petri
Čuven
- Učlanjen(a)
- 16.09.2000
- Poruke
- 907
- Poena
- 620
Posle instalacije doticnog, otkrio sam dir Service Pack Files (ili tako nesto) u windows direktorijumu koji je bio poprilicno tezak. Obrisem ja ceo taj dir, i evo vec nekoliko dana win sljaka bez ikakvih promena ili problema. Ja cak mislim da on nije ni primetio da mu nesto 'fali'
U tom slucaju, znaci da je taj dir samo obicno djubre na hardu i moze slobodno da se brise? Jel probao jos neko ovo?
Pozdrav
U tom slucaju, znaci da je taj dir samo obicno djubre na hardu i moze slobodno da se brise? Jel probao jos neko ovo?
Pozdrav