenog VoLTE na broju ne šalje sms poruke u kratkom roku, dok na Redmi Note 11 Global i uopšteno bilo kom drugom telefonu koji radi sa našim frekvencijama je sve u redu.
 
@ Pavell
Otvori Dialer aplikaciju (brojčanik gde kucaš brojeve)
Ukucaj sledeće:
Pogledajte prilog 373765
Odmah nakon ukucavanja poslednje zvezdice otvoriće se skriveni meni
Izaberi prvu opciju: Phone information
Zatim skroluj skroz do kraja stranice, naćićeš opciju SMSC i polje za unos broja
Unesi +38163100100 i pritisni Update zatim Refresh
Izađi iz skrivenog menija
Probao,nema boljitka.Gasio Volte,ista situacija,brisao all data od apk,nista..Ne znas sta se desilo..Naprasno prestalo da mi salje poruke kao da sam nesto cacnuo,a meni poruke stizu uredno..Hmm
@Pavell imam na Mi 9 SE za kinesko tržište, koji zbog nedostatka LTE B20 i uključenog VoLTE na broju ne šalje sms poruke u kratkom roku, dok na Redmi Note 11 Global i uopšteno bilo kom drugom telefonu koji radi sa našim frekvencijama je sve u redu.
Ma sve radilo do juce,Xiaomi 12t pro..
Ako ti je aktiviran VoIP onda je to zbog toga. Iskljuci ili deaktiviraj i sms poruke ce da idu u sekundi.
Gde je oocija za Voip,mislis na Volte?Ako da,onda sam probao i to i ooet nista.
 
Sistemski je ako tvoja kartica nece sms da salje i u drugom aparatu. Ovo kod tebe je 99.9 % podesavanje sms - a, a da nije servisni centar.
 
Uđi u poruke, otvori ikonicu u gornjem desnom uglu, tamo gde je slika čovečuljka ili tvoja slika...idi na messages settings...otvori Yettel...pogledaj šta piše na kraju pored SMSC
 
Sistemski je ako tvoja kartica nece sms da salje i u drugom aparatu. Ovo kod tebe je 99.9 % podesavanje sms - a, a da nije servisni centar.
Pa dobro,ako znas kako da popravim napisi..
Uđi u poruke, otvori ikonicu u gornjem desnom uglu, tamo gde je slika čovečuljka ili tvoja slika...idi na messages settings...otvori Yettel...pogledaj šta piše na kraju pored SMSC
Na koju apk mislis,textra ili googl,imam obe
 
Ponovi onaj postupak koji sam ti napisao...ali sada stavi ovako kako piše:
IMG_20230130_000756_1_1.jpg
Sa znacima navoda,.zarezom i brojem 145
 
Pa onda nemam pojma...ako si opet brisao neke servise za koje si smatrao da ti ne trebaju...možda je do toga...flešuj ponovo rom, ne briši ništa pa probaj
 
Pa da,vec sam odlucio da flesnem sutra EEU,tad ce doci sve na svoje mesto..Sad sam na Eliteromu.
 
Da li bi mogao da ostvarim popust na tws slusalice?Uzeo bih Samsung Buds 2 mozda i Pro,na 24 meseca..Ima li i dalje aktuelnih popusta kao sto je bilo u vezi reciklaze,ili nesto drugo?
Jel si uzeo slusalice?

Moze li uz reciklazu buds 2?
 
Uzeo,ali ne ide na reciklazu jer im je cena 14.880..A reciklazu mozes iskoristiti samo na opremi ili telefonima koji su preko 15.000..Namazani su...Iskoristio 500 din sto sam dobio na grebi za plavi petak,za dodatnu opremu.
 
Jel treba kad se otvori Yettel aplikacija da ima nesto? Sestri pokazuje samo ovo, jest od petka je kod njih, i svaki put mora da kuca sifru kad ulazi?
 

Prilozi

  • IMG-3de783f4bf9518e13f24c2a2beb5a9d7-V.jpg
    IMG-3de783f4bf9518e13f24c2a2beb5a9d7-V.jpg
    40.7 KB · Pregleda: 42
nek proba da obriše ceo keš i podatke u podešavanjima za tu aplikaciju, pa opet da se uloguje
 
jedino šta mi još pada na pamet je da uđe gore desno u čikicu pa da se spusti do opcije privatnosti podataka i da da pristanak za prvu i petu stavku.
Druga treća i četvrtak stavka su za Mobi banku i društvene mreže pa njih ne mora da dozvoljava
 
Kao da je postavljen pin kao zaštita za pristup aplikaciji. Pokušajte da isključite pin, idite u "ostalo - podešavanja - postavke pin-a".
 
Pa pin kod je dodatna zaštita, kao i za banking aplikacije. Nije neki napor ukucati 4 cifre kod ulaska.
 
Da li neko mozda ima Gigatron popust, vracam prvom sledecom prilikom :D
 
Imaj ja. Saljem pp
 
Baš su postali brzi, juče sam u poslovnici podneo zahtev za raskid ugovora (UO ističe 3. februara - 50% popust na pretplatu), već danas su me pozvali sa, ponudom za nastavak saradnje. Najniži "Go Start" paket sa 50% popusta, plus dodatnih 1 GB u prvoj godini.
Pojavio mi se i VoLTE.
 
Nazad
Vrh Dno