Šta je novo?

X-Fi MB na Realtek HDA , lepe novosti ;)

ne znam odakle ti da je drugi linak slomljen ...
 
pri kraju skidanja prijavljuje gresku,ma joj sad sam video antivirus mu ne da eset sheat baca ga u karantin u redu je :-devil-:
 
Poslednja izmena:
i dalje nemam thx pro studio,da li sam dobro uradio instaliras realtek driver,restart,instaliras crative bez thx pro studio restart u safe mod i krekujes pomocu aktivatora,restart pa instaliras thx pro studio i restart...........da li moja ploca podrzava ove drivere da li imam potrebne izlaze jer zvucnike crative giga works pro gamer THX kacim analogno jer drugacije i ne mogu molim za pomoc ako neko zna u cemu je problem,moja ploca je GA-F2A85XM-D3H :type:
 
Poslednja izmena od urednika:
thx pro studio radi Samo sa x-fi mb2 sertifikovanim plocama. Nista ne gubis , thx je Samo lukasov marketing I njegove etikete never ment jack shit.
 
jel ne mogu ja nista drugo da dobijem sem entertainment moda u sound blaster panelu?
 
audio creation i game mod postoje samo na odvojenim karticama.
 
Jel ima kakvih noviteta na ovu temu? :)
 
Najn. Osim sto sam napipao verziju x-fi mb koja radi i na svim integrisanim via i adi cipovima, al sad necu da je poatavim jer sam superdrank. Hvala lepo
 
kokane,ima li ovaj xfi mb za 64it win da radi?ovaj asus nema pojma sta radi i sta ne.

edit: da preformulisem,sta ja kog dajvola od ovih kerefeka da instaliram uopste sem zadnjeg realtek drajvera,skinuo sam onaj vrazji supreme x fi mb 2 sa asus sajta ali izgleda pogresnu verziju (2.04 a sad vidim da je trebalo 1.0 rc11) i dal' ovaj modovan je zamena za sve to?

sto je meni ovo kog djavola trebalo,nije mi jasno,pored zivih interfejsa da pipam integrusu. :)
 
Poslednja izmena:
eeee.... :)

radi normalno 32bit i 64bit . jedan paket su drajveri a drugi je creative kontrol panel. trebaju ti oba. prvo drajveri, ondak cp.
ne instaliraj thx ne radi . ostalo sve radi , ali ne uključuj sve džumle , nego samo jedan , koji oceniš kao najbolji .
 
sad sam instalirao zadnje drajvere sa realtek sajta i creative x fi mb 2 sa ausovog,i nista pod bog jaki ne sljaka sem volume kontrole,ni eq.mozda ima veze sto sam prckao prvo sa ovim sto si ti kacio,a pre sam pokusao sa nekim creative x fi mb 2 2.04 sto nadjoh po netu.

elem,sad se pitam sta ce meni sve ovo. :)

dilit i vracanje na line 6,jer je dac na line6-u bolji,i to komad.eventualno cu pokusati jos jedanred kad budem obarao win (jer ne mogu search da opravim) da isprobam EAX,kad ga vec imam.THX kao radi kod mene,ali u sustini ne radi,mislim pokrece se program,daje mi sve opcije,ali ne cujem razliku,kao da ne radi.
 
Ja uspeo da instaliram x-fi mb 3 i sound blaster cinema 2, ali uvek koristim xfi mb3, jer daje mocniji i bolji zvuk u odnosu na cinema 2. Razlika izmedju default realteka i ovaj mod kao dan i noc, ko da sam uzeo zvucnu karticu xD
 
eno ti sad djavola.jel' moze mb3 kod mene ili mora neki poseban chip za nju?kako to uopste ide?
 
Mb3 i thx, za sad rade samo na jako ograničenom broju ploča.
 
kojim?gde nalazite sve to,n'umem ocigledno da izguglam kako treba.
 
Jel ima neki update ovog drajvera?
Mogao bi neki link ka poslednjem za 32bit/64bit
 
Pročitao si readme i probao?
 
kako kad nigde ne mogu da ga iskopam,kamoli da skinem.
 
Uh, pogledaj zadnji kokan-ov post.
 
cek' zar to nije xfi mb2?takav sam utisak stek'o.
 
prastajte na smaranju,skidoh,samo je frka sto ja imam win 8.1,dal' da se uposte smaram sa ovim?i raznorazne realtek drajvere sam instalirao,cime vi cistite sistem od toga?driver sweeper-a vise nema.
 
Može pomoć, kokane? Neće drajver da se instalira.

Ni preko setup.exe:

2dl4zfl.png

Ni preko *.inf

28up7wg.png

Lepo sam dodao svoj čip u HDXRT.inf.

Moja greška, treba ići na "disable forced driver signing enforcement".
 
Poslednja izmena:
ws1q8m.png

6j1yty.png
 
druze,na kojoj plojci,i kako si ocistio stare drajvere?
 
GA-F2A88X-UP4 (ALC892)

Klasika.

Control panel -> Program and Features -> Realtek High Definition Audio Drivers -> Uninstall
 
Poslednja izmena:
i izvini na noob pitanju,kako "disable forced driver signing enforcement",gugl mi ne izbacuje nista smisleno.win 8.1 je u pitanju.

edit: nas'o,mada baci i ti komentar,da imam za referencu ako ne uspem ovako.
 
Poslednja izmena:
sad je fazon sto je polupala aktivacija i nikako ne mogu da udjem u modern control panel tj u settings da dignem advanced recovery. :)
 
Nazad
Vrh Dno