Šta je novo?

Periferni uređaji Wireless gaming slušalice

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

Titogradjanin

Slavan
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruke
1,550
Poena
200
Pozdrav.
Trebaju mi dobre wireless gaming slušalice. Koristio bi ih iskljucivo za gaming na konzoli Playstation 5, i možda ponekad ako je to moguće na tv-u kad gledam neki film.
Do sada nisam imao wireless slušalice, i na osnovu pregledanih YouTube videa imam nekoliko favorita, ali kako se ne razumijem puno oko ovoga treba mi vaša pomoć.

Ugl do sada sam koristio Sennhaiser GSP300 i one su ok i dalje funkcionišu ali smara me kabal i jednostavno fali mi basa i detalja kad ih koristim, nekako mi je zvuk previše ravan, ne znam kako drugačije da kažem. Ništa woow, manje više kao slušalice od 30€ , takav mi je utisak.

Na osnovu YouTube preporuka zapale su mi za oko
Razer Blackshark V2 pro
Corsair Hs 80 wireless
Steel series arctis pro
Astro A 50 wireless

Sada volio bih da u sklopu slušalica dobijem i hub gdje bih mogao da podešavam bass, i različite druge stavke onako kako meni odgovara.
Koliko sam vidio tu se uklapaju steel series arctis pro ali su i one najskuplje.

Sto se igara tiče, kad ugrabim da igram, ugl igram singleplayer igre primarno, malo GT 7, i ponekad Warzone. Ugl mijesano :)
Ono sto me zanima jeste kako one funkcionišu na konzoli, jer nije im isti zvuk na konzoli o i na pc-u kako sam vidio na YouTube , da li je neko imao iskustva sa nekim od nabrojanih i ako može da mi da neki prijedlog još.
 
Ja imam Steelseries Arctis 1 Wireless i prezadovoljan sam. Koristim ih na računaru i na PS5, nema delay-a nikakvog, overall zvuk je odličan. Eventualno ću ih promijeniti za 7P+ zbog type c porta, smara micro usb baš.
 
Vidio sam i 7p+, i one su interesantne… interesuje me jedna stvar koju nisam mogao nigdje da nadjem. Da li mogu u ekvilakzeru ili programu za slušalice na Pc da namjestim zvuk kako se meni svidja i onda kad ih povezem sa ps5 da se koriste sa tim podešavanjima koje sam namjestio na pc u aplikaciji?
 
U suštini trebaju ti slušalice sa onboard memorijom, konkretno te gore PRO SS koje si pomenuo, imaju tu opciju.
 
Bas sam gledao ss 7p+ i one imaju mogućnost kako sam vidio da podesim jedan profil kako meni odg preko aplikacije i da se sacuva u memoriji u slusalici i da se tako koristi na ps5.
 
Smaranje kod svih tih "custom" slusalica i PS5 je sto moras da iscupas/ugasis dongle nakon sto zavrsis koriscenje slusalica inace PS5 nece prebaciti zvuk na televizor.
 
Pa ne moraš da čupaš, prebaciš samo source na TV.
 
A svakako je smaranje sto ista moras da radis :D
 
Ajd ne zezaj, to su dva klika :)

Inace sve preporuke za Arctis 7P+, imam ih vec vise od pola godine i odlicne su.
Koristim ih za PC/PS5 i za sastanke.

Za filmove vec imam Sony WH-1000XM3, imaju ipak bolji zvuk, ali su i skuplje.. Za gaming je 7P+ sasvim dovoljan, po meni best-buy kad ga ulovis na nekom popustu na Iponu pa porucis na KP
 
Slazem se, ali meni je bas zgodno sto na Pulse3D samo kliknem i sve radi out of box :)
Pogotovu za prebacivanje balnsa izmedju zvuka u igri i party-a, mute/unmute i ostale sitnice :)
 
Nazad
Vrh Dno