Šta je novo?

XP sp1 i max 5

  • Začetnik teme Začetnik teme Stator
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Stator

Čuven
Učlanjen(a)
03.02.2002
Poruke
1,964
Poena
650
Hmm kada sam instalirao max 5 na xp sa servise pakom 1 i pokrenuo samo mi je resetocvao kom i tako jedno 3-4 puta

a imam t-bird 900 GeForce 2 mx400 384 ram-a 133 ncp i abit kt7-raid ibm 80 gb 7200. sto je ja mislim dovoljno za minimum!!

cak sam posle i instalirao neke zakrpe koje sam naso na disku ali nista da li je moguce da sam nabavio los cd ili jednostavno nece da radi pod xp-om......
 
Nazad
Vrh Dno