Smith
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.09.2002
- Poruke
- 443
- Poena
- 619
Kada probudim komp iz hibernacije ili standby rezima, neradi mi internet. Znaci sve se lepo vrati ali kad se konektujem, jednostavno Explorer ne vuce nista sa neta. Koju god adresu da ukucam, ona dva monitorcica u tray-a malo svetle i nista (izbacuje gresku ko da nisam prikljucen). Naravno posle restarta sve radi kako treba.
Sumnjam na to da sam iskljucio neki service koji nije trebalo.
Instaliran mi je SP1 ali se ne secam da li je ovo bio slucaj i sa prvobitnim XP-om
Ima li neko slicnih iskustava i resenja.....
Sumnjam na to da sam iskljucio neki service koji nije trebalo.
Instaliran mi je SP1 ali se ne secam da li je ovo bio slucaj i sa prvobitnim XP-om
Ima li neko slicnih iskustava i resenja.....