Šta je novo?

wmp 9 par pitanja

  • Začetnik teme Začetnik teme borab
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Instalirao sam ga build 9.0.2799 , zadovoljan sam , brze otvara fajlove, ima dosta novih fora oko muzike, i izgleda da su se priblizili winamp-u.Ali i pored svog truda nisam provalio sledece:
1. da li mogu da uvucem subtitle divx-a
2. zbog cega ne mogu da progres bar pomerim na zeljenusekundazu, kod kratkih filmova, a kod nekih mogu
3. kako da ubacim miziku player listu?
Kava su Vasa zapazanja i dali ste zadovoljni s obzirom da je beta1 u pitanju.
 
1.ni ja nisam uspeo
2.to se desava i drugim programima i ne zavisi od duzine fajla
3. media. lib. pa kliknes gore add pa file or play list...

poz
 
sto se tice subtitle-a u wmp - u prethodnim verzijama je mogao da se vidi ako je bio instaliran divxg400 kodek (ili tako nesto) ali sam ga ja deinstalirao jer taj kodek ima nezgodnu karakteristiku da je slika okrenuta naopacke (od filma do filma)
sto se tice drugog pitanja - meni npr nece da pomeri jedan film od neke odredjene granice a dotle je sve ok... 😕
 
Nazad
Vrh Dno