Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Ogavno belo. Bolje da su stavili da se vidi fotka preko celog ekrana, a ne belo. Barem da možeš boju da biraš kao ranije.
 
za sad belo, ali trebalo bi da bude omogucen "Dark mode", pise da dolazi uskoro, e sad koliko je to uskoro..
 
Kolege... Jel ima negde u NS da se pogleda A2 lite? Prodavci sa KP nemaju otpakovane modele. Bar tako kazu. A ja bih voleo da vidim kako uzivo izgleda.
Ako je neko voljan ko ima A2 lite iz NS platio bih kaficu negde. :)

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Kako da uticem na boju bara sa gornjeg gde su podesavanja, sat itd?...Sinoc bilo belo, sada crno, ne znam razlog..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kako da uticem na boju bara sa gornjeg gde su podesavanja, sat itd?...Sinoc bilo belo, sada crno, ne znam razlog..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
To se samo menja,zavisi koji Wallpaper staviš,ako je svetliji bude beo status bar,ako je tamniji bude siv status bar.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pojavio se Pocophone kod nas, u jednoj prodavnici i na KP. Jeste da je "ubica" i da nudi daleko više od onoga koliko košta ali to opet nije isti cenovni rang sa Mi A2 a naročito Mi A2 lite od koga je duplo skuplji.
 
Šta će ti zvanična, kad nezvanična mnogo bolje radi i ima ne dark nego i Black mode uz dosta opcija dodatnih?
 
Ma jasna stvar. Akcenat je na njihovoj "brzini".
 
Win win , recimo , to ti je više nego korektno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Youtube Vanced.

Ne treba root.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
od 1. septembra uz omorika 1 u winwinu 10 999 RSD. i kupon - 4000 din.... a otplatite dodatno - 1999mesečno umesto 1099 =900*24(ugovor) tj. 21 600
 
Poslednja izmena:
Postoji li za a2 neki sound dual mod..koji bi se dodao nakon roota uz gcam ili nesto slicno posto je zvuk u sluskama slab.
 
jel može neka pomoć kako da se unlockuje bootloader i rootuje a2 lite da bih mogao da instaliram gcam i menjam font
 
Uf i meni treba najlaksi nacin jer,probo sam par opcija nece da se rutuje,neke yt klipove..najlakse je kingorutom ali nece..
 
4G od 7 ujutru do 18h, ostatak WiFi. Adaptive brightness na max.
f03ea3b940a211a7ef43902b9eca342b.jpg
67147cba1054f515c6a297b8581f0ede.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ovaj low light senzor od 20mp raspad, ne znam sto ga izreklamirase toliko, dosta bolje izgledaju slike na regularnom od 12mp..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ovaj low light senzor od 20mp raspad, ne znam sto ga izreklamirase toliko, dosta bolje izgledaju slike na regularnom od 12mp..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Kako si ga koristio???

Ovo koristiš za Low Light i pališ tu os 20 Mp



Sent from my Mi A2 using Tapatalk
363e4e3b469f2f632cc7ee042cde69c3.jpg
 
Poslednja izmena:
A možeš i manual pa dole desno da odabereš koji senzor da koristi.

c6e8d5c3da315bfb1a6641b9fdd87736.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Na HHT se ne pali taj vec je regularni. Jedino kako se ovaj drugi pali je preko manual moda, koliko znam drugi nacin za to ni nema. Sve u svemu, nadam se da ce ga dotegnuti softverski, update-ima, tek je izasao A2 [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ima li korisnika mi banda, kako se stalno uključen bluetooth odražava na bateriju?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Trebalo bi jako malo da troši pošto je 5.0 BT LE (low energy) u njemu.
 
Pozdrav ljudi,
Procitah petnaestak strana ove teme,pa se izvinjavam ako je vec neko slicno pitao.
Trenutno imam redmi note 3pro i ne bih ga menjao,ali je telefon toliko izlupan mojom nepaznjom da je cudo sto jos uvek radi. U poslednje vreme imam probleme sa nedetektovanjem sim kartice i kontaktom za punjenje,pa bih da promenim i stavim taj novi telefon u neki robusniji kejs,jer je to jedino resenje u mom slucaju.
Gledao sam redmi note 5 i mi a2. Nisam heavy user,bitno mi je da mi baterija izdrzi dan,da prelistam IG ili FB s vremena na vreme,jako malo vremena provodim na YT van wi fi mreze. Navigacija mi je bitna,igrice ne igram, nije mi toliko vazan 3.5mm dzek. U sustini, bitno mi je da je ekran ok,da ne moram da brinem o bateriji non stop i da telefon tecno radi.
Neki savet koji uzeti od ova dva?

Hvala :)
 
Ima li korisnika mi banda, kako se stalno uključen bluetooth odražava na bateriju?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Imam ja Mi band 3
Nisam primetio neke promene na bateriji kad je uključen bluetooth.
Pozdrav ljudi,
Procitah petnaestak strana ove teme,pa se izvinjavam ako je vec neko slicno pitao.
Trenutno imam redmi note 3pro i ne bih ga menjao,ali je telefon toliko izlupan mojom nepaznjom da je cudo sto jos uvek radi. U poslednje vreme imam probleme sa nedetektovanjem sim kartice i kontaktom za punjenje,pa bih da promenim i stavim taj novi telefon u neki robusniji kejs,jer je to jedino resenje u mom slucaju.
Gledao sam redmi note 5 i mi a2. Nisam heavy user,bitno mi je da mi baterija izdrzi dan,da prelistam IG ili FB s vremena na vreme,jako malo vremena provodim na YT van wi fi mreze. Navigacija mi je bitna,igrice ne igram, nije mi toliko vazan 3.5mm dzek. U sustini, bitno mi je da je ekran ok,da ne moram da brinem o bateriji non stop i da telefon tecno radi.
Neki savet koji uzeti od ova dva?

Hvala :)
Uzmi A2 i nebrigaj.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno