Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Ma i nema žurbe,radi ovako dobro.Samo na Huawei,spori su . Huawei kad pusti ,pustio je svima
 
Ako ne dolazi sa MIUI 12.5 optimizacijom mogu slobodno jos da se razvlace sa A11
 
Jedno noob pitanje, nisam do sada instalirao Gcam.
Malo sam pogledao po netu kako se instalira, ali bolje da proverim.
Ako sam dobro razumeo samo se instalira apk, da li treba i xml config fajl za ove dole verzije??
Koju verziju da intaliram: Parrot043 GCam 8.2 , Arnova8G2 GCam 8.1. ili Nikita GCam 8.1 ??
Tako je, možeš instalirati Gcam bez root-ovanja telefona, kao običnu aplikaciju. Stock kamera ti ostaje. XML config ubacuješ ako hoćeš da isprobaš modifikacije koje su radili drugi, ali gledaj da bude baš za tu verziju koju instaliraš. Ja imam Nikita Gcam 8.1 i zadovoljan sam jako kako fercera, ali uvek možeš da instaliraš jednu po jednu i da vidiš šta tebi najbolje leži.
 
Hvala,
U principu sam zadovoljan sa stock kamerom, ali rekoh da probam kakva je gcam. Vidim da je svi hvale.
 
Pozdrav drustvo od jutros mi ne radi glavna kamera ..zapravo ona radi ali kao kroz vodu na blizu onaj autofokus reaguje i izostri sliku ali na daljinu kao kroz vodu i ne reaguje fokus na dodir itd...sta mu bi?
Post automatically merged:

Probao upravo i gcam i neradi opet...ona zumira sve ali kao da je prljava a nije ...a na blizu ok recimo pola metra-metar
 
Crko autofokus, reklamiraj.
Pokusaj prvo da kucnes prstom kameru ili pored nje.
 
I ja
 
Jel ima ovaj tel. face unlock i rise to wake?

Kako ste generalno zadovoljni telefonom? I velicinom i tezinom..?
 
Ima obe navedene opcije.
Za te pare nema ništa bolje na tržištu.
Same dimenzije telefona su malo poveće,ali manje više telefoni su sve veći sa novijim modelima.
Težina mi je zapravo najveći problem kod njega,jer baš je potežak.
 
@DjoleMC ima obe opcije iz prvog pitanja. Sto se moje upitrebe tice odlican je, lagan za koriscenje i nije tezak makar za mene mada ima jedan yt video gde u recenziji se ne preporucuje koriscenje slim fit depova xD Fluidan je skoro 2 dana cela drzi baterija doduse koristim 60Hz ekran ali vrlo dugo razgovore na VoLTE. Svakako ako ga izabereses ne bi trebalo da pogresis.
 
Razmisljam da menjam mi 8 lite, pa se dvoumim između njega i rn10.
 
Da li neko ima problem sa viberom?
Apk mi nonstop blokira?
 
Meni se posle nekog update-a slična stvar dešavala. Vratio se na prethodnu verziju koja radi bez problema.
 
Poco je dobio update - konačno ima normalan work profil! Jako sam zadovoljan :)


Screenshot_2021-05-11-08-53-33-374_com.mi.android.globallauncher.jpg
 
Mislim da je samo poco luncher updated. Sto je najgore nigde u logu ne pise da su ubacili ovako nesto, samo sam skontao da mi nema poslovnih ikonica (Vec sam prilicno psovao) i onda skontam da su na posebnom ekranu :)
 
Da li ima neko problem sa kodijem? Probao sam sa verzijom 19 i 18.9 i obe ne rade, pokrene se i bude samo crn ekran :(
Ne znam da li si resio problem ili ne, ali resenje je u osvezavanju ekrana, Kodi radi samo na 60Hz, kad se stavi 90Hz ili 120Hz bude samo crn ekran. Danas ovo video u grupi za Kodi na Fb, pa eto ako jos neko ima problem cisto da zna do cega je...
 
Izasao je update 12.0.9.0 ali samo bezbednosna zakrpa za maj mesec a android 11 ko zna kad ce :(
 
Izasao je update 12.0.9.0 ali samo bezbednosna zakrpa za maj mesec a android 11 ko zna kad ce :(
Nov sam na forumu, a imam Poco X3 NFC od novembra. Dobio sam android 11, 20.aprila, Miui 12.0.7.0, sa bezbedonosnom zakrpom za april,eu rom. Po meni nista znacajno se ne dobija, navigacijska crta na dnu ekrana, neke sitne izmene u menijima...
 
Ja imam A11 i jos mi ne nudi update.Ko jos nije dobio A11 nemoj da se sekira prakticno se nista posebno i ne dobija osim naziva.
 
I ja sam dobio sinoc novi update
 
Pozdrav. Pre nekoliko dana i ja sam postao vlasnik ovog telefona. Moj problem: uparen mi je sa galaxy watch-om ali mi ne stižu obaveštenja na sat. Pa ako neko ima rešenje bio bih mu zahvalam.
 
Nazad
Vrh Dno