Šta je novo?

Xbox Series X / S

Probilo 1000rsd kod turaka🫡

Poslednja izmena:
Preko Turske, imam kupljene gift cardove od ranije, pre nego što su podigli cene prošli put. Ne znam koliko košta sada gift card sa 12 meseci core-a preko turske, da li se još isplati? Za Indiju nisam ni znao da može i da neko to radi.

Šta reći a ne zaplakati...GPU mi ističe za 13 dana, imam jedan Core kod Turska od 12 meseci kupljen ranije koji ću iskoristiti za Core. Nudi mi da obnovim pretplatu za 309 lira. Čekam 14. jul da kupim FH4. Obratite pažnju sve novije igre sa 2025 u nazivu u zavisnosti od verzije imaju cenu 3000, 4000, 5000 lira.

Ma verovatno zabagovalo, ostalo od prosle godine.
Ne verujem da ce ostati ta cena, sigurnije mi da uzmem celu godinu unapred.
Inace za tu cenu se i ja ne bih dvoumio.

Ma verovatno zabagovalo, ostalo od prosle godine.
Ne verujem da ce ostati ta cena, sigurnije mi da uzmem celu godinu unapred.
Inace za tu cenu se i ja ne bih dvoumio.
Vidi, uvek možeš da kupiš kodove i čekaš dokle god je taj bug. Drugaru je na ARG dugo stajala isto neka bug cena sve do momenta kad nisu ukinuli plaćanje karticama van ARG zimus.

Ipak 309 lira.
Ništa, sačekaću da istekne.
Kodove ću svakako da uzmem.

Prilozi

• IMG_3279.jpeg
    IMG_3279.jpeg
    248.7 KB · Pregleda: 37
  • IMG_3280.jpeg
    IMG_3280.jpeg
    236.3 KB · Pregleda: 37
Dobio sam kod od 15$ ali za USA store, sad kad kucam na redeem kaze mi da nisam iz tog regiona, jel moze neko ukratko da mi objasni kako da predjem samo da ukucam kod. Ja sam pokusavao da stavim neku adresu iz USA na microsoft acc ali nista nisam dobio, na kompu mi vec stoji USA region, ne znam gde gresim?

Dobio sam kod od 15$ ali za USA store, sad kad kucam na redeem kaze mi da nisam iz tog regiona, jel moze neko ukratko da mi objasni kako da predjem samo da ukucam kod. Ja sam pokusavao da stavim neku adresu iz USA na microsoft acc ali nista nisam dobio, na kompu mi vec stoji USA region, ne znam gde gresim?
VPN na USA i reedem

Probao i preko iphone sad drugi vpn isto wrong region, ne mogu da se bakćem, nek proba neko samo nek javi jel uspeo živo me zanima? M3DKV-4RD3R-MWWH4-Y99R6-YJXRZ

Preko Turske, imam kupljene gift cardove od ranije, pre nego što su podigli cene prošli put. Ne znam koliko košta sada gift card sa 12 meseci core-a preko turske, da li se još isplati? Za Indiju nisam ni znao da može i da neko to radi.
Kako znas do kada moras da ukucas code koji si kupio?

Evo ja trazim kodove, nalazim za Tursku 35 EUR najnize a za Indiju 25 EUR (mislim na Game Pass Core na 12 meseci).
Nalazite li vi nesto nize (mislim pre svega na Tursku, Indija tesko da moze nize)?

PS: Da ne pravim novi nalog na Indiju...
Mada za 10E razlike me nece mrzeti... 😅

Evo ja trazim kodove, nalazim za Tursku 35 EUR najnize a za Indiju 25 EUR (mislim na Game Pass Core na 12 meseci).
Nalazite li vi nesto nize (mislim pre svega na Tursku, Indija tesko da moze nize)?

PS: Da ne pravim novi nalog na Indiju...
Mada za 10E razlike me nece mrzeti... 😅

Ja ovaj nadjoh najjeftinije, verovatno kao i ti

Sramota je da FH4 danas nije snižena za Xbox store, kako su obećali.

Sramota je da ms forsira kante od kontrolera sa 125hz poling rate i jos locked konzola za veci poling
Ps5 default je 250hz a klokuje se lako na 1000hz

Veliki minus za fps,svi se zale ali ms se ne sekira,imaju verovatno zilion elite gamepada

KAko smo nekad do pre 10 god uzivali u igricama, kakav fps, kakvi hz .... ukljucim na Zamundi uvece da se skida novi COD, Assassin, Prince of Persia, koga bilo briga za fps samo da se skinula igrica i da cepam, uzivao,a sad se ljudi opterecuju takvim glupostima....

KAko smo nekad do pre 10 god uzivali u igricama, kakav fps, kakvi hz .... ukljucim na Zamundi uvece da se skida novi COD, Assassin, Prince of Persia, koga bilo briga za fps samo da se skinula igrica i da cepam, uzivao,a sad se ljudi opterecuju takvim glupostima....
Ja sam tamo negde davne 2000-ite, igrao Deus Ex, na Pentium I 166 Mhz. To mi je bila prva pucačina i rpg. Ne znam koliko je frejmova bilo ali često je to bio slajd šou. Čim je bilo malo više efekata frejm rejt je toliko padao da nisam mogao da naciljam ništa. A svaka smrt je značila učitavanje od po nekoliko minuta. 😆 Trebalo mi 2 meseca da je predjem, ali mi nije bilo teško jer mi se jako svidela priča. Poenta je da ako ti se svidja igra nije toliko bitno da li radi na 30, 60 ili 120 fpsa, bitno je da uživaš.

Ja sam tamo negde davne 2000-ite, igrao Deus Ex, na Pentium I 166 Mhz. To mi je bila prva pucačina i rpg. Ne znam koliko je frejmova bilo ali često je to bio slajd šou. Čim je bilo malo više efekata frejm rejt je toliko padao da nisam mogao da naciljam ništa. A svaka smrt je značila učitavanje od po nekoliko minuta. 😆 Trebalo mi 2 meseca da je predjem, ali mi nije bilo teško jer mi se jako svidela priča. Poenta je da ako ti se svidja igra nije toliko bitno da li radi na 30, 60 ili 120 fpsa, bitno je da uživaš.
Apsolutno se slažem za sve što je napisano. Međutim, koliko je danas jaka YT IT scena, pa sajtovi, pa forumi... Svi smo online.
Jednostavno, svi žele stabilnost u izvođenju premda je sam kvalitet većine igara jako opao.

Bas se dvoumim da prodam xbox x za sony 5. Cetiri drugara u zadnjih par meseci su uzela soni, jos ova poskupljenja, meni je pisalo za obnovu 04.08. da ce biti 120 trl a u mejlu pise 310 trl, nije mala razlika, plus od 4 dzojstika jedva 1 da je preziveo par sezona, ako pronadjemo neke igre koje mogu da se igraju kao local mp to je to. Zao mi igara koje sam kupio, za klince sve lego igre za dzabanu mada i GP ima solidan izbor decijih igara, a ja fifu igram redovno pred spavanje i neki klasici nista da bi me zadrzalo

Nazad
Vrh Dno