Šta je novo?

Xiaomi Mi Band 6

Otvorio novu narukvicu danas, uzeta preko MI store-a, ali ne daje znake zivota, pokusao sam da je odmah uparim...
Stavio da se puni, 0% baterije prikazuje. Da li je moguće da je došla sa potpuno praznom baterlijom? Trebalo bi valjda da bude barem delimicno napunjena...
I meni je tako stigla.
 
Verovatno zato sto je always on, nema power dugmeta.
Jedino to.

Uglavnom, napunio sam je ok, dobro radi za sada.
 
Da li je bio neki update za ovaj band i da li je popravio tačnost očitavanja pošto sam gledao review od Quantified scientista iz aprila na kome su rezultati dosta loši?
 
Nemam pojma....ja nosim taj mi band 6 već tri meseca i nisam primetio ništa loše....
Bio je update pre par dana...
 
Ništa se nije promenilo, radi normalno e sad tačnost nisam poredio sa holterom....
Puls u mirovanju mi je od 60 do 70 u proseku, u spavanju do 60, a u aktivnostima zavisi od 130 do 170... Spavanje pokazuje tačno, disanje mislim isto jer kad se iskrivim i loše odspavam odmah je i disanje slabije (80-90).
 
a u aktivnostima zavisi od 130 do 170
Koje to aktivnosti daju tolike vrednosti? Trčiš non-stop :)

Ovo mi je bitno, da li njegov pedometar, broji ono korake ili pokrete rukom, pa ispada kao na mojoj drugoj narukvici da ispucam 10k koraka do podne...
 
Retko trčim, volim brzu šetnju u kombinaciji sa vratilom, propadanjem itd...

Ume po malo da doda koji lažni korak ali ništa osetno. Meni je stalno povezan sa telefonom i uključenom lokacijom pa verujem da je tačno.
 
Moguće, onda ne maši rukama bespotrebno 😉😁
 
Koje to aktivnosti daju tolike vrednosti? Trčiš non-stop :)

Ovo mi je bitno, da li njegov pedometar, broji ono korake ili pokrete rukom, pa ispada kao na mojoj drugoj narukvici da ispucam 10k koraka do podne...


Imaš ovde, u suštini koraci su najtačnija očitavanja od svega što je testirao
 
Ovaj ga baš izdetaljisao :)

Super je što ima "oksidžen mežr", da ne kupujem posebno i to...
 
Ali rezultati beskorisni 😂
baš daleko od pravih vrednosti
 
Nema ništa od ovoga, ali ajde da kažemo da je za neki uvid, eto neko praćenje stanja (jedno "prcvoljče" ti meri sve i to na ruci :LOL:)

Ali da napreduju iz serije u seriju, to da. :)
 
Mi band ima dosta toga ali ne radi kako treba. Korake broji i dok vozim. :ROFLMAO:
 
Povežite sa telefonom i uključite lokaciju
 
Meni prilikom igranja basketa posle dva sata pokaze 2000 koraka pa da sam gmizao po terenu vise bi napravio za 2 sata. A u redovnoj setnji mi normalno broji. Peticu sam preskocio a cetvorka mi je normalno brojala kad sam igrao basket, verovatno mi je ovo zadnji njihov band koristio sam i 2 i 3.
 
Povežite sa telefonom i uključite lokaciju
Ne vredi daki, isto je.

Meni je sve uključeno i 10k koraka spičim do podne.

Jedino da se ne mlatara rukama ili još bolje oko članka noge da se nosi, e onda je pedometar u pravom smislu. :ROFLMAO:
 
Jedino da se ne mlatara rukama ili još bolje oko članka noge da se nosi, e onda je pedometar u pravom smislu. :ROFLMAO:
😆😆😂😂

Pa nisam primetio da baš toliko lažira... Ume malo da doda dok vozim (duže relacije) to sam se setio jer neko je spomenuo.
Od jutros kaže 2360 koraka ili ti 1.7 km a bio pešaka u obližnju prodavnicu, odvezao decu u školu (3km) i motam se po kući.
Meni je bitno da kad uključim aktivnost za šetnju tačno pokaže a tu ne greši kad je povezan sa telefonom i GPS-om. Koristim još odavno Sport Tracker i uporedo ih palim za šetnju i rezultati su uvek isti.
 
Imam viška čičak narukvicu pa ako neko hoće na poklon nek se javi na pm.
naarukvica.JPG
 
Kupio juce ovu narukvicu,ali nesto cudno se desava sa baterijom.Normalno,dosla sa potpuno praznom baterijom.Napunjena do 100%,ali bateriju trosi ko luda.Iskljucena opcija da meri otkucaje srca automatski.Juce skinuta sa punjaca negde oko 14h,a sada je vec na 89%..Sinoc ostavljena oko 24h,nepovezana sa telefonom i do sada u stanju mirovanja skinula 2% baterije za nekih 8h nekoriscenja.Nesto mi izgleda tu nije u redu.
 
Nije to mnogo, šestica troši osetno više bateriju od prethodnih modela. Meni je sve uključeno i gura 5-6 dana
 
Meni je super ako izgura 5-6 dana sa ukljucenim svim funkcijama,ali kod mene osin notifikacija,sve iskljuceno i baterija ide brzo.Evo sad je na 86%.Za 24h potrosnja 14-15%,a nista skoro ukljuceno.Mozda treba jos nekoliko punjenja,da se malo stabilizuje.Stvarno,ne znam.
 
To je mnogo....meni baterija traje više od sedam dana
 
@Mugy upali sva merenja, stalna konekcija sa telefonom, praćenje srca na 1 min, spavanje sa disanjem, stres, PAI pa vidi koliko izdrži. Eventualno napravi 2-3 ciklusa puni/prazni.
 
@Mugy upali sva merenja, stalna konekcija sa telefonom, praćenje srca na 1 min, spavanje sa disanjem, stres, PAI pa vidi koliko izdrži. Eventualno napravi 2-3 ciklusa puni/prazni.
I koliko bi sa svim tim stvarima bilo optimalno vreme do sledećeg punjenja?

Uzeh danas šesticu, pa da znam šta me čeka.
 
Nazad
Vrh Dno