M mikac79 Čuven Učlanjen(a) 27.12.2001 Poruke 723 Poena 619 03.10.2002 #1 Ima li neko ovaj divx? Witchblade je sf iz 2001 godine.
austin Čuven Učlanjen(a) 02.04.2001 Poruke 612 Poena 619 04.10.2002 #2 jel to po stripu radjeno? ja sam cuo za seriju, al nisam znao da su uradili i film.
OP OP M mikac79 Čuven Učlanjen(a) 27.12.2001 Poruke 723 Poena 619 04.10.2002 #3 ma da jeste radjeno po stripu, a serija je radjena 2000.-te a film 2001
iNCUBUs Čuven Učlanjen(a) 08.01.2002 Poruke 581 Poena 619 04.10.2002 #4 Re: ma da mikac79 je napisao(la): jeste radjeno po stripu, a serija je radjena 2000.-te a film 2001 Kliknite za proširenje... obrnuto 🙂 prvo je uradjen TV film pa serija 🙂
Re: ma da mikac79 je napisao(la): jeste radjeno po stripu, a serija je radjena 2000.-te a film 2001 Kliknite za proširenje... obrnuto 🙂 prvo je uradjen TV film pa serija 🙂
OP OP M mikac79 Čuven Učlanjen(a) 27.12.2001 Poruke 723 Poena 619 04.10.2002 #5 ma nije bitno nego jer imas ti taj film?