Šta je novo?

XBOX 360: multiplayer na jednoj konzoli

manda

Cenjen
Učlanjen(a)
04.11.2011
Poruke
81
Poena
159
Kao sto naslov kaze, veliki sam ljubitelj igara koje imaju podrsku da vise ljudi igra na jednoj istoj konzoli. Pri tom mislim prvenstveno na splitscreen igre kao i na igre tipa Mortal Kombat ili jos bolje kooperativne arkadne igre poput nekadasnjeg Fighting Force ili Metal Slug. Da ne pominjem Twisted Metal na koji sam ostavio bogatstvo po igraonicama. Licno smatram da je velika nepravda sto su ovaj vid igranja maltene ukinuli u svetu danasnjih konzola, jer po meni je za single ili online/lan multiplayer igranje idealan PC, dok konzola prvenstveno sluzi da se zabavis sa drustvom. Elem da ne duzim pricu, u ovoj temi mozemo predloziti neke od danasnjih, nazalost retkih, naslova za XBOX 360 koji jos uvek imaju podrsku za multiplayer na jednoj konzoli. Ovo su moji favoriti:

- Portal 2
- Army of Two
- Call of Duty: World At War
- Blur (i nije nesto ali je jedina voznja za koju znam)
- Mortal Kombat DC Universe
 
Forza 3, forza 4, geras of war 2 (trojku nisam probao u split screen)....
 
Gears of war 1,2,3
Resident Evil 5
Lost planet 2
Kane & Lynch 1,2
Rainbow Six Vegas 1,2
Borderlands
Halo 3, ODST i Reach
Split second
Dirt 3
 
Poslednja izmena:
Kao sto naslov kaze, veliki sam ljubitelj igara koje imaju podrsku da vise ljudi igra na jednoj istoj konzoli. Pri tom mislim prvenstveno na splitscreen igre kao i na igre tipa Mortal Kombat ili jos bolje kooperativne arkadne igre poput nekadasnjeg Fighting Force ili Metal Slug. Da ne pominjem Twisted Metal na koji sam ostavio bogatstvo po igraonicama. Licno smatram da je velika nepravda sto su ovaj vid igranja maltene ukinuli u svetu danasnjih konzola, jer po meni je za single ili online/lan multiplayer igranje idealan PC, dok konzola prvenstveno sluzi da se zabavis sa drustvom. Elem da ne duzim pricu, u ovoj temi mozemo predloziti neke od danasnjih, nazalost retkih, naslova za XBOX 360 koji jos uvek imaju podrsku za multiplayer na jednoj konzoli. Ovo su moji favoriti:

- Portal 2
- Army of Two
- Call of Duty: World At War
- Blur (i nije nesto ali je jedina voznja za koju znam)
- Mortal Kombat DC Universe
Meni je dobra Rockstar Table Tennis.
 
Niko klasiku da pomene. :)

Atomic Bomberman
Worms
 
WORMS!!! Nisam ni znao da to postoji za XBOX360... Jurim odmah...
 
Nazad
Vrh Dno