Šta je novo?

Windows 10 izbacuje iz igre ili Firefoxa

zluu10

Poštovan
Učlanjen(a)
31.10.2017
Poruke
845
Poena
80
imam problem sa windows 10 odjednom izbaci iz igrice ili iz firefox
Svi instalirani drajveri apdejt cak instaliran novi windows isto se desava?
Nikako da resim problem
U igricu samo zablokirao ceo komp nekad ili me izbaci na deoskop bez razloga
 
imam problem sa windows 10 odjednom izbaci iz igrice ili iz firefox
Svi instalirani drajveri apdejt cak instaliran novi windows isto se desava?
Nikako da resim problem
U igricu samo zablokirao ceo komp nekad ili me izbaci na deoskop bez razloga
Okaci .dmp fajlove iz C:\Windows\LiveKernelReports ako ih ima (prvo ih zapakuj u .zip arhivu pre nego sto okacis).
Pogledaj Event Viewer i Reliability Monitor koje tacno greske se javljaju kad se to desi
 
Okaci .dmp fajlove iz C:\Windows\LiveKernelReports ako ih ima (prvo ih zapakuj u .zip arhivu pre nego sto okacis).
Pogledaj Event Viewer i Reliability Monitor koje tacno greske se javljaju kad se to desi
Desava mi nekad na 0.2 sekund mi se pojavi belo
Okaci .dmp fajlove iz C:\Windows\LiveKernelReports ako ih ima (prvo ih zapakuj u .zip arhivu pre nego sto okacis).
Pogledaj Event Viewer i Reliability Monitor koje tacno greske se javljaju kad se to desi
Testirao sam ram nema nikakve greske
Medjutim kad sam imao 1x16gb 3200 mhz kingston nista mi nije desavalo.. Cim sam uzeo 2x8 gb isti ram sve isto od tad mi pocelo problemi
 
Okaci .dmp fajlove iz C:\Windows\LiveKernelReports ako ih ima (prvo ih zapakuj u .zip arhivu pre nego sto okacis).
Pogledaj Event Viewer i Reliability Monitor koje tacno greske se javljaju kad se to desi
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    93.5 KB · Pregleda: 17
Koji model/specifikacije novog RAMa i koje su ostale komponente? Probaj da iskljucis XMP u BIOSu za pocetak pa vidi kako se ponasa
 
Koji model/specifikacije novog RAMa i koje su ostale komponente? Probaj da iskljucis XMP u BIOSu za pocetak pa vidi kako se ponasa
Sa starim ramom je normalno radio nista mi se nije desavalo

KF432C16BBK2/16​

Stari ram isti spec samo k1 bio
Ramovi su novi kupljeni medjutim jedan ram sija se novi pinovi dok drugi kao da je koriscen
Na stari ukljucen 3200 mhz xmp normalno sve radio nikakvi nisam imao problem 20 dana od 1x16gb dok ovi zadnji nekoliko dana dosta problema imao
 
dwm crashuje, ili je problem sa grafickom ili sa driverom

ako je ram koriscen, a kupljen kao nov, vrati i trazi novo
 
dwm crashuje, ili je problem sa grafickom ili sa driverom

ako je ram koriscen, a kupljen kao nov, vrati i trazi novo
kasno sam video vec placeno u gigatron kupljeno pre 23 marta kupljeno
Meni nije jasno kako zapakuju u kutiji nova nalepnica? sa polovnim ramom
Da probam da instaliram novi driver za grafickom?
 
dwm crashuje, ili je problem sa grafickom ili sa driverom
Kresuje mu sve zivo, ne samo dwm

@zluu10 Jesi probao sa iskljucenim XMP? Pregledaj jos jednom da li si lepo stavio RAM u slot, i proveri da li su stavljeni u 2. i 4. slot.

I potrudi se da dajes kompletne odgovore, niti si mi odgovorio na pitanje koje su ostale komponente u kompu, niti da li imas .dmp fajlove u LiveKernelreports. Ne znam kako ocekujes da ti pomognemo ako dajes polovicne odgovore.
 
Kresuje mu sve zivo, ne samo dwm

@zluu10 Jesi probao sa iskljucenim XMP? Pregledaj jos jednom da li si lepo stavio RAM u slot, i proveri da li su stavljeni u 2. i 4. slot.

I potrudi se da dajes kompletne odgovore, niti si mi odgovorio na pitanje koje su ostale komponente u kompu, niti da li imas .dmp fajlove u LiveKernelreports. Ne znam kako ocekujes da ti pomognemo ako dajes polovicne odgovore.
Da lepo sam stavio ram 2 i 4 slot
Ryzen 5 5500
Asrock legend steel b450
2x8gb kingston 3200mhz probacu xmp
LiveKernelreports nemam nista tj nikakav fajl samo pise WATCHDOG
ne znam dal moguce kresuje hdd jer imam sve svasta na njega steam na ssd igrice na hdd
 
Nazad
Vrh Dno