Šta je novo?

WinXP SP1 i Via

  • Začetnik teme Začetnik teme Pera
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Pera

Čuven
Učlanjen(a)
29.07.2000
Poruke
500
Poena
630
Moja oprema  
Laptop
Lenovo T14 AMD G1
Mobilni telefon
Samsung S23
Pristup internetu
  1. Optički internet
Elem, proverite koji su vam drajveri za IDE i ostalo, posto je najverovatnije da su vraceni na M$ verzije !#$%$#@^@!. Nije iskljuceno da se isto desava i pod Win2K i SP3, nisam proverio.

Ovo sam nasao na warp2search, pa link ka jednom forumu.
 
Pa sta ???
U pocetku kada se XP pojavio, i dosta vremena nakon toga, bio je konsenzus da se na XP ne instaliraju VIA 4in1, jer mu jednostavno ne trebaju.
Ne vidim da su se stvari u medjuvremenu promenile...ja nikad u XP nisam ni instalirao VIA drajvere, dok ih naravno u ME/98 menjam redovno, kad god izadje nova verzija (...reda radi, iako nikad nema neke razlike).
 
Nazad
Vrh Dno