Stator
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.02.2002
- Poruke
- 1,964
- Poena
- 650
Hmm kada sam instalirao max 5 na xp sa servise pakom 1 i pokrenuo samo mi je resetocvao kom i tako jedno 3-4 puta
a imam t-bird 900 GeForce 2 mx400 384 ram-a 133 ncp i abit kt7-raid ibm 80 gb 7200. sto je ja mislim dovoljno za minimum!!
cak sam posle i instalirao neke zakrpe koje sam naso na disku ali nista da li je moguce da sam nabavio los cd ili jednostavno nece da radi pod xp-om......
a imam t-bird 900 GeForce 2 mx400 384 ram-a 133 ncp i abit kt7-raid ibm 80 gb 7200. sto je ja mislim dovoljno za minimum!!
cak sam posle i instalirao neke zakrpe koje sam naso na disku ali nista da li je moguce da sam nabavio los cd ili jednostavno nece da radi pod xp-om......