Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Probao sam skoro sve (Xeu, Los, Msm, EvoX i još par) i uvek se vratim na poslednji RR 8.6.5 plus Nikgapps core verzija. Na njemu sve šljaka kao podmazano(Bt u kolima radi. Na Los mi je bagovala Phone aplikacija kada sam nakačen na bt) i baterija mi je ubedljivo najbolja na njemu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I kod mene isti slucaj, uvek se vracam na RR. Nego hteo malo da promenim koji Kernel, da vidim kako se ponasa telefon na drugim Kernelima sem Orokina.Neka preporuka ako se neko uopste i igra sa tim.. Ovde svi na XEU ili Globalu.
 
I kod mene isti slucaj, uvek se vracam na RR. Nego hteo malo da promenim koji Kernel, da vidim kako se ponasa telefon na drugim Kernelima sem Orokina.Neka preporuka ako se neko uopste i igra sa tim.. Ovde svi na XEU ili Globalu.
XEU je postao toliko los da je prepun bagova. Svaki put se pokajem sto odradim update, svaki sledeci jos gori. Ne secam se koja weekly verzija je uopste radila dobro.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Šta ne radi na poslednjem weekly updateu?
 
Meni sve to savršeno radi. Gestures moraš koristiti preko miui launchera.
Smart watch nemam, ali kada na notifikaciju kliknem na telefonu, ona nestane.
 
Koliko se sećam ljudi koji su na MIUI 12 na androidu 10 imaju isti problem.
 
Nemaju. Evo ja sam na MIUI 12 i nemam taj problem. To je problem do Android 11 OS-a, tj. ovo je problem koji je Google napravio.
 
Ne znam, imam miui 12.07, to je Android 10. Sorry ako je tema bila za neki drugi rom na A11...
 
Furam zvanicni Lineage OS 17.1 otkako je izasao, prezadovoljan sam ;)
 
Kakvi su sad nakon nekog vremena utisci što se tiče A11 XEU? Ako neko koristi uopšte.
Ima li nekih nenormalnih bagova? :)
 
Sad backup, pa da se obnovi gradivo oko flešovanja.
Još jedno pitanje, onaj magisk mod za 48mpx, je l nešto doprinosi kvalitetu slike ili služi samo da bi se omogućilo fotografisanje u 48mpx?
 
Ja to ne koristim, tako da nemam pouzdanu info.
 
Sad backup, pa da se obnovi gradivo oko flešovanja.
Još jedno pitanje, onaj magisk mod za 48mpx, je l nešto doprinosi kvalitetu slike ili služi samo da bi se omogućilo fotografisanje u 48mpx?
Služi samo da bi se omogućilo fotografisanje u 48mpx

Svakako nije nešto posebno bitno, kažu da je bolje slikari u 12mpx, bukvalno svaki review koji sam pogledao pre nego što sam kupio ovaj tel.

Ne doprinosi kvalitetu fotografije, možda detaljima malo ali ništa posebno.
 
Hvala na odgovorima ljudi, malo sam zarđao :)
Tako sam i mislio, znači nebitna stvar. Rekoh da ubacim magisk ako stvarno pravi razliku :)
Pošto se igram ubaciću i neki AOSP da probam malo posle par godina. I kad sam već krenuo da bombardujem pitanjima 'ajd i ovo da pitam - da li kojim slučajem neki od AOSP romova nativno podržava floating windows (ili uz pomoć nekog magisk modula)?
Konkretno mi znači kad plaćam račune pa prepisujem brojeve i čuda.

P.S. Osećam se kao floppy, i to ne onaj od 3.5" haha
 
Pratim ovu temu na Tapatalku ,na telefonu.Od juče mi prijavljuje ,nemate pristup ovoj diskusiji???Imate li sličnih problema??
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-13-18-25-47-219_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg
    Screenshot_2021-02-13-18-25-47-219_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg
    41.4 KB · Pregleda: 6
Novi forum nema podršku za TT... Idi preko browsera i vidi koja je zamena za TT..ima posebna diskusija o novom forumu
 
Benchmark forum trenutno ne podržava Tapatalk. Da li će u budućnosti i kada će... Ne zna se još uvek.
 
Nazad
Vrh Dno