B bopuc Čuven Učlanjen(a) 21.04.2002 Poruke 233 Poena 620 19.08.2002 #1 koji je najbolji wma grabber?
Z ZoNi Banned Banovan Učlanjen(a) 30.08.2000 Poruke 8,085 Poena 859 20.08.2002 #2 Windows Media Player XP... ili, ako nemas WinXP, CDex
OP OP B bopuc Čuven Učlanjen(a) 21.04.2002 Poruke 233 Poena 620 20.08.2002 #3 imam XP i do sada sam radi sa Media Player-om, ali sam mislio da nema mozda neki bolji... hvala za info poz bopuc
imam XP i do sada sam radi sa Media Player-om, ali sam mislio da nema mozda neki bolji... hvala za info poz bopuc