borab
Čuven
- Učlanjen(a)
- 29.06.2000
- Poruke
- 8,578
- Poena
- 860
Instalirao sam ga build 9.0.2799 , zadovoljan sam , brze otvara fajlove, ima dosta novih fora oko muzike, i izgleda da su se priblizili winamp-u.Ali i pored svog truda nisam provalio sledece:
1. da li mogu da uvucem subtitle divx-a
2. zbog cega ne mogu da progres bar pomerim na zeljenusekundazu, kod kratkih filmova, a kod nekih mogu
3. kako da ubacim miziku player listu?
Kava su Vasa zapazanja i dali ste zadovoljni s obzirom da je beta1 u pitanju.
1. da li mogu da uvucem subtitle divx-a
2. zbog cega ne mogu da progres bar pomerim na zeljenusekundazu, kod kratkih filmova, a kod nekih mogu
3. kako da ubacim miziku player listu?
Kava su Vasa zapazanja i dali ste zadovoljni s obzirom da je beta1 u pitanju.