Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Prvo, da si pazljivije procitao moj post, video bi da branim sve zaposlene kod svih provajdera a ne samo Telenora. Tako da Telenor zastitnik otpada.
Drugo, sve sto sam napisao stoji jer da ste stvarno zadovoljni i da stvarno necete da menjate, ti bi vec iskopao sefa prodaje i iskoristio ne javljanje Telenora kao dodatni adut i izborio jos bolje uslove. Da je mts u pitanju pa da razumem ali A1 i Telenor posluju po zapadnom fleksibilnom sistemu gde mozes jako dobro da prodjes, kao sto si se uverio vec sa A1 ponudom.
U stvari, ja bih i tu stavku nabio Telenor menadzeru u lice i da vidis kako se moze pregovarati.
Ako ni tada ne reaguju, zbogom i dovidjenja, Telenor nikada vise, jednostavno.
Trece, price da ne gresimo na poslu su za malu decu. Svi mi pa i ti si gresio na poslu pa opet nisi popio otkaz.
Tako da nemojmo traziti dlake u jajetu vec telefon u ruke i razvaljuj Telenor, sta imas da izgubis? Ovako ces samo preci kod A1 i ni zbogom da kazes? Ja bih minirao Telenor, u figurativnom smislu, preko bombardovanja mailovima i pozivima svim sefovima da se zna zasto odlazim, reda radi...
Lepo je PJ napisao, to je posao, tu nema osecanja i durenja vec konstantna prljava borba.
Sve stoji, samo sam ti želeo reći da nema potrebe na onaj način da mi odgovaraš. I za pisanje Telenoru, krpljenje i ostalo što si sam spomenuo odradio pre koji minut, stoga sam i budan u ove sate.
Dobili su jako opširan mail.
Da imaju šta da čitaju uz jutarnju kafu.
Sada da vidimo kako će reagovati.
I da, @kalin62 je spominjao mrežu, prijem. Kada je u poseti bio momak iz A1, uzeo je da izmeri protok interneta u našem okruženju sa navodno karticom Telenora i A1. I A1 je bio dosta bolji. Jesu li to njihove standardne stvari, da je merio neko iz Telenora da li bi oni bili u prednosti ili je zaista ovo moguće?
 
Batali mail, zovi ih i trazi sefa prodaje za poslovne korisnike, trazi sastanak, video call, bilo sta...
Ziva rec planine pomera a i odmah ces cuti po glasu koliko su zainteresovani i znaces na cemu si.
Ja jesam grub na recima ali i ima razloga za to. Radio sam i za mts i telenor, kasnije poslovno saradjivao sa njima.
Nagledao sam se nasih naduvanih bizMismena (namerno pisem tako) koji su se identicno ponasali kao sto si ti naveo.
Ako sa nekim mozes da pregovaras, to su stranci.
Zato bombarduj bez pardona, vec imas A1 u rukavu, samo bolje mozes proci, imas full arsenal za Telenor...
Nemoj ja da te ucim preko foruma kako se pregovara.. :)
 
Telenor se upravo oglasio.
Prijatan ženski glasić, izvinjavaju se na malom kašnjenju, koleginica koja je bila zadužena za nas po pozivu za zahtev produženja je otišla na bolovanje a nije prenela drugom nezavršen posao. Kao što ste spominjali, ko radi taj i greši. Kažu ništa ne brinite, sve ćemo se dogovoriti, odmah se bacaju na spremanje ponude, pa će se javiti. Priznajem, mogao sam ih ponovo zvati, računajući da se možda nešto desilo, no svakako je dobro dobiti dve opcije, pa da izvagamo šta i kako.
Još jednom hvala vam svima na trudu oko odgovora u vezi preletanja od operatera do operatera.
 
Cenimo tvoju iskrenost, respect.
Kada dobijes ponudu, moci ces da vagas... Javi ishod da i ostali znaju.
 
Kao što rekoh, slučajno vas zaboravili.

Dobili su jako opširan mail.
Da imaju šta da čitaju uz jutarnju kafu.
I kad smo već kod deljenja iskustava, batali te epske mailove. Za to što je tebi trebalo, ja bih napisao do 3 rečenice, u 2 pasusa.
Jasno je njima šta hoćeš.

Nekim danima primim i 30+ mailova koji zahtevaju ogovor, uglavnom duži od jedne rečnice. Odgovaram hronološki, osim kada dobijem roman. On ponekad sačeka i 2 dana, odnosno trenutak da mogu da mu se posvetim, da pročitam sve i odgovorim na sve. A većina tih mailova je mogla da bude 90% kraća i dobili bi odgovor u prvih 1-3 sata.
 
Ja juče obnovio ugovor, mesec dana pre isteka sa 50% popusta na tarifu GoData+ i neograničen net (30Gb) prvih 6 meseci. Poslao sam im zahtev pre neki dan na onaj mejl i juče me zvali i sve završili.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Ja raskinuo zbog poskupljenja, prešao na pripejd, i sad uzeo Go data sa 50% za 875rsd.
 
Hoce li probati neko
Total Biznis 16 sa 50% popusta na pretplatu ?
Mislim da i vredi 1299 din i truda za ovaj paket bez uredjaja...
ng.jpg
 
Poslednja izmena:
50% popusta ide i za biznis korisnike?
 
