Šta je novo?

XP i virtual drive

  • Začetnik teme Začetnik teme vladan
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

vladan

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2002
Poruke
101
Poena
619
Jedno pitanje.
Da li neko ima XP i na njemu virtual drive da radi.

Ja sam probao dve verzije. Nakon restartovanja blokira racunar.
Morao sam ponovo da instaliram sistem ctp; ctp;

Unapred Hvala.😀
 
..

Ja koristim Virtual Drive koji ide uz WinON CD program za rezanje.
Nakon instalacije WinON CD dodaje jos jedan Virtual Drive koji ucitava imidze napravljene sa WinON CD (.c2d format)

Napravis imidze sa WinON CD svih CD-ova koje zelis i po zelji ucitas u program mount it koji montira te fajlove kao sledeci CD ROM.

Sto j najlepse kada pozelis mozes direktno i snimiti CD iz .c2d fajla ucitavanjem u WinON CD.










(~ ~)( o o )(~ o)
-(_)---(_)---(_)-

Najnoviji softver:
http://fly.to/yusoft
Diskusije:
http://fly.to/forums
Warez:
http://fly.to/grozda
 
Ja isto koristim WINon CD verzija 5 🙂.
Da li u njemu moze? 🙂
 
Koristim Virtual Drive 7.01 i nemam nikakvih problema. Ranije sam imao VD 6.4 i takodje je radio kako treba.
 
pa naravno . ja imam 7.0 i sve radi ok.
 
Moze sa WinON CD 5 samo instaliraj ako nisi i njegov virtual drive
 
grozda je napisao(la):
Moze sa WinON CD 5 samo instaliraj ako nisi i njegov virtual drive

Moze li kratko uputstvo sta da se radi sa .c2d fajlovima.
Imam verziju sa nemackim help-om.😀
 
Nazad
Vrh Dno