Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 6

Jel se događa nekome da zepp aplikacija sama dodaje neke korake koje sat nije zabeležio?

Jel mogu nekako da izbrišem pojedinačne aktivnosti?
Mislim na te pogresne

Ovo baš postaje iritantni i statistika gubi smisao kada odjednom vidim da u 10min skupio 3000 koraka a na satu ništa.
Kao da sama aplikacija na telefonu nešto dodaje
 
Nisam to primetio kod mene da sama app dodaje aktivnosti i samim tim korake.
Mogu aktivnosti da se brišu, samo zadržiš koju želiš i ponudi brisanje.
 
Imam povredu i hodam malo i teško i pokušavam svaki korak da izbrojim da bi video neki mali napredak

Danas je sve u redu pa ne mogu da ti pokažem a za juče se vide samo zbirni koraci.
Ja BiH da obrišem ovo zaokruženo tu sam juce imao 3500koraka koji su nastali samo u aplikaciji na satu tih koraka nema i nisam mogao nikako da ih izbrišem.

Bilo bi super ako bi mogao da izbrišem to od juče ali kako? Kad zadržimo prst ništa se ne pojaviIMG_20220825_212408.jpg
 
Nismo se razumeli, mislio sam na aktivnosti koje sam pokreneš a ne ove raščlanjene na ceo dan...

Ove se brišu a to na šta misliš izgleda ne može.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-25-23-25-43-662_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2022-08-25-23-25-43-662_com.xiaomi.hm.health.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 8
Aktivnosti su u redu to je vrednost koju je sat izmerio i to se poklapa.

Ovo su koraci koji se ne nalaze u satu već sami od sebe nekako nastanu u aplikaciji oni prave haos

Evo očigledniji je primer prošli mesec gde
sam jedva po neki dan pravio 200 koraka imam pikove 2,3 pa i 5000 koraka

Kao da sama aplikacija nešto meri.

Nema neko takvo iskustvo?
Screenshot_2022-08-25-23-52-27-311_com.xiaomi.hm.health.jpg
 
Da li je neko koristio Mi Band 6 u slanoj vodi? Znam da nije preporučeno, ali me mami da probam. Moj kolega sa posla je koristio Mi Band 3 i ništa se nije desilo.
 
^Ja prošle godine. Plivao i ronio do 5m, svakog dana. Nisam se nešto opterećivao, ali nažalost nisam stavio zaštitu preko ekrana pa se malo izgrebao od peska. Ekran je prilično osetljiv na grebanje.
 
Jutros se na šestici od supruge samo odjednom "odlepio" ekran. Ne verujem da je više u garanciji. Ima li predloga šta raditi?
 

Prilozi

  • IMG-949fc9cb9efce3ba9dc0d9ed2b36618e-V (1).jpg
    IMG-949fc9cb9efce3ba9dc0d9ed2b36618e-V (1).jpg
    94.3 KB · Pregleda: 43
Samo zalepi i nemoj ga potapati u vodu i trajace.
Ekrani su i fabricki zalepljeni.

Mozes da nadjes lepak B7000 ili neki slican (T7000)
 
Žena izgubila narukvicu negde. Jel treba negde nesto prijavljivati i sl?
 
Čitam poslednje 2 poruke ovih usera, ali i ne samo poslednje dve... Toliko negativnosti u novoj godini, nadmenosti. Svejedno, Srećna nova godina bakara i wizard74.
 
Nazad
Vrh Dno