Šta je novo?

Xiaomi Mi Watch

Da odgovorim sam sebi,pa i drugima 😊

Ažuriranje na Mi fitness app na Xiaomi Redmi watch 3 satu,ne rade opcije da sat ne vibrira dok je telefon otključan,kao i opcija da se sat uključuje na svaku novu notifikaciju.

Ubacivanjem starije verzije 3.14,problem je rešen. Aktuelno azuriranje preko gp stora je 3.15,čisto da napomenem
 
Koliko si platio sat? Ja sam mislio njega da uzmem,al ga nema jos kod na u CG. Redmi Watch 2 lite ima mi supruga,ona je prezadovoljana.
 
^ 90e

Jako lepo stoji na ruci,baterija traje i traje. Gps jako precizan. Razgovor preko sata,sa jako dobrim zvučnikom
 
Baterija ženi bulvano 12-15 dana. Zaista vikendom malo se koristi,radni dan od 8-10h pozivi poruke non stop.
To novi 90e ili polovni?
 
Proveri firmware na satu da l je poslednji, ako ni to ne resava problem, restartuj sat u podesavanjima i pokreni ga opet, ja konkretno problem sa sinhronizacijom nemam, sve lepo radi. Jedini problem u poslednje vreme koji imam to je pracenje sna koje je ekstra neprecizno, ali za 11k kolko me je izasao sat ne zalim se, ipak je ovo jedan od najjeftinijih satova na trzistu sa velikim brojem opcija.
Da li ima opcija da se uradi update za xiaomi S1 Pro, jer sat trenutno podržava jedino region Kine. Sat kupljen preko alibabe!
 
Koliko si platio sat? Ja sam mislio njega da uzmem,al ga nema jos kod na u CG. Redmi Watch 2 lite ima mi supruga,ona je prezadovoljana.
Imam i ja redmi watch 2 lite vec godinu dana. Ne nudi puno opcija ali ovo sto nudi je na svom mestu. Jako otporan sat razmišljao sam o ugrade-u na xiaomi mi watch ali sada najverovatnije xiaomi mi watch s1 Active 2. Jesi li ti uzeo xiaomi mi watch?
 
Imam i ja redmi watch 2 lite vec godinu dana. Ne nudi puno opcija ali ovo sto nudi je na svom mestu. Jako otporan sat razmišljao sam o ugrade-u na xiaomi mi watch ali sada najverovatnije xiaomi mi watch s1 Active 2. Jesi li ti uzeo xiaomi mi watch?
Ne nisam ništa još uzeo. RW 3 ove nedelje stigao u Cg u prodaji,tokom ljeta mi zaista nije potreban pa cu ga vjerovatno uzeti na jesen. Mozda mu i malo padne cijena ili izadje neki bolji da se uzme.
 
Jedan mali update u slucaju da neko mozda nije primetio, uradili su update watch faces, sada ima mnogo veci izbor... :)
 
Imam Xiaomi redmi watch 3 pametni sat. Kada hodam rutu od 3 km pokaže mi oko 400 utrošenih kalorija- kada upalim režim za trening.Kada ga ne upalim, za istu rutu mi pokaže otprilike 150 kcal. Kako da rešim ovaj problem?
 
Možda nije bug, možda je feature 🙄
Koristi drugi algoritam u zavisnosti da li je uključena aktivnost ili ne.

Da li u oba slučaja završiš za isto vreme?

Te procene utrošenih kalorija su generalno glupost. Meni je (drugi model sata) jutros za malo preko 14km, sat ipo, average pulse 143 (sve vreme razgovarali), rekao 135 resting calories i 982 Active, ukupno 1117.
Ispadne da ti trošiš skoro duplo više dok šetaš. Teško da nam se toliko razlikuje metabolizam. Samo je drugi algoritam za procenu utroška kalorija.
 
Nazad
Vrh Dno