U vezi raskida ugovora usled poskupljenja cene usluga i vraćanje uređaja (telefona) Telenoru.
Proces pri kraju, ušao sam u finalnu fazu..
Danas sam bio u poslovnci..nije da su me baš sami zvali, morao sam ja zvati i raspitati se kako i šta..
Uglavnom danas sam bio u Telenor poslovnici, podneo zahtev njihovoj finansijskoj službi, da mi uplate novac na žiro račun.
U ponedeljak treba da mi legnu pare na račun i time se priča završava.
Raskinuo sam ugovor, ugasio broj, vratio uređaj, a Telenor će meni vratiti pare/rate koje sam do sada uplatio, dakle pun iznos 22.000 RSD.
Moram pohvaliti radnike u poslovnici na ljubaznošću, a i sam Telenor da profesionalnosti i odgovornosti.
Izuzetno korektno postupanje, sve pohvale !
P.S. ZATO SAM DRUGI BROJ I OSTAVIO U TELENORU, NARAVNO BEZ UO (ZA SADA) 😉
 
Meni su ponudili go data + na 50 % klasika i net ovaj plus iz promocije,ali mi je bilo smesno ,zove gospodza i kaze:"spremili smo specijalnu ponudu za Vas" 😁 a ono posla foruma na specijalnu ponudu. Reko odgovara ali samo ako moze bez ugovorne obaveze. Kaze onda je puna cena. Nista rekoh,hvala dovidjenja. Sad cekam da prebace broj. Stigo mi sms da ce prebaciti broj 13.12 sto je 4 dana nakon njihovog poziva 😱 ja sam mislio da to ide odmah. Sta ce im tolko? Al kolko vidim obe kartice su mi aktivne mada i dalje koristim telenor dok ne iskljuce :) Dali mi 10gb neta gratis rekoh da ga potrosim da se ne baci 😂
 
Najjeftiniji Total paket za nove korisnike je uz ou na 24 meseca 1899 dinara, Total 5?
 
Možeš da prevedeš pripejd preko Moj Telenor aplikacije i da taj Total 5 dobiješ za 1125 dinara sa uključenim e-računom. Ista cena je i za GoData+.
 
Neces dobiti stari paket, mora neki novi.
Не мора нови пакет.
Ја имам плеј +20.
А обновио сам попуст од 50% позивом кол центра, замолио да се не цимам са мејловима као пет пута до сад, човек ми пустио смс, ја одговорио да, и то је то.
 
Da li moze da se prebaci sa Total 5,koji ima 50% popust na GoData+ ali da ostane 50% popust, trenutno je polovina ugovorne obaveze. I ako moze na koji nacin?
 
@Pavell poslao sam juce mail sa tim pitanjem, 50% popusta da ostanje na novom paketu do kraja ugovorne obaveze defnisane oredhodnim ugovorom, telenoru kada mi odgovore javljam.
 
Ja sam to tražio usmeno, tj. da mi ostane popust, a promenim paket i odbili su me, ne može da se zadrži popust, ako menjaš paket.
 
Ne može ako hoćeš da smanjiš paket, a ako hoćeš veći može da ostane popust. Ja sam povećao Total7 na Total 12 i ostao je popust
 
Da li moze da se prebaci sa Total 5,koji ima 50% popust na GoData+ ali da ostane 50% popust, trenutno je polovina ugovorne obaveze. I ako moze na koji nacin?
Ako se prebaci broj iz mts u Telenor posle koliko dana je na pripejdu dostupna ta opcija? Pre nekoliko godina broj iz vipa na telenor pripejd nakon 3 meseca nije dobio tu opciju.
 
Oni koji su vam rekli da ne moze da se promeni paket a da ostane 50% su vas slagali ili ne znaju proceduru, jedino sto mora je da se ide u poslovnicu i tamo podnese zahtev jer ne moze preko aplikacije. Ovo vam govorim iz licnog iskustva jer sam menjao od gore na dole i obratno.
 
Ako se prebaci broj iz mts u Telenor posle koliko dana je na pripejdu dostupna ta opcija? Pre nekoliko godina broj iz vipa na telenor pripejd nakon 3 meseca nije dobio tu opciju.
Oko 2-3 dana. Ono što sam primetio je da ukoliko sa tog postpejd broja pozoveš *111*7*1#, u tekstu obaveštenja koje dobiješ navodi se da je potrebno da pozoveš navedeni Telenor broj ako hoćeš odmah da pređeš na postpejd sa 50% popusta, tako da možda može i pre ta 2-3 dana da se izvrši prelaz.
 
Na koju se cenu konkretno kod Telenora racuna popust za recikliranje ili je on vec uracunat?
Ja se definitvno ne razumem u njihovu matematiku.
Telefon je Huawei Nova 9 a tarifa go data+
50.640 RSD|24x 2.110 RSD ... Da li je ovde uracunat popust za reciklazu i koliki je on uopste(do 10.000 ili i to zavisi od tarife i telefona) i koji se telefon moze predati? Bilo koji mobilni telefon?
 
@undertalker75 bilo koji /neispravan, prastari/ telefon kome je vidljiv IMEI (ispod poklopca baterije).
 
... meni reče prodavačica da ne mora ni da bude smart.
 
Završena epizoda raskid UO i vraćanje uređaja, gde je Telenor meni izvršio povraćaj sredstava na ime svih do sada uplaćenih rata.
Moram pohvaliti telenor kao i same radnike u poslovnici na profesionalnosti i odgovornosti ! Svaka čast !
Screenshot_20211213-105131~2.png
 
Nije neko u Telenoru dobro promislio pre ove operacije podizanja cena, skuplja pita od tepsije.
 
Nazad
Vrh Dno