Šta je novo?

Xiaomi Mi A2 (root, unlock bootloader-a i konverzija na 6X prvi post)

Jel moze neko da opali sliku ko ima a2 lite i okaci negde ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
evo ti jedna tematska :)

fokus nije dobar doduše ali nije bitno, gledati česmu.
909dd0988906b8c75c7be3b519028fda.jpg
 
Poslednja izmena:
Da je pogodio fokus bila bi solidna slika :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vredno je doplatiti 130$(vise od 50%) za 3.5mm izlaz, slot za sd karticu, NFC i bolju bateriju? Kome treba sd kartica, 3.5mm i vrh baterija ima RN5 za manje novca od A1, nece sigurno doplatiti 50%.

Doplata od >50% znaci za klasu bolji fon, sto N7 Plus nije ni u kom svetu.

Poludeli :)
 
Poslednja izmena:
Onda ne vredi ni A2 u odnosu na Redmi Note 5 :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Onda ne vredi ni A2 u odnosu na Redmi Note 5 :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Po meni taman koliko je skuplji A2 toliko ti je i bolji od RN5,Usb-C,bolja izrada Mi serije,bolja kamera.RN5 ima bolju bateriju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa vraćamo se onda na to da je stvar ličnih preferencija

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Da je baterija ista i da ima sve slotove koje bi trebalo da ima, moglo bi se reci da je bolji koliko je skuplji. Ovako osakacen, tesko da se to moze reci. Svakako je dobar fon i mnogo bolji value ima od ostalih Android One uredjaja(osim od A1, kome je dosta pala cena pa vise nije ni u slicnom cenovnom rangu, a realno je i losiji uredjaj, nije ista klasa).

Razlika je u izradi to sto je metalan unibody, a RN5 ima plastiku gore i dole(zbog cega ima i bolji prijem signala od A2).

USB-c jeste bolja stvar od Micro-USB, ali navoditi to kao prednost telefona ili bitnu stvar, ne bih se slozio :)

A2 je odlican midrange uredjaj, sto ne znaci da objektivnost treba baciti kroz prozor :)
 
Poslednja izmena:
Da ne zavaramo ljude, ima puno romova za rn5 ali on na miui radi neuporedivo bolje (otisak prsta, gesti, kamera...)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vredno je doplatiti 130$(vise od 50%) za 3.5mm izlaz, slot za sd karticu, NFC i bolju bateriju? Kome treba sd kartica, 3.5mm i vrh baterija ima RN5 za manje novca od A1, nece sigurno doplatiti 50%.

Doplata od >50% znaci za klasu bolji fon, sto N7 Plus nije ni u kom svetu.

Poludeli :)
I uz N7+ dolazi QuickCharger i slušalice, dok uz A2 običan punjač i bez slušalica. Kada se to uzme u obzir razlika u ceni je manja. :)

Naravno, A2 će i brže gubiti cenu od N7+ tako da će kasnije biti sasvim dobra kupovina i pored svih nedostataka. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni umesto A2 Lite, stigao A2...

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Vredno je doplatiti 130$(vise od 50%) za 3.5mm izlaz, slot za sd karticu, NFC i bolju bateriju? Kome treba sd kartica, 3.5mm i vrh baterija ima RN5 za manje novca od A1, nece sigurno doplatiti 50%.

Doplata od >50% znaci za klasu bolji fon, sto N7 Plus nije ni u kom svetu.

Poludeli :)
Ti možda računaš u rupijima kao i taj što je pisao članak, nije razlika 130€ kod nas :D

Osim tog pobrojanog još 5-6 stvari si izostavio...



I uz N7+ dolazi QuickCharger i slušalice, dok uz A2 običan punjač i bez slušalica. Kada se to uzme u obzir razlika u ceni je manja. :)

Naravno, A2 će i brže gubiti cenu od N7+ tako da će kasnije biti sasvim dobra kupovina i pored svih nedostataka. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk



+1

Po članku razlika je i u tome što 7+ ima dual VoLTE, obe kartice 4G u isto vreme!
 
Poslednja izmena:
A2 nema 4g na obe kartice? :D

Da, racunam njihovu razliku, jer je covek svesno rekao da vredi doplatiti >50% za stvari koje su realno sitnice..
 
Tako sam i mislio, nelogicno je da nema, kad i jeftiniji modeli imaju.

Da li ce se puniti za 2h ili za 1.5h, sto se mene tice, bolje je za 2h, manji stres baterije. Za 4.5$ mogu da se kupe Xiaomi Piston 3 Fresh Youth na AE, bolje su od vecine ~10$ slusalica(po raznim testovima koje sam gledao pre narucivanja istih), pretpostavljam i od tih generickih koje idu uz N7+.
 
Poslednja izmena:
Kupiš punjač koji puni na 1amper i no sikiriki.
Baterija kao da ima 3800mah :D
 
Sta spamujete temu vise...koga boli k***c za kinesku nokiu od 350e. Ako se nekom svidja slobodno nek uzima. Mi smo svi ovde reta*di pa nam treba objasniti sta je 4k mAh batt ili 3.5mm dzek i dal nam to isto treba ili ne.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno