Šta je novo?

WinXP i AGP4x

  • Začetnik teme Začetnik teme Sime
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Sime

Čuven
Učlanjen(a)
28.12.2001
Poruke
417
Poena
619
Imam ASUS-ovu karticu i njen softver prijavljuje da mi AGP ne radi.
Za AGP pise da je tipa 4x a da je trenutni status OFF.

Isti problem sam imao i pod Win98 ali sam ga resio instaliranjem VIA 4-in-1 drajvera. Da li VIA 4-in-1 moze da se instalira na WinXP bez posledica?
 
Meni je svaki VIA 4in1 sem 4.46 radio bez problema na WinXP. Doticni problematican mi je vratio TEAC 32x na PIO mod bez mogucnosti da ga vratim na dma2...Ali trenutno najnoviji je 4.49 i sasvim OK radi. Uostalom skini poseban AGP drajver ako neces da rizikujes sa ostalim (trima) ciburikama. Pozdrav (D)
 
Naravno da treba da instaliras 4-in-1. Ako slucajno bude pravio probleme probaj drugu verziju.
 
BIla je neka fora sa starijim verzijava Via drajvera. Kada se raspakuje u temp. folderu, ne startujes instalaciju, nego odes tamo i neki fajl stavis da bude kompaktibilan za win2000.

Pokrenes program, on te pita za instal ti odes u temp i .......


cheers
 
Nazad
Vrh Dno