Šta je novo?

XP SP1 Hybernate/Standby problem

  • Začetnik teme Začetnik teme Smith
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Smith

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2002
Poruke
443
Poena
619
Kada probudim komp iz hibernacije ili standby rezima, neradi mi internet. Znaci sve se lepo vrati ali kad se konektujem, jednostavno Explorer ne vuce nista sa neta. Koju god adresu da ukucam, ona dva monitorcica u tray-a malo svetle i nista (izbacuje gresku ko da nisam prikljucen). Naravno posle restarta sve radi kako treba.
Sumnjam na to da sam iskljucio neki service koji nije trebalo.
Instaliran mi je SP1 ali se ne secam da li je ovo bio slucaj i sa prvobitnim XP-om
Ima li neko slicnih iskustava i resenja.....
 
Vrlo moguće da je do drajvera koji ne podržavaju hibernate. Ja sam sličan problem imao, ali sa PCTV kartom i starim drajverima pod 2K. Naime kada bih se vratio iz hibernacije PCTV nije hteo da prikazuje sliku, a kada bih resetovao mašinu sve je radilo. Na Pinnacle sajtu je u FAQ sekciji pisalo da trenutna verzija drajvera ne podržava hibernte pa je kasnije izašla novija koja je radila.

Probaj da promeniš drajvere...
 
Nazad
Vrh Dno