Dark Magician
Čuven
- Učlanjen(a)
- 17.01.2011
- Poruke
- 10,874
- Poena
- 635
Security. Nove funkcije svakako neće a kernel još manje.
Hehe, i to sto kažeš. Kupio sam već neke komponente, tako da ću uskoro opet imati svoj komp.Nema potrebe da budzis, imas dovoljno da premostis - ne oklevaj, ne dremaj, vec konfu ti sklepaj.
F8 je boot meni. Ogroman propust MS-a osim ako nije crkao SSD. Valjda ga ne bi vidio u BiOSu da je crkao. 🤔Probao si da pritiskaš F8 dok se pali kompjuter. Trebalo bi da ti izbaci safe mod da izabereš kao i onu opciju za zadnju dobru konfiguraciju.
To je sa Windows 7, sa 10 dobijas ono dole.Trebalo bi ovo da dobiješ:
Vidi se na njegovom ss da ima opcije za startup settings i da treba recovery, takođe je rekao da neće u safe mode.Imam ja A400 već dugo, ne mora da znači. Sestri je crko neki patriot skoro, nije se video u biosu (nije ga imala ni par meseci).
Trebalo bi ovo da dobiješ:
Pogledajte prilog 378751
Nisam dugo potezao taj potez, ali vidim sada dok sam tražio sliku da ne radi svima pa dobiju nešto ovako:
Pogledajte prilog 378753
Probaj, samo drži F8 dok ga pališ.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari