Šta je novo?

Windows Live Messenger-problem

mandapfc

Slavan
Učlanjen(a)
09.04.2008
Poruke
45
Poena
304
Imam problem vec dva dana mi neradi windows live messenger,jednostavno puko,reinstalirao sam ga i nepomaze,pokusao sa novom verzijom isto nepomaze,sad i kad ocu da pokusam da instaliram neku dr verziju nece,pise:
Windows cannot open this program because it has been prevented by software restriction policy.For more information open event viwer or contact your sistem administrator.
Pomoc sta da radim i resim ovaj problem
 
Jel ti prijavljuje neki error code, normalan live kad instalirash?

Meni je juche prijavljivao 800030d error code i reshen je brisanjem odredjenim fajlovima.
 
Ako možeš da živiš bez Winkova i Nudge-a preporučujem ti Trillian. Znam da nije rešenje tvog problema, ali daj mu šansu ;)
 
start -> run -> gpedit.msc -> windows settings -> security settings -> software restriction policies -> pogledaj sta je deafult security level (trebalo bi da je unrestricted)
 
Juce uvece mnogima nije radio msn meni su svi sa liste oko 80 konakta odjednom nestali
srecom ja sam koristio web messanger taj nikad ne puca :D
 
Za takve (ne)prilike ja koristim emesene portable.
 
start -> run -> gpedit.msc -> windows settings -> security settings -> software restriction policies -> pogledaj sta je deafult security level (trebalo bi da je unrestricted)
kad dodejm do software restriction policies,toga kod mene nema,ide ovako
start -> run -> gpedit.msc -> windows settings -> security settings ->Punlic Key Police-enterprise Trust,e kad udjem u ovo zadnje pise There are no items to show in this view,sta da radim,uglavnom kad sam probao da instaliram,prijavljivao mi je gresku de se spominje Polices
 
Hajd idi u event viewer, pogledaj koju ti gresku prijavljuje kad probas da pokrenes MSN (dupli klik ce ti dati detalje), vidi jel ima nesto kao {321352-fdsfsdf-213412-sd223}, otvori registri (kucaj regedit u run), trazi taj kljuc (bez {}), i onda ga obrisi. Sve to radis na sopstvenu odgovornost :)
 
nema sad se nesto drugo desava,pise sledece:
To continue this instalacion ,you need to instal Windows update Agent 5.8.02469 or later
 
uspeo sam konacno evo sta je trebalo,ako nekom opet zatreba evo resenja:
...idi u C: documents and setings, pa administrator, pa onda contact...obrisi contact, onda udji u cookies i obrisi sve sto ima unutra osim index(to je zadnje)on ne moze da se obrise, onda udji u local settings, temporary internet files tu obrisi sve sto ima...onda resetuj racunar i modem i probaj jos jednom instalaciju.
 
Nazad
Vrh Dno