Šta je novo?

Wizard case mod

Najbolji dezen sto se tice protoka bi bio 'sacasti'...



Bilo je pre negde slicnih mrezica na meru ali sada ne uspeh nigde da nadjem...
 
Poslednja izmena:
update desna str. tribal

Desna strana, tribal asocijacija na temu. Linije sa prekidima, dosta tesko za rad,
ne samo secenje koliko obrada ivica.
Radjeno je tehnikom secenja, brusenja i kombinacijom reznih plochica
razlicitih precnika.
Kad su detalji sitni radi se sa kontra strane, ako se malo zakaci ivica gde ne treba.
Pocetnici obavezno!



Na trecoj slici belo pored ivice je prajmer.

Pozdrav. Nastavak farbanje....

Serbian modding
 
E, ovo je vec jako, jako dobro! Njam, njam...
 
evo jedan predlog



ja sam to iskoristi za jednu drugu stvar tj za nalepnice za skuter


kontam da bi bilo extra za kuciste odraditi
 
Bobane seckas li ti za pare, posto bi hteo da udarim naziv Gothic ili logo igrice.
 
Bobane...
Samo nemoj da preteras sa tim tribalima....
Inace, sve izgleda SJAJNO!!! ALI SJANO!!!!
Stvarno sve pohvale za trud!!! Skidam ti kapu (iako trenutno nemam kapu :) )... !!!!!
 
Boban ne odgovara mislim da treba zvati proroka
 
Boban ne odgovara mislim da treba zvati proroka

Prorok kaze, Boban ne secka za pare! :) Salu na stranu, treba mi radionica da bih
ovo radio za pare. Ovo je demonstracija sta sve moze da se uradi u kucnim
uslovima sa dve tri alatke i da bi vise usera krenulo u modding svojih kanti.
Pozdrav.

Zahvaljujem se svima na podrsci!

Poceo sam pripreme za farbanje, koja je najvaznija operacija, da se farba kasnije
nebi ljustila. Posto ne skidam staru farbu sa vodenom shmirglom gr.600, shmirglam
dok farba ne postane mat (sa dosta vode). Ko skida farbu obavezan prajmer.
Konacno sam nasao kvalitetnu Nemacku akrilnu farbu Dupli-Color.
Kako izgleda pocetak, pr. maska ofarbana jednim tankim slojem.
 

Prilozi

  • v1.jpg
    v1.jpg
    35 KB · Pregleda: 114
  • dk.jpg
    dk.jpg
    58 KB · Pregleda: 129
Poslednja izmena:
Prorok kaze, Boban ne secka za pare! :) Salu na stranu, treba mi radionica da bih
ovo radio za pare. Ovo je demonstracija sta sve moze da se uradi u kucnim
uslovima sa dve tri alatke i da bi vise usera krenulo u modding svojih kanti.
Pozdrav.

Huge respect. :)

Ja moje planiram evo vec par meseci, nikako da dodjem do alata...(ove nedelje najverovatnije) ali imam sve nacrte do najsitnijih detalja i slobodno leto/skoro pa ce biti veselo. :)
 
Poslednja izmena:
Prorok kaze, Boban ne secka za pare! :) Salu na stranu, treba mi radionica da bih ovo radio za pare.

Steta! Mogao bi covjece da zivis od ovoga, uz svoje znanje i vjestinu! Npr. iskreno meni ne bi bilo puno dati 50 evra za ovako uradjeno custom kuciste, a mozda i vise, sve zavisi. Ali uglavnom smatram da bi mnogo user-a bilo zainteresovano.

Sve u svemu zelim ti srecu u daljem radu, i ako Bog da krenes to malo "masovnije", da se tako izrazim, raditi!;) Pozz
 
Mora da se zezas ili da nisi upucen, pa 50e, to je nista? Da se s tim zivi, na cemu, na vodi? Ozbiljno, kuciste samo kosta 30e a sta misli jos fanovi, pa materijal za alat, bojenje, vreme (najvaznije naravno), plexy... pa 50e ne moze da pokrije to ni blizu... pih...:)
 
Poslednja izmena:
a sta mislite koliko vredi seckanje jednog znaka
 
Kako radi boban56, najmanje 10€ za rad.
 
Huge respect. :)

Ja moje planiram evo vec par meseci, nikako da dodjem do alata...(ove nedelje najverovatnije) ali imam sve nacrte do najsitnijih detalja i slobodno leto/skoro pa ce biti veselo. :)

Nadam se da neces odustati. Zelim ti uspesan modding!

Sve u svemu zelim ti srecu u daljem radu, i ako Bog da krenes to malo "masovnije", da se tako izrazim, raditi!;) Pozz

Zahvaljujem ti na dobrim zeljama!

Pozdrav.
 
Mora da se zezas ili da nisi upucen, pa 50e, to je nista? Da se s tim zivi, na cemu, na vodi? Ozbiljno, kuciste samo kosta 30e a sta misli jos fanovi, pa materijal za alat, bojenje, vreme (najvaznije naravno), plexy... pa 50e ne moze da pokrije to ni blizu... pih...:)

To da nisam upucen ok, ali se mi u svakom slucaju nismo razumjeli; elem, ja sam mislio 50 evra samo njegov rad, dok bih ja, naravno, kupio kuciste, fanove i sta vec treba.

Uostaom, covjek kada bi imao radionicu i radio na veliko sigurno bi ga sav materijal izasao povoljnije!

A koliko bi po tebi trebalo dati para za jedno takvo custom kuciste, ako je 50-ak evra malo?;)
 
Zavisi kakvo... jer ovaj rad recimo jos nije gotov... Ne kazem ja da je to malo vec da je to neisplativo, mnogo vremena se utrosi na to da bi se uzelo tih 50e. ;)
 
Obrada plexija

Zbog visokih temp. otezano ide farbanje.
U pauzi sam odradio plexi. Sekao sam istom testericom kao i za metal.
Kako to izgleda.



Serbian custom modding
 
Posle ne planirane pauze a pre finalnog moda, uradio sam LOGO 2 i fan gril
pod nazivom "SUNCE".
Pozdrav.




 
Brate svaka cast :) Znaci ne da bih posedovao onaj srbija modding, nego neam reci :)
 
Verovatno mukotrpno, ali prelepo!
 
Wizard final mod

Prve slike moda bez svetlosnih ulepsavanja. Farba sjajno crna da bi se ostatak
kuch. izjednacio sa fabricko sjajno crnim vratima. Unutrasnjost tamno plava,
zadnji deo srebrni.






Serbian modding
 
extra je kucishte a i grilovi svaka chast :wave:
 
Ja bih promenio i onaj ruzni gril na napajanju.

Inace kuciste izgleda super, svaka cast.
 
josh fali vodeno i UV neonke josh bolje bi izgledalo:)
 
Nazad
Vrh Dno