Šta je novo?

WorldCoin [WDC] (scrypt)

Sad si me iz besa naterao da se kačim na rudara i pogledam sledeće odnose prihvaćenih/stale šerova, a to su (na dve grafike sa koliko kopam WDC) : 3562/80 i 4085/95 što po mojim proračunima u kojima mi je dosta pomogao windows built in calculator, nije nešto preterano puno preko 2%. E sad ti meni reci, šta je tu puno, ko je stručnjak i ko je normalan a ko nije !:mad: :mad: :mad::mad::mad::mad::mad:
Što se tiče http://wdcpool.erundook.net/ zadnjih dana po bloku imam oko 0.1 i nemam problema sa krađom...
EEE ti ko da si iz pazove. Ko da te prle trenorao.Sad mi još reci, jel ti to Veseli rekao da je WDC ***** ?
pa vidis to tvoje je nesto mnogo dobro jer ja recimo u zavisnosti od masine imam cak i 50% rejected(stale) sherova. sve zavisi od jacine grafika kojima rudaris jer blok treje 15 sec. tako da slabe kartice ne stignu da bace share a vec izadje novi blok pa onda ide request work restart i onda se odbace svi sherovi koji su pripremljeni a nisu "baceni" i oni idu u stale "rejected"..
 
Ja sam imao 5-7% stale u zavisnosti od pool-a.
 
Sad si me iz besa naterao da se kačim na rudara i pogledam sledeće odnose prihvaćenih/stale šerova, a to su (na dve grafike sa koliko kopam WDC) : 3562/80 i 4085/95 što po mojim proračunima u kojima mi je dosta pomogao windows built in calculator, nije nešto preterano puno preko 2%. E sad ti meni reci, šta je tu puno, ko je stručnjak i ko je normalan a ko nije !:mad: :mad: :mad::mad::mad::mad::mad:
Što se tiče http://wdcpool.erundook.net/ zadnjih dana po bloku imam oko 0.1 i nemam problema sa krađom...
EEE ti ko da si iz pazove. Ko da te prle trenorao.Sad mi još reci, jel ti to Veseli rekao da je WDC ***** ?
Jok reklo mi mojih 10 7970 karti ;)
 
pa vidis to tvoje je nesto mnogo dobro jer ja recimo u zavisnosti od masine imam cak i 50% rejected(stale) sherova. sve zavisi od jacine grafika kojima rudaris jer blok treje 15 sec. tako da slabe kartice ne stignu da bace share a vec izadje novi blok pa onda ide request work restart i onda se odbace svi sherovi koji su pripremljeni a nisu "baceni" i oni idu u stale "rejected"..

Sta mislis sta tek radi 7970, dok uzme blok, na vecem intensity (dakle i veci difff... da bi imao 650kh/s koliko i na litecoin) ode blok dotle, i tako se gubi 40-50%... lol smesan coin.

Od "malih" coina lepo rade:

Luckycoin (kao litecoin, do 5% gubitka)
Phenixcoin (5%-10% gubitka)
Feathercoin (oko 10% gubitka)

"Onako" rade:

Digitalcoin (20% gubitka)
Powercoin (20% gubitka)

Lose rade:

Worldcoin (40% gubitka)
 
Poslednja izmena:
jel neko instalirao ovaj novi wallet za WCoin???
kako???
 
Da li neko zna dobar pool za WDC ali da nije PPLNS ne odgovara mi zbog warmup-a, jer cesto menjam pool-ove?
 
Da li neko zna dobar pool za WDC ali da nije PPLNS ne odgovara mi zbog warmup-a, jer cesto menjam pool-ove?

http://wdc.ltcoin.net/

Ovaj je RBPPS (round based pps). Samo ne znam da li ti ista vredi. Jer nema zglavnog pool-a za wdc kad padne diff. Kao i na svakom, bude puno budji i sirocica ( i do 80%).. Vrlo losa valuta za kopanje, zbog naglih promena diffa. Ne nosi dzabe epitet shitcoin. Ne obaziri se na isplativost, jer to nikad neces dobiti sa ovom valutom.
 
AKo ljudi stvarno po drugi put izvedu onakav monstruozni pump, svaka im čast. Za sada je sve kao prošli put, videćemo da li ide dalje.
 
mcxNOW, isto se ponaša kao prošle godine. Videćemo da li će do kraja sve biti isto.
 
Sa koje cene je krenuo? Možda uletim... I dokle je išao prošle godine?
 
Stari dobri wdc :D
Ja sam se vec napunio mada sam mogao jos da nisam kupio ono sra*je od max-a.
 
Ma strpljenje je najvaznije. Ja sam sa DGC-om (razmenio ga pre placanja) platio humble bundle igre od par dolara, a posle je ispalo da sam ih prakticno platio 200-300 dolara. :d
 
Doci ce vreme polako kada ce se trziste zasititi Scam Shit Coina i vratiti se coinima koji su imali fer start i ideju. Siguran sam u to. A onda bi WDC i DGC trebalo da zasijaju. Ozbiljan sam holder i u jednoj i u drugoj varjanti i nemam nameru u skorije vreme da prodajem, pa sta bude.. Cini se da kad atmosfera bude odgovarajuca WDC klan moze da napumpa coin do tri nule. Ovo pumpanje do 0.00005 je bilo zbog hypea oko Android walleta...
 
Nazad
Vrh Dno