Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Aha, da sad se sećam

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Koji TWRP koristite za 9T Pro ? Čekam da mi istekne vreme za otključavanje pa da instaliram XEU beta i Magisk 20. Da li treba jedna verzija twrp posle otključavanja pošto sam na EEA 10.3.4 pa onda posle inst XEU druga koja podržava Q ili može sve sa istim TWRP ?

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Ja koristim OrangeFox recovery.
Ali imaš ovde twrp https://r.tapatalk.com/shareLink/to...3&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Hvala i ja sam mislio na 3.3.1.15 nego sam pročitao negde savet kao prvo neki twrp za 9 pa posle flešovanja 10- ke twrp za 10.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Pa nigde nije navedeno da je ovaj za 10. vec samo da podrzava i 10. tako da nije problem to. Bilo je na pocetku kad je izisao miui 11, da kad se flasuje sa verzijom 15 da xeu instalacija pregazi verziju 15 i instalira verziju 13. Bar kod mene je tako bilo.
 
Hvala , mala ću se baciti na čitanje. Orange još nisam koristio .

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Posle biranja izmedju P30 Pro i S10+ pao je 9T Pro.
So far so good.
Sjajan fon :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jedna "sitnica" koja je popravljena na zadnjoj verziji XEU...kada se sa lock screena klikne na notifikaciju (viber,telegram,itd,)sada munjevito otvara odabranu app,dok je na prethodnoj verziji bilo poprilicno kasnjenje dok ne otvori aplikaciju na koju se klikne....nema sta,po meni najbolji update za sad,jos uvek ne verujem kako dobro radi telefon!!!

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Ma kida telefon, mnogo fluidno sve radi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izuzetno fluidno. Generalno svi prethodni Xiaomi telefoni sa MIUI-em su radili fluidno ali Mi 9T radi za 10.
901b2d5e5807f2dab3643d1f40366009.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li neko ideju zasto mi ne radi picture-in-picture na YouTube Vanced? I u opcijama na telefonu sam dozvolio i u aplikaciji i opet ne radi, odmah ga tera u background i cuje se samo zvuk, nema videa dole? Na prethodnom telefonu je sve isto podeseno i radi lepo.
Da li jos neko ima taj problem?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Radi samo sa FSG , i to ne samo sa swipe up (home) nego ga malo zadržiš( kao za nedavno korišćene). Na home button nastavlja da radi ali nema PiP.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Tacno, radi kad se malo zadrzi, hvala. Malo je zeznuto, ali sad mi bar radi [emoji2]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je li moze da se sredi nekako ovo fingerprint otkljucavanje? Kao da pocne bagovati ona animacija za fingerprint kad stavim prst..

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Je li moze da se sredi nekako ovo fingerprint otkljucavanje? Kao da pocne bagovati ona animacija za fingerprint kad stavim prst..

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Ista stvar... Stavljao i više otisaka al ne vredi. Čekam miui 11 nadajući se da se popraviti to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pisao je neko ranije da zaštitno staklo zna da pravi problem.
 
Koja GCam radi na miui 11 xeu, a da radi astrofotografija?
 
Je li moze da se sredi nekako ovo fingerprint otkljucavanje? Kao da pocne bagovati ona animacija za fingerprint kad stavim prst..

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Pokusaj malo duze da zadrzis prst,bez pomeranja,dok se ne otkljuca.
 
Jel ima na nekoj gcam koja ne rotira sliku na prednjoj kameri? Ova MIUI kamera ala pegla lice, mnogo me nervira to. Ili ako može to da se isključi nekako?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Tesko da ces naci neku, tj u nekima i ima al ne radi bas.. mislim da ti je najlakse da sam rotiras sliku posle, mislim da i ova Miui galerija moze to da ti odradi.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Imas u advanced settings onu opciju save selfie as previewed pa vidi dal ti odgovara ukljuceno ili iskljuceno
My kingdom for a donkey...
752079a2820132b52c9abac040379527.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2019-10-19-19-48-10-402_com.google.android.GoogleCamera.jpg
    Screenshot_2019-10-19-19-48-10-402_com.google.android.GoogleCamera.jpg
    54.9 KB · Pregleda: 177
Poslednja izmena:
Najviše sam se bojao finger printa al realno sam zadovoljan.

Nekad ne uhvati al od 10 pokušaja 8 bude uspješno.

Još imam neko najobicnije zastitno staklo.

Cekam hydrogel da stigne pa javim utiske.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel ima na nekoj gcam koja ne rotira sliku na prednjoj kameri? Ova MIUI kamera ala pegla lice, mnogo me nervira to. Ili ako može to da se isključi nekako?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Trebalo bi da ima neka zvezdica iznad okidača, stisneš nju i tu isključiš to peglanje, tj beauty filter. Kinezi su žestoko opsednuti time, nešto najodvratnije što postoji na telefonima.
 
Tako je meni svaki put upali...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Pa u 99% slucajeva gde se ljudi zale na ovaj fingerprint je u pitanju nepravilno koriscenje.Ovaj ne moze ovlas dodirom prsta u delicu sekunde da otkljuca kao oni stari sto su mogli ali je zato na ekranu ;)
 
Definitivno poslednja beta XEU roma miui11 android 10---baterija bolja i android system nije prvi u procesima i troši nesto ispod 20%

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Pa u 99% slucajeva gde se ljudi zale na ovaj fingerprint je u pitanju nepravilno koriscenje.Ovaj ne moze ovlas dodirom prsta u delicu sekunde da otkljuca kao oni stari sto su mogli ali je zato na ekranu ;)
"They're holding it wrong"

My kingdom for a donkey...
 
Nazad
Vrh Dno