Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Koristim stable 12.1.2 već 2 meseca i nikakvih problema .Pre toga ,mesecima ,možda i godinu dana sam bio na weekly(redovno updetovo) i onako ,iz verzije u verziju ,nekad neki problem, nekad ok radilo .Najgore što te tera da instaliras novu verziju iako nemaš problema sa trenutnom ,pa onda ta nova ima nekih problema ,nikad ne znaš na čemu ćeš biti :).Zbog toga sam mir naso u stable i prezadovoljan sam ..Ima call recorder naravno ,nije da mi treba nešto ,ali korisna stvar .Ponekad zatreba,a najmanje za te neke špijunske i slične gluposti .Uglavnom da potvrdis i budeš siguran šta se i sa kim dogovaras ..Ima poslova gde je call recorder obaveza gotovo ..
 
Koristim stable 12.1.2 već 2 meseca i nikakvih problema .Pre toga ,mesecima ,možda i godinu dana sam bio na weekly(redovno updetovo) i onako ,iz verzije u verziju ,nekad neki problem, nekad ok radilo .Najgore što te tera da instaliras novu verziju iako nemaš problema sa trenutnom ,pa onda ta nova ima nekih problema ,nikad ne znaš na čemu ćeš biti :).Zbog toga sam mir naso u stable i prezadovoljan sam ..Ima call recorder naravno ,nije da mi treba nešto ,ali korisna stvar .Ponekad zatreba,a najmanje za te neke špijunske i slične gluposti .Uglavnom da potvrdis i budeš siguran šta se i sa kim dogovaras ..Ima poslova gde je call recorder obaveza gotovo ..
Zašto baš 12.1.2 kad postoji i 12.5 stable? Bolje radi?
 
meni isto jutros izbacio update i skinuh ga - 12.5.1

nova tema je tu, i neke sitne promene za sad sto primecujem
 
Obican 9T treba prvo da dobije 12.1 ali su ga odlozili zbog problema koje izaziva android 11.
 
9t pro
 
I kakvi su utisci za 12.5 global u odnosu na A10? Je l' kilav? :)
Ja sam na 21.6.30 EU beta pa ako global radi na nivou A10 prešao bih.
 
Radi solidno, malo brže, fluidnije, bez problema, sasvim korektan update, naravno uraditi debloat
 
Ljudi kako bese da izbacim ikonice od aplikacija kada ih instaliram nece da ih izbaci na ekran vec mora kroz play store da se pokrene?
 
Kako da vidim sta mi sve zauzima 31gb?
 

Prilozi

  • 9y.jpg
    9y.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 41
Ljudi kako bese da izbacim ikonice od aplikacija kada ih instaliram nece da ih izbaci na ekran vec mora kroz play store da se pokrene?
Ako ti je uključeno da imas app drawer onda udji u njega i gore desno klikni da otvoris opcije i odobri zadnju stavku, ako si na to mislio pod "izbacivanje app na ekran"
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-07-17-16-38-47-710_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-07-17-16-38-47-710_com.miui.home.jpg
    44.6 KB · Pregleda: 27
Čini mi se da sa 12.5.1 malo brže radi i da je baterija bolja za nijansu u pitanju je 9t pro.
 
da li se ocekuje 12.5 za mi 9t obican...i da li znate mozda neki servis koji moze to da ubaci,ako se isplati uopste na osnovu vasih iskustava
 
Obican 9T treba prvo da dobije 12.1 ali su ga odlozili zbog problema koje izaziva android 11.
Meni nije jasno kako je Xiaomi EU weekly build toliki krš u odnosu na ovaj global 12.5. Global stvarno radi super i više je nego pristojan update. Ono se vuče kao slina, to nikad nije bilo.
Nervira me strašno jer mi tamo jako znači call recorder. Otprilike ću se vratiti na A10 Xiaomi EU samo zbog toga :)
 
Meni weekly radi super.
 
Meni nije jasno kako je Xiaomi EU weekly build toliki krš u odnosu na ovaj global 12.5. Global stvarno radi super i više je nego pristojan update. Ono se vuče kao slina, to nikad nije bilo.
Nervira me strašno jer mi tamo jako znači call recorder. Otprilike ću se vratiti na A10 Xiaomi EU samo zbog toga :)
Probaj stable 12.1.2, kažu da radi ok
da li se ocekuje 12.5 za mi 9t obican...i da li znate mozda neki servis koji moze to da ubaci,ako se isplati uopste na osnovu vasih iskustava
Izašao je juče 12.1.4 za kinesku i indijsku verziju tako da pretpostavljam da se prvo taj očekuje pa tek onda 12.5....
 
da li se ocekuje 12.5 za mi 9t obican...i da li znate mozda neki servis koji moze to da ubaci,ako se isplati uopste na osnovu vasih iskustava
 
Ja sam vec poduze na Lineage romu, A10.. Svake srede novi update, radi dobro i stabilno.. Na zalost prestala podrska mog omiljenog RR roma za ovaj telefon, zadnji update bio polovinom decembra 2020 za A10..
Kako vam se cine zadnji updejti XEU wekly, kako radi mob sa njima, baterija, stabilnost?
 
Ako ti je uključeno da imas app drawer onda udji u njega i gore desno klikni da otvoris opcije i odobri zadnju stavku, ako si na to mislio pod "izbacivanje app na ekran"
Moze mala pomoc nije moj fon niti a odaljio sam se poprilicno.Gde je taj meni tacno?

Verzija je miui 12 20.7.9 beta
 
Moze mala pomoc nije moj fon niti a odaljio sam se poprilicno.Gde je taj meni tacno?

Verzija je miui 12 20.7.9 beta
Otvoris app drawer i ides na ove 3 crte u uglu desno, i posle ovu poslednju opciju uključi
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-07-23-20-20-55-890_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2021-07-23-20-20-55-890_com.android.chrome~2.jpg
    49.9 KB · Pregleda: 15
  • Screenshot_2021-07-23-20-22-14-009_com.miui.home~2.jpg
    Screenshot_2021-07-23-20-22-14-009_com.miui.home~2.jpg
    47.8 KB · Pregleda: 50
Instalirao sam pocolancher i namestio.hvala
 
prvi put imam problem posle više od godinu..
neće da mi se konektuje na wifi, tj konektuje se i automatski diskonekt i tako vrti do besvesti.. restartujem mob, redovno se konektuje i radi.. čim kliknem da se konektuje na drugi wifi ista priča šta može biti?
 
MI 9T global, stigao Android 11 ali bez MiUI 12.5
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-08-09-11-22-41-363_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-08-09-11-22-41-363_com.android.updater.jpg
    36.4 KB · Pregleda: 39
I meni stigao 12.1.4.0 za običan Mi 9T Global, za sada radi odlično bez bagova, bukvalno duplo bolje od xiaomi.eu 12.1.2.0 stable.
 
Nazad
Vrh Dno